Kawasaki Frontale 1-2 Nagoya: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kawasaki Frontale 1–2 Nagoya (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Kawasaki Frontale – Nagoya maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (28 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 2,43 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %93 13/14ligde 1. · lig ortalamasından 38 puan yüksek | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %79 11/14ligde 1. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 11. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 11,4 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Geride | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kawasaki Frontale (14 maç)
Nagoya (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kawasaki Frontale (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Nagoya (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Kawasaki Frontale
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Nagoya
Sarı 16 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kawasaki Frontale: iç saha, 7 maç · Nagoya: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 JEF United 1–1 V-Varen
- 09:00 M Hollyhock 1–2 Shimizu
- 09:00 Tokyo Verdy 0–2 Sanfrecce Hiroshima
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
