Jong Utrecht 3-2 Dordrecht: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jong Utrecht 3–2 Dordrecht (2 Kasım 2026). İlk yarı 3–1. Şut 10–20, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %36–%64, korner 5–7.
Maç özeti
Jong Utrecht – Dordrecht maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: Yousri Sbai 3', Jaygo van Ommeren 11', 17' (Jong Utrecht); Robin van Asten 42', Viggo Plantinga (kendi kalesine) 73' (Dordrecht). xG: Jong Utrecht 0,8 – 1,3 Dordrecht.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Jong Utrecht: Omar Rziki · Dordrecht: Paul Nuijten
Maç akışı
Jong Utrecht üstteDordrecht altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %56 · 4 şut · 0,1
- 16–30'Ev %60 · 3 şut · 0,4
- 31–45+'Dep %67 · 2 şut · 0,3
- 46–60'Ev %55 · 2 şut · 0,1
- 61–75'Dengeli · 1 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %94 · 9 şut · 0,6
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Jong Utrecht, Dep = Dordrecht.
Maç olayları
- Jong UtrechtDordrecht
- Driss Laaouina ↔ Kenji GoesOyuncu değişikliği89'
- 85'A. Ouarghi ↔ nicolas rossiOyuncu değişikliği
- Massien Ghaddari ↔ Thomas ReindersOyuncu değişikliği75'
- 73'Kendi kalesine gol Viggo Plantinga 3–2Kendi kalesine
- Bjorn MenzoSarı kart70'
- Bjorn MenzoKırmızı kart70'
- 65'Lucas Gardenier ↔ Ilias AzaouaghOyuncu değişikliği
- 65'Jurre van Aken ↔ Siginho GerardoOyuncu değişikliği
- Wessel Kooy ↔ Richie OmorowaOyuncu değişikliği60'
- Emmanuel Chigozie Owen ↔ tijn boggende denOyuncu değişikliği60'
- Noël Beulens ↔ Noa Malik DundasOyuncu değişikliği60'
- 45'Martin Vetkal ↔ Adil LechkarOyuncu değişikliği
- 45'Lorenzo Riccio ↔ Senne VugtsOyuncu değişikliği
- 42'Gol Robin van Asten 3–1Asist: A. Ouarghi
- Gol Jaygo van Ommeren 3–017'
- Gol Jaygo van Ommeren 2–0Asist: Massien Ghaddari11'
- Gol Yousri Sbai 1–0Asist: Massien Ghaddari3'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,43 (34 gol) | 2,43 (17 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,43 (34 gol) | 2,43 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,6 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Geride | %50 7/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jong Utrecht (14 maç)
Dordrecht (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jong Utrecht (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 4 | 7 |
| 46-60 | 4 | 7 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Dordrecht (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 7 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 3 | 9 |
Kartlar
Jong Utrecht
Sarı 17 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,2)
Dordrecht
Sarı 31 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jong Utrecht: iç saha, 7 maç · Dordrecht: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Jong Utrecht – Dordrecht ilk 11'ler
Jong Utrecht · 4-3-3
- 1K. GadellaaK
- 2Yousri SbaiD3' gol 3. dk
- 3W. KooyD60' oyundan çıktı 60. dk
- 14F. PohlD
- 5Viggo PlantingaD73' kendi kalesine 73. dk
- 7Noël BeulensO60' oyundan çıktı 60. dk
- 6J. van OmmerenO11' gol 11. dk17' gol 17. dk
- 8D. LaaouinaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 9E. C. OwenF60' oyundan çıktı 60. dk
- 10Massien GhaddariF3' asist 3. dk11' asist 11. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 11Bjorn MenzoF70' kırmızı kart 70. dk70' sarı kart 70. dk
- 31Justin EversenK
- 17N. DundasO60' oyuna girdi 60. dk
- 13A. AslaniO
- 16Kenji GoesO89' oyuna girdi 89. dk
- 19R. OmorowaF60' oyuna girdi 60. dk
- 15Thomas ReindersD75' oyuna girdi 75. dk
- 21L. RietveldO
- 32M. TsankovK
- 20Tijn den BoggendeF60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: Omar Rziki
Dordrecht · 4-2-3-1
- 28T. CoremansK
- 22J. van AkenD65' oyundan çıktı 65. dk
- 4J. PinasD
- 3S. HenderikxD
- 23L. WoudenbergD
- 51Lucas GardenierO
- 6L. RiccioO45' oyundan çıktı 45. dk
- 18Robin van AstenO42' gol 42. dk
- 21M. VetkalO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10A. OuarghiO42' asist 42. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 9J. de BieF
- 27Ilias AzaouaghF
- 44B. HardleyD
- 13Dean HogervorstK
- 2A. LechkarD45' oyuna girdi 45. dk
- 8Senne VugtsO45' oyuna girdi 45. dk
- 11N. RossiO85' oyuna girdi 85. dk
- 16L. RománF
- 1Finn OldenstamK
- 15Y. M'BembaD
- 17Rocharnio LenzO
- 29Siginho GerardoF65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: Paul Nuijten
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Jong Utrecht 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 11-14). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dordrecht son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Jong Utrecht 8, Dordrecht 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Mart 2026, Jong Utrecht 3-1 Dordrecht.
