Újpest FC 0-1 Puskas Akad: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Újpest FC 0–1 Puskas Akad (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 24–8, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %66–%34, korner 6–3.
Maç özeti
Újpest FC – Puskas Akad maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: András Németh 62' (Puskas Akad). xG: Újpest FC 2,1 – 0,6 Puskas Akad.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Újpest FC: Z. Szélesi · Puskas Akad: L. Babó
Maç akışı
Újpest FC üstte · Puskas Akad altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' sarı kart: Bendegúz Farkas (Puskas Akad)
- 13' oyuncu değişikliği: Roland Szolnoki ↔ Barna Pál (Puskas Akad)
- 28' sarı kart: Aljosa Matko (Újpest FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Michael okeke ↔ Urho Nissilä (Puskas Akad)
- 45+1' sarı kart: Krisztofer Horvath (Újpest FC)
- 45+3' sarı kart: Barna Pál (Puskas Akad)
- 62' gol: András Németh (Puskas Akad)
- 63' oyuncu değişikliği: Krisztofer Horvath ↔ Ábel Krajcsovics (Újpest FC)
- 68' oyuncu değişikliği: Ferenc Ujváry ↔ Gergő Bodnár (Újpest FC)
- 68' oyuncu değişikliği: Etienne Amenyido ↔ Arne Maier (Újpest FC)
- 68' oyuncu değişikliği: Gleofilo Vlijter ↔ Muhamed Tijani (Újpest FC)
- 73' oyuncu değişikliği: Palkó Dárdai ↔ Bence vekony (Puskas Akad)
- 76' oyuncu değişikliği: Matija Ljujic ↔ Tizian Valentino Scharmer (Újpest FC)
- 80' oyuncu değişikliği: András Németh ↔ Lamin Colley (Puskas Akad)
- 80' oyuncu değişikliği: Martin Kern ↔ Z. Varga (Puskas Akad)
- 80' sarı kart: Z. Varga (Puskas Akad)
- 83' sarı kart: Lamin Colley (Puskas Akad)
- 84' kırmızı kart: Lamin Colley (Puskas Akad)
- 84' sarı kart: Laros Duarte (Puskas Akad)
- 90+2' sarı kart: Urho Nissilä (Puskas Akad)
Maç olayları
- Újpest FCPuskas Akad
- 90+2'Urho NissiläSarı kart
- 84'Lamin ColleyKırmızı kart
- 84'Laros DuarteSarı kart
- 83'Lamin ColleySarı kart
- 80'András Németh ↔ Lamin ColleyOyuncu değişikliği
- 80'Martin Kern ↔ Z. VargaOyuncu değişikliği
- 80'Z. VargaSarı kart
- Matija Ljujic ↔ Tizian Valentino ScharmerOyuncu değişikliği76'
- 73'Palkó Dárdai ↔ Bence vekonyOyuncu değişikliği
- Ferenc Ujváry ↔ Gergő BodnárOyuncu değişikliği68'
- Etienne Amenyido ↔ Arne MaierOyuncu değişikliği68'
- Gleofilo Vlijter ↔ Muhamed TijaniOyuncu değişikliği68'
- Krisztofer Horvath ↔ Ábel KrajcsovicsOyuncu değişikliği63'
- 62'Gol András Németh 0–1Asist: Wojciech Golla
- 45+3'Barna PálSarı kart
- Krisztofer HorvathSarı kart45+1'
- 45'Michael okeke ↔ Urho NissiläOyuncu değişikliği
- Aljosa MatkoSarı kart28'
- 13'Roland Szolnoki ↔ Barna PálOyuncu değişikliği
- 7'Bendegúz FarkasSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 0,43 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %14 1/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %29 2/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %71 5/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 11,4 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Geride | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %15 2/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Újpest FC (12 maç)
Puskas Akad (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Újpest FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Puskas Akad (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 6 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Újpest FC
Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Puskas Akad
Sarı 36 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Újpest FC: iç saha, 5 maç · Puskas Akad: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Újpest FC – Puskas Akad ilk 11'ler
Újpest FC · 4-2-3-1
- 1P. SzappanosK
- 36Ferenc UjvaryD68' oyundan çıktı 68. dk
- 3HeitorD
- 94P. StronatiD
- 20M. ZekeD
- 88M. LjujićO76' oyundan çıktı 76. dk
- 8N. SzendreiO
- 17A. MatkoO28' sarı kart 28. dk
- 14E. AmenyidoO68' oyundan çıktı 68. dk
- 11K. HorváthO45+1' sarı kart 45+1. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 39G. VlijterF68' oyundan çıktı 68. dk
- 26M. TijaniF68' oyuna girdi 68. dk
- 45A. AdemiO
- 23D. BanaiK
- 2J. BodnárD68' oyuna girdi 68. dk
- 5A. FiolaD
- 27Á. KrajcsovicsF63' oyuna girdi 63. dk
- 10A. MaierO68' oyuna girdi 68. dk
- 15M. MátéO
- 43Márton Milán VargaO
- 19P. M. BalladomF
- 30João NunesD
- 21T. ScharmerO76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: Z. Szélesi
Puskas Akad · 4-4-2
- 72B. LehoczkiK
- 88B. FarkasD7' sarı kart 7. dk
- 14W. GollaD62' asist 62. dk
- 21G. HarutyunyanD
- 22R. SzolnokiD13' oyundan çıktı 13. dk
- 10P. DárdaiO73' oyundan çıktı 73. dk
- 6L. DuarteO84' sarı kart 84. dk
- 4Michael OkekeO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8D. LukacsO
- 90A. NémethF62' gol 62. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 74M. KernF80' oyundan çıktı 80. dk
- 16U. NissiläO45' oyuna girdi 45. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 77K. MondovicsF
- 1T. MarkekK
- 9L. ColleyF80' oyuna girdi 80. dk83' sarı kart 83. dk84' kırmızı kart 84. dk
- 20M. SoisaloF
- 18B. VekonyO73' oyuna girdi 73. dk
- 66Z. VargaO80' sarı kart 80. dk80' oyuna girdi 80. dk
- 80Z. KrupaO
- 51Žiga KosiO
- 24B. PálD13' oyuna girdi 13. dk45+3' sarı kart 45+3. dk
Teknik direktör: L. Babó
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Ujpest için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 9, yenilen 6. Puskas Akad için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 30 kez karşılaştı: Ujpest 6, Puskas Akad 17 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Puskas Akad 2-0 Ujpest.
- Sıralama
- 4. (15 p) – 1. (18 p)
- Form (son 5)
- BBGBG – GMGMM
- H2H (G-B-M)
- 6-7-17 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,26 – 2,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ujpest iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Puskas Akad dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ujpest %100, Puskas Akad %20. İlk yarıyı önde kapatma: Ujpest 1/4, Puskas Akad 3/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Ujpest 4,3, Puskas Akad 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Ujpest 2,3, Puskas Akad 4,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,26, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,22.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar
- 15:30 NyiregyhazaS 0–1 Bud. Honved
- 18:00 Paksi 1–2 ETO Gyor
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
