Kolos Kovalivka – Polissya Zhytomyr
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Toplam (11) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %82 9/11 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %0 0/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,27 (25 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (8 gol) | 1,00 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (11) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %33 1/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 6,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 12,0 |
| 7,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %50 1/2 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %50 1/2 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %50 1/2 | %100 1/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 7,0 | 10,0 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 5,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %100 1/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Berabere | %56 5/9 | %67 2/3 |
| Geride | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (11) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %33 1/3 |
| Berabere | %36 4/11 | %67 2/3 |
| Geride | %0 0/11 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kolos Kovalivka (9 maç)
Polissya Zhytomyr (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kolos Kovalivka (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Polissya Zhytomyr (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Kolos Kovalivka
Sarı 27 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 3,0)
Polissya Zhytomyr
Sarı 20 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kolos Kovalivka: tüm maçlar, 4 maç · Polissya Zhytomyr: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ukrayna · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 11 | +17 | 28 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 11 | +17 | 28 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 10 | +7 | 22 |
| 4 | FC Kharkiv | 9 | +11 | 21 |
| 5 | Karpaty | 11 | +14 | 19 |
| 6 | Zorya Luhansk | 11 | 0 | 18 |
| 7 | LNZ Cherkasy | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | -1 | 11 |
| 9 | Epitsentr Dunayivtsi | 12 | -5 | 10 |
| 10 | Chornomorets | 11 | -5 | 9 |
| 11 | Livyi Bereh | 10 | -2 | 9 |
| 12 | Bukovyna | 10 | -5 | 9 |
| 13 | Veres Rivne | 12 | -11 | 9 |
| 14 | Obolon'-Brovar | 11 | -13 | 8 |
| 15 | Kudrivka | 12 | -17 | 8 |
| 16 | Kryvbas KR | 10 | -8 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 8 | +14 | 21 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 5 | +7 | 13 |
| 4 | FC Kharkiv | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Karpaty | 6 | +10 | 11 |
| 6 | LNZ Cherkasy | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Zorya Luhansk | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Bukovyna | 6 | +3 | 8 |
| 9 | Kudrivka | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Chornomorets | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Epitsentr Dunayivtsi | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Obolon'-Brovar | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Kolos Kovalivka | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Veres Rivne | 6 | -7 | 4 |
| 15 | Livyi Bereh | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Kryvbas KR | 5 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 4 | +7 | 12 |
| 2 | FC Kharkiv | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Zorya Luhansk | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Dynamo Kyiv | 5 | 0 | 9 |
| 5 | Karpaty | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Polessya | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Kolos Kovalivka | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Livyi Bereh | 6 | 0 | 6 |
| 9 | LNZ Cherkasy | 6 | -3 | 6 |
| 10 | Kryvbas KR | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Veres Rivne | 6 | -4 | 5 |
| 12 | Epitsentr Dunayivtsi | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Obolon'-Brovar | 9 | -15 | 4 |
| 14 | Chornomorets | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Bukovyna | 4 | -8 | 1 |
| 16 | Kudrivka | 7 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