- Sıralama
- 20. (7 p) – 18. (11 p)
- Form (son 5)
- MMMMG – MMGMB
- H2H (G-B-M)
- 8-4-7 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,37 – 2,58
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Jong Utrecht iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 2,50 gol yedi; Dordrecht dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jong Utrecht %83, Dordrecht %67. İlk yarıyı önde kapatma: Jong Utrecht 2/6, Dordrecht 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Jong Utrecht 4,2, Dordrecht 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Jong Utrecht 0,8, Dordrecht 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,37, 2 – 2,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,27, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,31, Yok 2,38.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 25 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 14 | +29 | 35 |
| 2 | VVV Venlo | 14 | +15 | 29 |
| 3 | Almere City FC | 14 | +16 | 28 |
| 4 | Emmen | 13 | +2 | 25 |
| 5 | NAC Breda | 14 | +5 | 25 |
| 6 | Roda | 14 | +1 | 25 |
| 7 | FC Volendam | 14 | +9 | 22 |
| 8 | Den Bosch | 14 | +2 | 19 |
| 9 | Vitesse | 13 | -1 | 18 |
| 10 | MVV | 13 | -12 | 17 |
| 11 | Waalwijk | 14 | +3 | 17 |
| 12 | Jong AZ | 14 | +2 | 17 |
| 13 | Jong PSV U21 | 14 | -4 | 17 |
| 14 | Jong Ajax | 14 | -8 | 16 |
| 15 | De Graafschap | 13 | -10 | 15 |
| 16 | FC OSS | 14 | -3 | 14 |
| 17 | Helmond Sport | 14 | -6 | 12 |
| 18 | Dordrecht | 14 | -16 | 12 |
| 19 | Jong Utrecht | 14 | -11 | 11 |
| 20 | FC Eindhoven | 14 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 7 | +18 | 21 |
| 2 | FC Volendam | 7 | +16 | 18 |
| 3 | Emmen | 7 | +1 | 15 |
| 4 | VVV Venlo | 7 | +8 | 14 |
| 5 | FC OSS | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Roda | 6 | +5 | 14 |
| 7 | Den Bosch | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Almere City FC | 6 | +5 | 12 |
| 9 | Helmond Sport | 8 | +2 | 12 |
| 10 | Jong PSV U21 | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Waalwijk | 7 | +6 | 10 |
| 12 | NAC Breda | 6 | +1 | 10 |
| 13 | MVV | 7 | -5 | 10 |
| 14 | Jong AZ | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Vitesse | 6 | -2 | 8 |
| 16 | Jong Ajax | 7 | -5 | 8 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -4 | 7 |
| 18 | FC Eindhoven | 8 | -5 | 7 |
| 19 | De Graafschap | 6 | -5 | 7 |
| 20 | Dordrecht | 7 | -7 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City FC | 8 | +11 | 16 |
| 2 | VVV Venlo | 7 | +7 | 15 |
| 3 | NAC Breda | 8 | +4 | 15 |
| 4 | Heracles | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Roda | 8 | -4 | 11 |
| 6 | Emmen | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Vitesse | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Jong AZ | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Jong Ajax | 7 | -3 | 8 |
| 10 | De Graafschap | 7 | -5 | 8 |
| 11 | Waalwijk | 7 | -3 | 7 |
| 12 | MVV | 6 | -7 | 7 |
| 13 | Den Bosch | 6 | 0 | 6 |
| 14 | Jong PSV U21 | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Dordrecht | 7 | -9 | 5 |
| 16 | FC Volendam | 7 | -7 | 4 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -7 | 4 |
| 18 | FC Eindhoven | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Helmond Sport | 6 | -8 | 0 |
| 20 | FC OSS | 7 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar
- 22:00 Heracles 2–0 TOP Oss
- 22:00 Jong Ajax 1–1 Vitesse
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
