← Maçlar
Azerbaycan · Premyer Liqa · 8. hafta17 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Karabağ 3-3 Neftçi: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Karabağ
3–3İY 1–2
Neftçi
Maç sonu

Karabağ 3–3 Neftçi (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Karabağ – Neftçi maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Karabağ üstte · Neftçi altta

01530İY607590 11' gol: Gustavo Klismahn (Neftçi)18' gol: O. Kashchuk (Karabağ)34' gol: Gustavo Klismahn (Neftçi)41' sarı kart: L. Tupta (Neftçi)46' oyuncu değişikliği: L. Tupta ↔ D. Savic (Neftçi)↔46' oyuncu değişikliği: A. Akinyemi ↔ B. Sambou (Neftçi)↔52' gol: D. Savic (Neftçi)64' oyuncu değişikliği: Pedro Bicalho ↔ J. Montiel (Karabağ)↔64' oyuncu değişikliği: J. Mouaddib ↔ R. Cephas (Karabağ)↔74' oyuncu değişikliği: R. Abbasov ↔ M. Seck (Neftçi)↔76' oyuncu değişikliği: C. Makreckis ↔ S. Lobato (Karabağ)↔76' oyuncu değişikliği: Z. Sawo ↔ M. Qurbanly (Karabağ)↔78' sarı kart (Neftçi)82' oyuncu değişikliği: Gustavo Klismahn ↔ I. Mathew (Neftçi)↔89' gol: R. Cephas (Karabağ)90+4' sarı kart (Neftçi)90+5' gol (Karabağ)90+6' sarı kart (Neftçi)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: Gustavo Klismahn (Neftçi)
  • 18' gol: O. Kashchuk (Karabağ)
  • 34' gol: Gustavo Klismahn (Neftçi)
  • 41' sarı kart: L. Tupta (Neftçi)
  • 46' oyuncu değişikliği: L. Tupta ↔ D. Savic (Neftçi)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Akinyemi ↔ B. Sambou (Neftçi)
  • 52' gol: D. Savic (Neftçi)
  • 64' oyuncu değişikliği: Pedro Bicalho ↔ J. Montiel (Karabağ)
  • 64' oyuncu değişikliği: J. Mouaddib ↔ R. Cephas (Karabağ)
  • 74' oyuncu değişikliği: R. Abbasov ↔ M. Seck (Neftçi)
  • 76' oyuncu değişikliği: C. Makreckis ↔ S. Lobato (Karabağ)
  • 76' oyuncu değişikliği: Z. Sawo ↔ M. Qurbanly (Karabağ)
  • 78' sarı kart (Neftçi)
  • 82' oyuncu değişikliği: Gustavo Klismahn ↔ I. Mathew (Neftçi)
  • 89' gol: R. Cephas (Karabağ)
  • 90+4' sarı kart (Neftçi)
  • 90+5' gol (Karabağ)
  • 90+6' sarı kart (Neftçi)

