← Maçlar
Japonya · J1 League · 9. hafta9 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Kashima 2-0 Gamba Osaka: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kashima
2–0İY 1–0
Gamba Osaka
Maç sonu

Kashima 2–0 Gamba Osaka (9 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Kashima – Gamba Osaka maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kashima
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%50 7/14%71 5/7
Beraberlik%14 2/14%0 0/7
Mağlubiyet%36 5/14%29 2/7
Gamba Osaka
Toplam (13)Dış saha (8)
Galibiyet%15 2/13%13 1/8
Beraberlik%46 6/13%50 4/8
Mağlubiyet%38 5/13%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kashima
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,07 (29 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,59 yüksek2,14 (15 gol)
Yediği gol / maç1,71 (24 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,23 yüksek1,14 (8 gol)
Gamba Osaka
Toplam (13)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,08 (14 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,40 düşük1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,62 (21 gol)ligde 10. · lig ortalamasında1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kashima
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%57 4/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%64 9/14ligde 6.–8. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%57 4/7
3,5 Üst%50 7/14%43 3/7
Gol yememe%21 3/14%29 2/7
Gamba Osaka
Toplam (13)Dış saha (8)
KG Var%54 7/13ligde 11.–15. · lig ortalamasında%63 5/8
1,5 Üst%77 10/13%88 7/8
2,5 Üst%46 6/13ligde 15.–17. · lig ortalamasından 11 puan düşük%50 4/8
3,5 Üst%38 5/13%38 3/8
Gol yememe%15 2/13%13 1/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Kashima
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,59,4
7,5 Üst%57 8/14%71 5/7
8,5 Üst%50 7/14%57 4/7
9,5 Üst%36 5/14%57 4/7
10,5 Üst%29 4/14%43 3/7
Gamba Osaka
Toplam (13)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)10,510,0
7,5 Üst%69 9/13%63 5/8
8,5 Üst%69 9/13%63 5/8
9,5 Üst%62 8/13%50 4/8
10,5 Üst%54 7/13%38 3/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Kashima
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart3,33,3
2,5 Üst%64 9/14%71 5/7
3,5 Üst%43 6/14%43 3/7
4,5 Üst%21 3/14%14 1/7
5,5 Üst%14 2/14%14 1/7
Gamba Osaka
Toplam (13)Dış saha (8)
Maç başı kart3,12,6
2,5 Üst%77 10/13%63 5/8
3,5 Üst%23 3/13%13 1/8
4,5 Üst%8 1/13%0 0/8
5,5 Üst%8 1/13%0 0/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Kashima
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut8,98,3
6,5 Üst%79 11/14%86 6/7
7,5 Üst%57 8/14%57 4/7
8,5 Üst%50 7/14%43 3/7
9,5 Üst%36 5/14%29 2/7
Gamba Osaka
Toplam (13)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut10,110,4
6,5 Üst%85 11/13%75 6/8
7,5 Üst%77 10/13%75 6/8
8,5 Üst%46 6/13%50 4/8
9,5 Üst%38 5/13%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kashima
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%57 4/7
Berabere%29 4/14%14 1/7
Geride%36 5/14%29 2/7
Gamba Osaka
Toplam (13)Dış saha (8)
Önde%8 1/13%0 0/8
Berabere%54 7/13%50 4/8
Geride%38 5/13%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kashima (14 maç)

1/151/X01/20X/11X/X1X/222/112/X12/23

Gamba Osaka (13 maç)

1/111/X01/20X/11X/X4X/222/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kashima (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 2 4
31-45 4 5
46-60 5 7
61-75 4 0
76-90 9 5

Gamba Osaka (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 0 2
31-45 3 4
46-60 1 3
61-75 2 1
76-90 7 8

Kartlar

Kashima

Sarı 21 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,5)

Gamba Osaka

Sarı 14 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Kashima: iç saha, 7 maç · Gamba Osaka: dış saha, 8 maç

