← Maçlar
Mısır · 2. Lig · 9. hafta15 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Kahrabaa Ismailia 2-3 Team FC Cairo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kahrabaa Ismailia
2–3İY 0–2
Team FC Cairo
Maç sonu

Kahrabaa Ismailia 2–3 Team FC Cairo (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Kahrabaa Ismailia – Team FC Cairo maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kahrabaa Ismailia üstte · Team FC Cairo altta

01530İY607590 20' gol (Team FC Cairo)29' gol (Team FC Cairo)76' gol (Team FC Cairo)79' gol (Kahrabaa Ismailia)90+5' gol (Kahrabaa Ismailia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' gol (Team FC Cairo)
  • 29' gol (Team FC Cairo)
  • 76' gol (Team FC Cairo)
  • 79' gol (Kahrabaa Ismailia)
  • 90+5' gol (Kahrabaa Ismailia)

Maç olayları

  1. Kahrabaa IsmailiaTeam FC Cairo
  2. Gol 2–390+5'
  3. Gol 1–379'
  4. 76'Gol 0–3
  5. 29'Gol 0–2
  6. 20'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%55 6/11%83 5/6
Beraberlik%27 3/11%0 0/6
Mağlubiyet%18 2/11%17 1/6
Team FC Cairo
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%27 3/11%40 2/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%45 5/11%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,73 (19 gol)2,50 (15 gol)
Yediği gol / maç0,91 (10 gol)0,83 (5 gol)
Team FC Cairo
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (11 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,45 (16 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%45 5/11%50 3/6
1,5 Üst%82 9/11%100 6/6
2,5 Üst%55 6/11%83 5/6
3,5 Üst%27 3/11%33 2/6
Gol yememe%45 5/11%50 3/6
Team FC Cairo
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%64 7/11%80 4/5
1,5 Üst%73 8/11%80 4/5
2,5 Üst%55 6/11%60 3/5
3,5 Üst%18 2/11%40 2/5
Gol yememe%27 3/11%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%36 4/11%50 3/6
Berabere%36 4/11%17 1/6
Geride%27 3/11%33 2/6
Team FC Cairo
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%18 2/11%40 2/5
Berabere%45 5/11%40 2/5
Geride%36 4/11%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kahrabaa Ismailia (11 maç)

1/141/X01/20X/11X/X2X/212/112/X12/21

Team FC Cairo (11 maç)

1/111/X01/21X/12X/X1X/222/102/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kahrabaa Ismailia (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 1 0
61-75 4 0
76-90 7 4

Team FC Cairo (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 2 3
31-45 1 1
46-60 5 4
61-75 0 1
76-90 3 7

Kartlar

Kahrabaa Ismailia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Team FC Cairo

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 30.10.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kahrabaa Ismailia için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 11, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Team 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-9). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.

Gol istatistikleri

Kahrabaa Ismailia iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 0,25 gol yedi; Team dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kahrabaa Ismailia %75, Team %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kahrabaa Ismailia %25, Team %75. İlk yarıyı önde kapatma: Kahrabaa Ismailia 3/4, Team 1/4.

Sıralama
3. (17 p) – 16. (7 p)
Form (son 5)
BGGGG – MMMBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,39 – 3,47 – 5,94
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,39, 0 – 3,47, 2 – 5,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,99, Yok 1,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 10 Ekim 2026 13:42 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Mısır · 2. Lig puan durumu · Division 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Masar 11713 2212 +1022 MGMGM
2Pharco 11713 1811 +722 MGGMG
3Kahraba Ismailia 11632 1910 +921 GBMBG
4Maleyet Kafr El Zayiat 11632 126 +621 MGMBG
5Haras El Hodood 11551 147 +720 GBBBM
6El Mansura 11623 1512 +320 GGMGG
7Itesalat 11614 1511 +419 GMGBM
8El Seka El Hadid 11533 1915 +418 GBBGG
9AL Nasr SC 11452 1510 +517 GBGBM
10Tersana 11452 139 +417 GBGBM
11Baladiyyat Al Mehalla 11434 109 +115 GMGBG
12Ismaily SC 11344 1315 -213 BGBMG
13Team 11335 1116 -512 MMGBB
14El Entag EL Harby 11254 1716 +111 MGMMB
15El Dakhleya 11254 915 -611 GMMBB
16Tanta SC 11245 713 -610 MMBBM
17La Viena FC 11155 612 -68 MMBGB
18Proxy 11227 817 -98 MBGBM
19Dayrout 11146 521 -167 BGBMB
20Mega Sport 11047 819 -114 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1Masar 5500 154 +1115
2Kahraba Ismailia 6501 155 +1015
3Pharco 6501 114 +715
4El Mansura 6411 105 +513
5Baladiyyat Al Mehalla 6411 73 +413
6Maleyet Kafr El Zayiat 5320 51 +411
7El Seka El Hadid 6321 96 +311
8Itesalat 5311 63 +310
9AL Nasr SC 5230 84 +49
10Haras El Hodood 5230 74 +39
11Tersana 6141 96 +37
12Tanta SC 5212 34 -17
13El Entag EL Harby 5131 65 +16
14El Dakhleya 6132 46 -26
15Proxy 6204 59 -46
16Team 6123 48 -45
17La Viena FC 6042 47 -34
18Ismaily SC 5113 48 -44
19Mega Sport 5023 69 -32
20Dayrout 5014 314 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Haras El Hodood 6321 73 +411
2Maleyet Kafr El Zayiat 6312 75 +210
3Tersana 5311 43 +110
4Ismaily SC 6231 97 +29
5Itesalat 6303 98 +19
6AL Nasr SC 6222 76 +18
7El Seka El Hadid 5212 109 +17
8Pharco 5212 77 07
9Masar 6213 78 -17
10Team 5212 78 -17
11El Mansura 5212 57 -27
12Kahraba Ismailia 5131 45 -16
13Dayrout 6132 27 -56
14El Entag EL Harby 6123 1111 05
15El Dakhleya 5122 59 -45
16La Viena FC 5113 25 -34
17Tanta SC 6033 49 -53
18Baladiyyat Al Mehalla 5023 36 -32
19Proxy 5023 38 -52
20Mega Sport 6024 210 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 30.10.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,39X3,4725,94

Çifte şans

121,13X22,06

Karşılıklı gol

Var1,99Yok1,48

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,88

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Second League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.