← Maçlar
Irak · Iraqi League · 12. hafta30 Ekim 2026 · 17:45 TSİ

Karbalaa 2-2 AL Talaba: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Karbalaa
2–2İY 1–2
AL Talaba
Maç sonu

Karbalaa 2–2 AL Talaba (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Karbalaa – AL Talaba maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: A. Khaled 44', M. Aws 56' (Karbalaa); K. Al Mukhtar 25' (pen.), 38' (pen.) (AL Talaba).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Karbalaa üstte · AL Talaba altta

01530İY607590 25' gol: K. Al Mukhtar (AL Talaba)38' gol: K. Al Mukhtar (AL Talaba)44' gol: A. Khaled (Karbalaa)56' gol: M. Aws (Karbalaa)74' sarı kart: A. Karim (Karbalaa)74' kırmızı kart: A. Karim (Karbalaa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 25' gol: K. Al Mukhtar (AL Talaba)
  • 38' gol: K. Al Mukhtar (AL Talaba)
  • 44' gol: A. Khaled (Karbalaa)
  • 56' gol: M. Aws (Karbalaa)
  • 74' sarı kart: A. Karim (Karbalaa)
  • 74' kırmızı kart: A. Karim (Karbalaa)

Maç olayları

  1. KarbalaaAL Talaba
  2. A. KarimSarı kart74'
  3. A. KarimKırmızı kart74'
  4. Gol M. Aws 2–2Asist: M. Amor56'
  5. Gol A. Khaled 1–244'
  6. 38'Penaltı golü K. Al Mukhtar 0–2Penaltı
  7. 25'Penaltı golü K. Al Mukhtar 0–1Penaltı

Maç istatistikleri

KarbalaaAL Talaba
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Karbalaa
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%8 1/13%17 1/6
Beraberlik%31 4/13%33 2/6
Mağlubiyet%62 8/13%50 3/6
AL Talaba
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%31 4/13%17 1/6
Beraberlik%54 7/13%50 3/6
Mağlubiyet%15 2/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Karbalaa
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,85 (11 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,92 (25 gol)1,83 (11 gol)
AL Talaba
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,23 (16 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,15 (15 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Karbalaa
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13%67 4/6
1,5 Üst%77 10/13%83 5/6
2,5 Üst%54 7/13%67 4/6
3,5 Üst%23 3/13%33 2/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6
AL Talaba
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%46 6/13%50 3/6
1,5 Üst%54 7/13%67 4/6
2,5 Üst%46 6/13%50 3/6
3,5 Üst%38 5/13%33 2/6
Gol yememe%46 6/13%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Karbalaa
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%0 0/13%0 0/6
Berabere%54 7/13%33 2/6
Geride%46 6/13%67 4/6
AL Talaba
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%38 5/13%50 3/6
Berabere%54 7/13%50 3/6
Geride%8 1/13%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Karbalaa (13 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/242/102/X22/24

AL Talaba (13 maç)

1/101/X41/21X/13X/X3X/212/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Karbalaa (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 4
31-45 1 2
46-60 2 2
61-75 0 6
76-90 4 4

AL Talaba (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 1
31-45 4 4
46-60 1 2
61-75 3 1
76-90 2 6

Kartlar

Karbalaa

Sarı 1 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 0,1)

AL Talaba

Sarı 0 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 128 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Karbalaa 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Al Talaba 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Karbalaa 1, Al Talaba 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Mayıs 2025, Al Talaba 2-0 Karbalaa.

Sıralama
20. (6 p) – 11. (14 p)
Form (son 5)
MMBMM – GGBBM
H2H (G-B-M)
1-2-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
iddaa MS 1-0-2
3,54 – 3,02 – 1,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Karbalaa iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,80 gol yedi; Al Talaba dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Karbalaa %60, Al Talaba %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Karbalaa %60, Al Talaba %40. İlk yarıyı önde kapatma: Karbalaa 0/5, Al Talaba 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,54, 0 – 3,02, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 18:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Irak · Iraqi League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al-Karma 11731 189 +924 GGGBM
2Newroz 11641 164 +1222 GBGGB
3Naft 11641 135 +822 GGGGB
4Al Shorta 11551 125 +720 BGBBG
5Erbil 11533 147 +718 MGBMM
6Al Zawra'a 11533 159 +618 GGMMM
7Al-Jolan SC 11452 1210 +217 MBBGG
8Duhok 11362 1915 +415 MBGMG
9Al Minaa Basra 11434 1213 -115 MBGMG
10Ghaz Al Shamal 11353 67 -114 BBMGG
11Al Talaba 11353 1114 -314 MBBGG
12Diyala 11344 1516 -113 GBMGB
13Al Quwa Al Jawiya 11263 1413 +112 MBGBM
14Mosul 11335 1116 -512 MMMGB
15Zakho 11335 915 -612 GMMMG
16Gharraf 11245 613 -710 MMBGB
17Al Karkh 11236 1419 -59 GGMBB
18Al Kahrabaa 11155 713 -68 GMBMM
19Naft Maysan 11155 715 -88 GMBMM
20Karbala 11137 922 -136 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Karma 6510 124 +816
2Al Minaa Basra 7421 117 +414
3Al Zawra'a 6411 112 +913
4Naft 5410 92 +713
5Duhok 6330 158 +712
6Zakho 6321 75 +211
7Diyala 5311 117 +410
8Erbil 6312 84 +410
9Al Shorta 6240 62 +410
10Al-Jolan SC 6312 65 +110
11Newroz 5230 83 +59
12Al Talaba 6231 67 -19
13Al Karkh 5221 98 +18
14Ghaz Al Shamal 5221 32 +18
15Mosul 5212 77 07
16Al Kahrabaa 5131 33 06
17Naft Maysan 5131 33 06
18Gharraf 5122 23 -15
19Al Quwa Al Jawiya 5041 34 -14
20Karbala 5113 59 -44
#TakımOGBMAYAVP
1Newroz 6411 81 +713
2Al Shorta 5311 63 +310
3Naft 6231 43 +19
4Erbil 5221 63 +38
5Al Quwa Al Jawiya 6222 119 +28
6Al-Karma 5221 65 +18
7Al-Jolan SC 5140 65 +17
8Ghaz Al Shamal 6132 35 -26
9Al Talaba 5122 57 -25
10Al Zawra'a 5122 47 -35
11Mosul 6123 49 -55
12Gharraf 6123 410 -65
13Duhok 5032 47 -33
14Diyala 6033 49 -53
15Al Kahrabaa 6024 410 -62
16Naft Maysan 6024 412 -82
17Karbala 6024 413 -92
18Al Minaa Basra 4013 16 -51
19Al Karkh 6015 511 -61
20Zakho 5014 210 -81

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,54X3,0221,75

Çifte şans

1X1,59121,18X21,12

Karşılıklı gol

Var1,76Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,51Üst1,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Iraqi League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.