KashimaGamba Osaka
%54,7Topa sahip olma%55,0
1,67Beklenen gol (xG)1,48
14,7Toplam şut14,5
4,1İsabetli şut4,5
9,7Ceza sahası içi şut8,1
4,6Korner5,0
513Pas476
%80Pas isabeti%81
2,9Kurtarış4,0
11,0Faul12,8
1,3Ofsayt1,5
1,4Sarı kart1,0
0,00Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

1,19Rakibin xG'si1,62
14,1Rakibin şutu15,8
4,1Rakibin isabetli şutu5,9
4,9Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J1 League puan durumu · J-League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Machida Zelvia 12831 3010 +2027 MGGGB
2FC Tokyo 12831 278 +1927 GGGBG
3Sanfrecce Hiroshima 12822 2910 +1926 GGGMG
4Kashiwa Reysol 12813 2519 +625 GGMBG
5Vissel Kobe 12723 1811 +723 GMGMB
6Kawasaki Frontale 12642 2518 +722 BMGGG
7Urawa 12705 2123 -221 GMGGG
8Kashima 12624 2521 +420 BGGBM
9Yokohama F. Marinos 12462 1612 +418 GBBBB
10Fagiano Okayama 12516 1517 -216 MMMGM
11Nagoya Grampus 12426 1418 -414 MGGBB
12Cerezo Osaka 12354 1219 -714 BBMBB
13Shimizu S-pulse 12426 1020 -1014 GGBMM
14V-varen Nagasaki 12336 1519 -412 BBMGM
15Gamba Osaka 12255 1421 -711 MMBGB
16Kyoto Sanga 12246 1523 -810 GMMBB
17Mito Hollyhock 12237 1222 -109 MMMMM
18Tokyo Verdy 12156 921 -128 MMMBG
19Avispa Fukuoka 12219 1321 -87 MGMMM
20JEF United Chiba 12147 1224 -127 MBBMB
#TakımOGBMAYAVP
1Sanfrecce Hiroshima 6510 202 +1816
2FC Tokyo 7511 155 +1016
3Kawasaki Frontale 7421 1712 +514
4Kashima 6402 117 +412
5Cerezo Osaka 7331 97 +212
6Urawa 6402 1211 +112
7V-varen Nagasaki 6321 117 +411
8Vissel Kobe 5320 84 +411
9Machida Zelvia 5311 117 +410
10Fagiano Okayama 6312 77 010
11Kashiwa Reysol 5302 1110 +19
12Yokohama F. Marinos 5221 97 +28
13Nagoya Grampus 6222 88 08
14Shimizu S-pulse 7223 611 -58
15Avispa Fukuoka 7214 99 07
16Mito Hollyhock 6123 78 -15
17Gamba Osaka 5122 68 -25
18JEF United Chiba 5122 47 -35
19Tokyo Verdy 8125 616 -105
20Kyoto Sanga 5113 710 -34
#TakımOGBMAYAVP
1Machida Zelvia 7520 193 +1617
2Kashiwa Reysol 7511 149 +516
3Vissel Kobe 7403 107 +312
4FC Tokyo 5320 123 +911
5Yokohama F. Marinos 7241 75 +210
6Sanfrecce Hiroshima 6312 98 +110
7Urawa 6303 912 -39
8Kawasaki Frontale 5221 86 +28
9Kashima 6222 1414 08
10Fagiano Okayama 6204 810 -26
11Nagoya Grampus 6204 610 -46
12Gamba Osaka 7133 813 -56
13Kyoto Sanga 7133 813 -56
14Shimizu S-pulse 5203 49 -56
15Mito Hollyhock 6114 514 -94
16Tokyo Verdy 4031 35 -23
17JEF United Chiba 7025 817 -92
18Cerezo Osaka 5023 312 -92
19V-varen Nagasaki 6015 412 -81
20Avispa Fukuoka 5005 412 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,58X3,6924,35

Çifte şans

1X1,12121,16X21,96

Karşılıklı gol

Var1,51Yok2,12

1,5 Alt / Üst

Alt4,53Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt2,16Üst1,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,32

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.