Junior 1-1 Deportivo Pereira: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Junior 1–1 Deportivo Pereira (15 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–5, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %49–%51, korner 9–3.
Maç özeti
Junior – Deportivo Pereira maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Jermein Pena 5' (Junior); Anderson Plata 58' (Deportivo Pereira). xG: Junior 1,3 – 0,2 Deportivo Pereira.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Junior: S. Viera · Deportivo Pereira: A. Márquez
Maç akışı
Junior üstte · Deportivo Pereira altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Jermein Pena (Junior)
- 25' sarı kart: Manuel Alejandro Diaz Hernandez (Deportivo Pereira)
- 36' sarı kart: Jermein Pena (Junior)
- 44' sarı kart: Nicolás Rengifo (Deportivo Pereira)
- 45' oyuncu değişikliği: Nicolás Rengifo ↔ Sebastián Urrea Arbeláez (Deportivo Pereira)
- 45' oyuncu değişikliği: Manuel Alejandro Diaz Hernandez ↔ Ederson Moreno (Deportivo Pereira)
- 45' oyuncu değişikliği: Sebastian Acosta ↔ Anderson Plata (Deportivo Pereira)
- 47' sarı kart: Daniel Socarras (Junior)
- 49' sarı kart: Ederson Moreno (Deportivo Pereira)
- 58' gol: Anderson Plata (Deportivo Pereira)
- 62' oyuncu değişikliği: Luis Muriel ↔ Francisco Fydriszewski (Junior)
- 62' oyuncu değişikliği: Bryan Castrillón ↔ Teófilo Gutiérrez (Junior)
- 69' oyuncu değişikliği: Edwin Herrera ↔ Andrés Shmalbach (Junior)
- 69' oyuncu değişikliği: Guillermo Paiva ↔ Cristian Barrios (Junior)
- 69' oyuncu değişikliği: Luis Jeiner Moreno ↔ Miguel Ángel Aguirre (Deportivo Pereira)
- 79' oyuncu değişikliği: Kevin Pérez ↔ Yimmi Chará (Junior)
- 90' oyuncu değişikliği: Miguel Palacios ↔ Tobías Bovone (Deportivo Pereira)
Maç olayları
- JuniorDeportivo Pereira
- 90'Miguel Palacios ↔ Tobías BovoneOyuncu değişikliği
- Kevin Pérez ↔ Yimmi CharáOyuncu değişikliği79'
- Edwin Herrera ↔ Andrés ShmalbachOyuncu değişikliği69'
- Guillermo Paiva ↔ Cristian BarriosOyuncu değişikliği69'
- 69'Luis Jeiner Moreno ↔ Miguel Ángel AguirreOyuncu değişikliği
- Luis Muriel ↔ Francisco FydriszewskiOyuncu değişikliği62'
- Bryan Castrillón ↔ Teófilo GutiérrezOyuncu değişikliği62'
- 58'Gol Anderson Plata 1–1Asist: Ederson Moreno
- 49'Ederson MorenoSarı kart
- 49'Ederson MorenoVAR: inceleme
- Daniel SocarrasSarı kart47'
- 45'Nicolás Rengifo ↔ Sebastián Urrea ArbeláezOyuncu değişikliği
- 45'Manuel Alejandro Diaz Hernandez ↔ Ederson MorenoOyuncu değişikliği
- 45'Sebastian Acosta ↔ Anderson PlataOyuncu değişikliği
- Luis MurielKaçan penaltı45'
- Kevin PérezVAR: penaltı onaylandı44'
- 44'Nicolás RengifoSarı kart
- Jermein PenaSarı kart36'
- 25'Manuel Alejandro Diaz HernandezSarı kart
- Gol Jermein Pena 1–0Asist: Kevin Pérez5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 16/42 | %43 9/21 |
| Beraberlik | %29 12/42 | %38 8/21 |
| Mağlubiyet | %33 14/42 | %19 4/21 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 4/36 | %6 1/18 |
| Beraberlik | %42 15/36 | %44 8/18 |
| Mağlubiyet | %47 17/36 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (61 gol) | 1,57 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (55 gol) | 1,19 (25 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (28 gol) | 0,67 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (54 gol) | 1,61 (29 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 24/42 | %52 11/21 |
| 1,5 Üst | %81 34/42 | %86 18/21 |
| 2,5 Üst | %50 21/42 | %48 10/21 |
| 3,5 Üst | %26 11/42 | %24 5/21 |
| Gol yememe | %29 12/42 | %33 7/21 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 16/36 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
| 2,5 Üst | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %31 11/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %25 9/36 | %11 2/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %76 31/41 | %81 17/21 |
| 8,5 Üst | %61 25/41 | %71 15/21 |
| 9,5 Üst | %51 21/41 | %62 13/21 |
| 10,5 Üst | %41 17/41 | %52 11/21 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %56 20/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %28 10/36 | %33 6/18 |
| 10,5 Üst | %25 9/36 | %33 6/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,1 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %93 39/42 | %90 19/21 |
| 3,5 Üst | %81 34/42 | %81 17/21 |
| 4,5 Üst | %69 29/42 | %76 16/21 |
| 5,5 Üst | %52 22/42 | %57 12/21 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %94 34/36 | %89 16/18 |