Maç olayları

  1. KarabağNeftçi
  2. 90+6'Sarı kart
  3. Gol 3–390+5'
  4. 90+4'Sarı kart
  5. Gol R. Cephas 2–389'
  6. 82'Gustavo Klismahn ↔ I. MathewOyuncu değişikliği
  7. 78'Sarı kart
  8. C. Makreckis ↔ S. LobatoOyuncu değişikliği76'
  9. Z. Sawo ↔ M. QurbanlyOyuncu değişikliği76'
  10. 74'R. Abbasov ↔ M. SeckOyuncu değişikliği
  11. Pedro Bicalho ↔ J. MontielOyuncu değişikliği64'
  12. J. Mouaddib ↔ R. CephasOyuncu değişikliği64'
  13. 52'Gol D. Savic 1–3
  14. 46'L. Tupta ↔ D. SavicOyuncu değişikliği
  15. 46'A. Akinyemi ↔ B. SambouOyuncu değişikliği
  16. 41'L. TuptaSarı kart
  17. 34'Gol Gustavo Klismahn 1–2
  18. Gol O. Kashchuk 1–118'
  19. 11'Gol Gustavo Klismahn 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Karabağ
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%50 5/10%60 3/5
Beraberlik%40 4/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5
Neftçi
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%64 7/11%67 4/6
Beraberlik%27 3/11%17 1/6
Mağlubiyet%9 1/11%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Karabağ
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,40 (14 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç0,80 (8 gol)1,40 (7 gol)
Neftçi
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,36 (26 gol)2,50 (15 gol)
Yediği gol / maç1,00 (11 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Karabağ
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%60 3/5
1,5 Üst%50 5/10%60 3/5
2,5 Üst%30 3/10%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%60 3/5
Gol yememe%50 5/10%20 1/5
Neftçi
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%55 6/11%67 4/6
1,5 Üst%73 8/11%83 5/6
2,5 Üst%64 7/11%83 5/6
3,5 Üst%55 6/11%67 4/6
Gol yememe%36 4/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Karabağ
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%70 7/10%60 3/5
Geride%10 1/10%20 1/5
Neftçi
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%55 6/11%50 3/6
Berabere%36 4/11%33 2/6
Geride%9 1/11%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Karabağ (10 maç)

1/121/X01/20X/13X/X3X/212/102/X12/20

Neftçi (11 maç)

1/141/X21/20X/13X/X1X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Karabağ (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 1 1
46-60 1 2
61-75 3 1
76-90 4 2

Neftçi (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 4 3
31-45 6 2
46-60 3 1
61-75 4 3
76-90 5 2

Kartlar

Karabağ

Sarı 7 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,7)

Neftçi

Sarı 26 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Karabağ 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Neftçi 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-4).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 41 maçta galibiyetler Karabağ 27 – Neftçi 6; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Nisan 2026, Neftçi 2-1 Karabağ.

Sıralama
3. (16 p) – 1. (16 p)
Form (son 5)
GGBGG – BGGGM
H2H (G-B-M)
27-8-6 (41 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,29 – 3,46
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Karabağ bu sezon 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,67 gol yedi; Neftçi dış saha 4 maçta 2,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Karabağ %33, Neftçi %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Karabağ %50, Neftçi %50. İlk yarıyı önde kapatma: Karabağ 2/6, Neftçi 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,29, 2 – 3,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Azerbaycan · Premyer Liqa puan durumu · Premyer Liqasi

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Neftchi Baku 11731 2611 +1524 BBBGG
2Turan 11632 128 +421 GMBGG
3Sabah FA 9621 204 +1620 GBGBM
4Qarabag 10541 148 +619 GBBBM
5Zira 11542 1615 +119 BBGBG
6Kapaz 10523 1010 017 GBGGM
7Şamaxı FK 10343 1514 +113 GBGMM
8Imisli FK 10316 915 -610 MMGGM
9Sumqayıt 9234 1314 -19 BGGMB
10Qabala 11227 618 -128 MMGBM
11Safa Baku 11128 820 -125 MMMBB
12Araz 11047 1123 -124 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1Zira 7520 136 +717
2Turan 5410 73 +413
3Neftchi Baku 5320 112 +911
4Kapaz 6321 66 011
5Sabah FA 4310 101 +910
6Qarabag 5311 107 +310
7Sumqayıt 6222 98 +18
8Şamaxı FK 3201 76 +16
9Imisli FK 4202 56 -16
10Qabala 6123 29 -75
11Araz 6033 59 -43
12Safa Baku 5014 39 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Neftchi Baku 6411 159 +613
2Sabah FA 5311 103 +710
3Qarabag 5230 41 +39
4Turan 6222 55 08
5Şamaxı FK 7142 88 07
6Kapaz 4202 44 06
7Imisli FK 6114 49 -54
8Safa Baku 6114 511 -64
9Qabala 5104 49 -53
10Zira 4022 39 -62
11Sumqayıt 3012 46 -21
12Araz 5014 614 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,69X3,2923,46

Çifte şans

1X1,13121,15X21,63

Karşılıklı gol

Var1,46Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt1,92Üst1,50

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premyer Liqa'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.