← Maçlar
Mısır · 2. Lig · 11. hafta30 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Kahrabaa Ismailia 2-1 FC Masar: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kahrabaa Ismailia
2–1İY 0–1
FC Masar
Maç sonu

Kahrabaa Ismailia 2–1 FC Masar (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Kahrabaa Ismailia – FC Masar maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kahrabaa Ismailia üstte · FC Masar altta

01530İY607590 42' gol (FC Masar)52' gol (Kahrabaa Ismailia)90+3' gol (Kahrabaa Ismailia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 42' gol (FC Masar)
  • 52' gol (Kahrabaa Ismailia)
  • 90+3' gol (Kahrabaa Ismailia)

Maç olayları

  1. Kahrabaa IsmailiaFC Masar
  2. Gol 2–190+3'
  3. Gol 1–152'
  4. 42'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%55 6/11%83 5/6
Beraberlik%27 3/11%0 0/6
Mağlubiyet%18 2/11%17 1/6
FC Masar
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%64 7/11%33 2/6
Beraberlik%9 1/11%17 1/6
Mağlubiyet%27 3/11%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,73 (19 gol)2,50 (15 gol)
Yediği gol / maç0,91 (10 gol)0,83 (5 gol)
FC Masar
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,00 (22 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,09 (12 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%45 5/11%50 3/6
1,5 Üst%82 9/11%100 6/6
2,5 Üst%55 6/11%83 5/6
3,5 Üst%27 3/11%33 2/6
Gol yememe%45 5/11%50 3/6
FC Masar
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%64 7/11%67 4/6
1,5 Üst%82 9/11%83 5/6
2,5 Üst%64 7/11%50 3/6
3,5 Üst%45 5/11%17 1/6
Gol yememe%27 3/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kahrabaa Ismailia
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%36 4/11%50 3/6
Berabere%36 4/11%17 1/6
Geride%27 3/11%33 2/6
FC Masar
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%64 7/11%67 4/6
Berabere%27 3/11%17 1/6
Geride%9 1/11%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kahrabaa Ismailia (11 maç)

1/141/X01/20X/11X/X2X/212/112/X12/21

FC Masar (11 maç)

1/151/X11/21X/12X/X0X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kahrabaa Ismailia (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 1 0
61-75 4 0
76-90 7 4

FC Masar (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 0
31-45 6 2
46-60 6 7
61-75 2 0
76-90 4 3

Kartlar

Kahrabaa Ismailia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

FC Masar

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 30.10.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kahrabaa Ismailia için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 9, yenilen 6. Masar için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 7.

Gol istatistikleri

Kahrabaa Ismailia iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Masar dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kahrabaa Ismailia %40, Masar %60. İlk yarıyı önde kapatma: Kahrabaa Ismailia 3/5, Masar 3/5.

Sıralama
6. (18 p) – 1. (22 p)
Form (son 5)
BMBGG – GMGMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,07 – 2,82 – 2,88
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 2,82, 2 – 2,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,05. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Mısır · 2. Lig puan durumu · Division 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Masar 11713 2212 +1022 MGMGM
2Pharco 11713 1811 +722 MGGMG
3Kahraba Ismailia 11632 1910 +921 GBMBG
4Maleyet Kafr El Zayiat 11632 126 +621 MGMBG
5Haras El Hodood 11551 147 +720 GBBBM
6El Mansura 11623 1512 +320 GGMGG
7Itesalat 11614 1511 +419 GMGBM
8El Seka El Hadid 11533 1915 +418 GBBGG
9AL Nasr SC 11452 1510 +517 GBGBM
10Tersana 11452 139 +417 GBGBM
11Baladiyyat Al Mehalla 11434 109 +115 GMGBG
12Ismaily SC 11344 1315 -213 BGBMG
13Team 11335 1116 -512 MMGBB
14El Entag EL Harby 11254 1716 +111 MGMMB
15El Dakhleya 11254 915 -611 GMMBB
16Tanta SC 11245 713 -610 MMBBM
17La Viena FC 11155 612 -68 MMBGB
18Proxy 11227 817 -98 MBGBM
19Dayrout 11146 521 -167 BGBMB
20Mega Sport 11047 819 -114 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1Masar 5500 154 +1115
2Kahraba Ismailia 6501 155 +1015
3Pharco 6501 114 +715
4El Mansura 6411 105 +513
5Baladiyyat Al Mehalla 6411 73 +413
6Maleyet Kafr El Zayiat 5320 51 +411
7El Seka El Hadid 6321 96 +311
8Itesalat 5311 63 +310
9AL Nasr SC 5230 84 +49
10Haras El Hodood 5230 74 +39
11Tersana 6141 96 +37
12Tanta SC 5212 34 -17
13El Entag EL Harby 5131 65 +16
14El Dakhleya 6132 46 -26
15Proxy 6204 59 -46
16Team 6123 48 -45
17La Viena FC 6042 47 -34
18Ismaily SC 5113 48 -44
19Mega Sport 5023 69 -32
20Dayrout 5014 314 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Haras El Hodood 6321 73 +411
2Maleyet Kafr El Zayiat 6312 75 +210
3Tersana 5311 43 +110
4Ismaily SC 6231 97 +29
5Itesalat 6303 98 +19
6AL Nasr SC 6222 76 +18
7El Seka El Hadid 5212 109 +17
8Pharco 5212 77 07
9Masar 6213 78 -17
10Team 5212 78 -17
11El Mansura 5212 57 -27
12Kahraba Ismailia 5131 45 -16
13Dayrout 6132 27 -56
14El Entag EL Harby 6123 1111 05
15El Dakhleya 5122 59 -45
16La Viena FC 5113 25 -34
17Tanta SC 6033 49 -53
18Baladiyyat Al Mehalla 5023 36 -32
19Proxy 5023 38 -52
20Mega Sport 6024 210 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 30.10.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,07X2,8222,88

Çifte şans

1X1,20121,21X21,41

Karşılıklı gol

Var1,78Yok1,61

1,5 Alt / Üst

Alt2,18Üst1,38

2,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,05

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.