| 3,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %67 24/36 | %61 11/18 |
| 5,5 Üst | %53 19/36 | %50 9/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %79 33/42 | %76 16/21 |
| 7,5 Üst | %69 29/42 | %76 16/21 |
| 8,5 Üst | %45 19/42 | %43 9/21 |
| 9,5 Üst | %38 16/42 | %33 7/21 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %67 24/36 | %67 12/18 |
| 7,5 Üst | %67 24/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %56 20/36 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %44 16/36 | %50 9/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 15/42 | %38 8/21 |
| Berabere | %38 16/42 | %43 9/21 |
| Geride | %26 11/42 | %19 4/21 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 8/36 | %22 4/18 |
| Berabere | %42 15/36 | %28 5/18 |
| Geride | %36 13/36 | %50 9/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Junior (42 maç)
Deportivo Pereira (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Junior (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 6 |
| 16-30 | 7 | 8 |
| 31-45 | 12 | 8 |
| 46-60 | 7 | 7 |
| 61-75 | 7 | 9 |
| 76-90 | 14 | 11 |
Deportivo Pereira (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 8 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 5 | 8 |
| 76-90 | 4 | 10 |
Kartlar
Junior
Sarı 123 · Kırmızı 6 (42 maç · maç başı sarı 2,9)
Deportivo Pereira
Sarı 92 · Kırmızı 9 (36 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Junior: iç saha, 21 maç · Deportivo Pereira: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Junior – Deportivo Pereira ilk 11'ler
Junior · 4-4-2
- 30J. MartínezK
- 34Daniel SocarrasD47' sarı kart 47. dk
- 98J. PeñaD5' gol 5. dk36' sarı kart 36. dk
- 5D. RiveraD
- 3E. HerreraD69' oyundan çıktı 69. dk
- 88B. CastrillónO62' oyundan çıktı 62. dk
- 22Jesús RivasO
- 80F. ÁngelO
- 18K. PérezO5' asist 5. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 10L. MurielF62' oyundan çıktı 62. dk
- 9G. PaivaF69' oyundan çıktı 69. dk
- 38Andrés ShmalbachO
- 28G. CelisO
- 77C. BarriosF69' oyuna girdi 69. dk
- 12J. AcostaK
- 8Y. CharáO79' oyuna girdi 79. dk
- 19F. FydriszewskiF62' oyuna girdi 62. dk
- 29T. GutiérrezF62' oyuna girdi 62. dk
- 16Carlos PérezD
- 14J. RíosO
Teknik direktör: S. Viera
Deportivo Pereira · 4-4-2
- 1Yimy GómezK
- 20J. MonroyD
- 15S. AguilarD
- 3N. RengifoD44' sarı kart 44. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 25F. DelgadoD
- 11J. LargachaO
- 21W. PachecoO
- 37L. MorenoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 24M. PalaciosO90' oyundan çıktı 90. dk
- 10S. AcostaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 29M. DiazF25' sarı kart 25. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 12J. BetancourthK
- 23T. BovoneD90' oyuna girdi 90. dk
- 26J. MontoyaO
- 27J. MoralesF
- 16Eber MorenoD
- 14Ederson MorenoO45' oyuna girdi 45. dk49' sarı kart 49. dk58' asist 58. dk
- 7Á. PlataF45' oyuna girdi 45. dk58' gol 58. dk
- 19M. AguirreO69' oyuna girdi 69. dk
- 2S. UrreaD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: A. Márquez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Junior 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Deportivo Pereira son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Junior 8 – Deportivo Pereira 6; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Şubat 2026, Deportivo Pereira 2-3 Junior.
- Sıralama
- 2. (35 p) – 20. (10 p)
- Form (son 5)
- BMMGG – BMMBB
- H2H (G-B-M)
- 8-6-6 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %44
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %38
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,21 – 4,69 – 7,34
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Junior iç saha 19 maçta maç başına 1,63 gol attı, 1,26 gol yedi; Deportivo Pereira dış saha 16 maçta 0,62 attı, 1,69 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Junior %53, Deportivo Pereira %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Junior %53, Deportivo Pereira %38. İlk yarıyı önde kapatma: Junior 6/19, Deportivo Pereira 4/16.
Korner ve kart
Maç başına korner: Junior 6,0, Deportivo Pereira 1,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Junior 3,2, Deportivo Pereira 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,21, 0 – 4,69, 2 – 7,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,67.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
