Karcag SE 0-3 Mezokovesd Z: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Karcag SE 0–3 Mezokovesd Z (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–3.
Maç özeti
Karcag SE – Mezokovesd Z maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: P. Kovacs 22' (pen.), 36' (pen.), 44' (Mezokovesd Z).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Karcag SE üstte · Mezokovesd Z altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: P. Kovacs (Mezokovesd Z)
- 25' sarı kart (Mezokovesd Z)
- 31' kırmızı kart: D. Laszlo (Karcag SE)
- 31' sarı kart: D. Laszlo (Karcag SE)
- 35' sarı kart (Karcag SE)
- 36' gol: P. Kovacs (Mezokovesd Z)
- 40' sarı kart (Mezokovesd Z)
- 44' gol: P. Kovacs (Mezokovesd Z)
- 66' oyuncu değişikliği: A. Girsik ↔ B. Fabian (Karcag SE)
- 88' sarı kart (Karcag SE)
- 88' sarı kart (Karcag SE)
- 88' sarı kart (Mezokovesd Z)
Maç olayları
- Karcag SEMezokovesd Z
- Sarı kart88'
- Sarı kart88'
- 88'Sarı kart
- A. Girsik ↔ B. FabianOyuncu değişikliği66'
- 44'Gol P. Kovacs 0–3
- 40'Sarı kart
- 36'Penaltı golü P. Kovacs 0–2Penaltı
- Sarı kart35'
- D. LaszloKırmızı kart31'
- D. LaszloSarı kart31'
- 25'Sarı kart
- 22'Penaltı golü P. Kovacs 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (24 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (24 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 0,83 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Geride | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Karcag SE (12 maç)
Mezokovesd Z (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Karcag SE (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Mezokovesd Z (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 7 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Karcag SE
Sarı 33 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Mezokovesd Z
Sarı 17 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Karcag SE için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 5, yenilen 16. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Mezokovesd-zsory 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 13-4).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Karcag SE 0, Mezokovesd-zsory 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2026, Karcag SE 0-3 Mezokovesd-zsory.
- Sıralama
- 12. (11 p) – 5. (20 p)
- Form (son 5)
- MMMBM – GGBBG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-3 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 3,07 – 3,06 – 1,88
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Karcag SE iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,80 gol yedi; Mezokovesd-zsory dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Karcag SE %100, Mezokovesd-zsory %20. İlk yarıyı önde kapatma: Karcag SE 2/5, Mezokovesd-zsory 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,07, 0 – 3,06, 2 – 1,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB II puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskeméti TE | 13 | +13 | 29 |
| 2 | Soroksar | 13 | +13 | 25 |
| 3 | Kazincbarcikai | 13 | +9 | 24 |
| 4 | Tiszakecske FC | 13 | +8 | 24 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 13 | +10 | 23 |
| 6 | Gyirmot SE | 13 | +1 | 22 |
| 7 | Ajka | 13 | +1 | 19 |
| 8 | Diosgyori VTK | 13 | -2 | 18 |
| 9 | BVSC | 13 | 0 | 17 |
| 10 | Szeged 2011 | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Fehérvár FC | 13 | -1 | 15 |
| 12 | Szentlőrinc SE | 13 | -8 | 14 |
| 13 | Kozarmisleny FC | 13 | -9 | 13 |
| 14 | Nagykanizsai ULE | 13 | -9 | 12 |
| 15 | Karcag SE | 12 | -8 | 11 |
| 16 | Csakvar | 12 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Soroksar | 7 | +12 | 16 |
| 2 | Kecskeméti TE | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Tiszakecske FC | 7 | +7 | 16 |
| 4 | Gyirmot SE | 8 | +3 | 15 |
| 5 | Kazincbarcikai | 6 | +7 | 14 |
| 6 | Mezokovesd-zsory | 7 | +6 | 14 |
| 7 | Fehérvár FC | 7 | +4 | 12 |
| 8 | Ajka | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Szentlőrinc SE | 7 | -2 | 10 |
| 10 | BVSC | 7 | -1 | 8 |
| 11 | Szeged 2011 | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Diosgyori VTK | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Kozarmisleny FC | 5 | -2 | 6 |
| 14 | Karcag SE | 6 | -3 | 6 |
| 15 | Nagykanizsai ULE | 6 | -4 | 6 |
| 16 | Csakvar | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskeméti TE | 7 | +3 | 13 |
| 2 | Diosgyori VTK | 7 | 0 | 12 |
| 3 | Kazincbarcikai | 7 | +2 | 10 |
| 4 | Mezokovesd-zsory | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Soroksar | 6 | +1 | 9 |
| 6 | BVSC | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Szeged 2011 | 8 | -1 | 9 |
| 8 | Tiszakecske FC | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Ajka | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Gyirmot SE | 5 | -2 | 7 |
| 11 | Kozarmisleny FC | 8 | -7 | 7 |
| 12 | Nagykanizsai ULE | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Karcag SE | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Szentlőrinc SE | 6 | -6 | 4 |
| 15 | Fehérvár FC | 6 | -5 | 3 |
| 16 | Csakvar | 6 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB II'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
