Inter Turku 4-3 Gnistan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Inter Turku 4–3 Gnistan (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 15–23, isabetli şut 7–7, topa sahip olma %59–%41, korner 9–9.
Maç özeti
Inter Turku – Gnistan maçı 4-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Herman Sjögrell 22', Jean Botué 54', Luka Kuittinen 84', Muhammed Suso 88' (Inter Turku); Roger Bonet 36', Gabriel Europaeus 88', Pakwo Abdoul Rachide Gnanou 90+3' (Gnistan). xG: Inter Turku 1,8 – 2,1 Gnistan.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Inter Turku: V. Vasara · Gnistan: Jussi Leppälahti
Maç akışı
Inter Turku üstteGnistan altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %60 · 3 şut · 0,5
- 16–30'Ev %63 · 4 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %69 · 3 şut · 0,8
- 46–60'Dengeli · 5 şut · 0,6
- 61–75'Dep %86 · 8 şut · 0,7
- 76–90+'Ev %60 · 5 şut · 0,6
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Inter Turku, Dep = Gnistan.
Maç olayları
- Inter TurkuGnistan
- 90+3'Gol Pakwo Abdoul Rachide Gnanou 4–3Asist: Joakim Latonen
- 88'Gol Gabriel Europaeus 3–2Asist: Roman Eremenko
- Gol Muhammed Suso 4–2Asist: Lauri Laine88'
- Janne-Pekka Laine ↔ Juuso HämäläinenOyuncu değişikliği87'
- Gol Luka Kuittinen 3–1Asist: Janne-Pekka Laine84'
- 82'Roger Bonet ↔ Kosmo LaunialaOyuncu değişikliği
- Jean Botué ↔ Alie ContehOyuncu değişikliği78'
- Herman Sjögrell ↔ Muhammed SusoOyuncu değişikliği78'
- 76'Adam Jouhi ↔ Pakwo Abdoul Rachide GnanouOyuncu değişikliği
- 69'Danny Pérez ↔ Edmund Arko-MensahOyuncu değişikliği
- Yeboah Amankwah ↔ Seth SaarinenOyuncu değişikliği66'
- Jasse Tuominen ↔ Johannes Yli-KokkoOyuncu değişikliği66'
- 61'Jussi LeppälahtiSarı kart
- Juuso HämäläinenSarı kart59'
- Gol Jean Botué 2–154'
- 50'Bogdan MilovanovSarı kart
- Vesa-Pekka VasaraSarı kart37'
- 36'Gol Roger Bonet 1–1Asist: Artur Atarah
- Gol Herman Sjögrell 1–0Asist: Eeli Kiiskilä22'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 16/31 | %50 8/16 |
| Beraberlik | %32 10/31 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %16 5/31 | %19 3/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 11/31 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %32 10/31 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %32 10/31 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (41 gol) | 1,25 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,87 (27 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,52 (47 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (46 gol) | 1,44 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 14/31 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %58 18/31 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %35 11/31 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/31 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %52 16/31 | %50 8/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 18/31 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %81 25/31 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %45 14/31 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %32 10/31 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %19 6/31 | %13 2/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %50 9/18 | %44 4/9 |
| 8,5 Üst | %44 8/18 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %39 7/18 | %33 3/9 |
| 10,5 Üst | %33 6/18 | %33 3/9 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %85 22/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %65 17/26 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %58 15/26 | %54 7/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %68 13/19 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %47 9/19 | %56 5/9 |
| 4,5 Üst | %26 5/19 | %33 3/9 |
| 5,5 Üst | %0 0/19 | %0 0/9 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %65 17/26 | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %54 14/26 | %69 9/13 |
| 4,5 Üst | %23 6/26 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %15 4/26 | %23 3/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,6 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %47 9/19 | %56 5/9 |
| 7,5 Üst | %26 5/19 | %33 3/9 |
| 8,5 Üst | %21 4/19 | %33 3/9 |
| 9,5 Üst | %16 3/19 | %22 2/9 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %73 19/26 | %77 10/13 |
| 7,5 Üst | %58 15/26 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %58 15/26 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %42 11/26 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 9/31 | %13 2/16 |
| Berabere | %48 15/31 | %56 9/16 |
| Geride | %23 7/31 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 8/31 | %31 5/16 |
| Berabere | %42 13/31 | %38 6/16 |
| Geride | %32 10/31 | %31 5/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Inter Turku (31 maç)
Gnistan (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Inter Turku (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 7 | 1 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 10 | 5 |
Gnistan (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 5 | 9 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 6 | 11 |
Kartlar
Inter Turku
Sarı 51 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 1,6)
Gnistan
Sarı 56 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 176 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Inter Turku: iç saha, 9 maç · Gnistan: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Inter Turku – Gnistan ilk 11'ler
Inter Turku · 4-3-3
- 1E. HuuhtanenK
- 30Y. AmankwahD66' oyundan çıktı 66. dk
- 22L. KuittinenD84' gol 84. dk
- 6R. IvanovD
- 2J. NiskaD
- 9J. TuominenO66' oyundan çıktı 66. dk
- 14J. LaineO84' asist 84. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 35Eeli KiiskiläO22' asist 22. dk
- 7H. SjögrellF22' gol 22. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 11J. BotuéF54' gol 54. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 28L. LaineF88' asist 88. dk
- 24J. TauriainenD
- 10Alie ContehF78' oyuna girdi 78. dk
- 33Muhammed SusoF78' oyuna girdi 78. dk88' gol 88. dk
- 18S. SaarinenD66' oyuna girdi 66. dk
- 34L. ProkopF
- 12E. VuorjokiK
- 19I. JärvinenO
- 3J. HämäläinenD59' sarı kart 59. dk87' oyuna girdi 87. dk
- 8J. Yli-KokkoO66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: V. Vasara
Gnistan · 3-4-3
- 1O. VirtanenK
- 14S. EremenkoD
- 67A. ObileyeD
- 3RuxiD36' gol 36. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 19B. MilovanovO50' sarı kart 50. dk
- 31A. JouhiO76' oyundan çıktı 76. dk
- 15G. EuropaeusO88' gol 88. dk
- 11D. PérezO69' oyundan çıktı 69. dk
- 26R. EremenkoF88' asist 88. dk
- 7A. AtarahF36' asist 36. dk
- 10J. LatonenF90+3' asist 90+3. dk
- 2B. DahlströmD
- 24P. GnanouD76' oyuna girdi 76. dk90+3' gol 90+3. dk
- 27O. HannulaO
- 95M. JuriÄkaK
- 45Kosmo LaunialaF
- 40J. OjalaD
- 25Noah RossiD
- 50J SelengeF
- 12E. Arko-MensahD69' oyuna girdi 69. dk
Teknik direktör: Jussi Leppälahti
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Inter Turku 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Gnistan 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-10). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Inter Turku 7, Gnistan 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Ekim 2026, Gnistan 0-0 Inter Turku.
- Form (son 5)
- MGMGB – BMMMB
- H2H (G-B-M)
- 7-4-4 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %53
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,27 – 4,83 – 6,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Inter Turku iç saha 15 maçta maç başına 1,07 gol attı, 0,80 gol yedi; Gnistan dış saha 15 maçta 1,20 attı, 1,27 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Inter Turku %47, Gnistan %53. İlk yarıyı önde kapatma: Inter Turku 2/15, Gnistan 5/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Inter Turku 4,4, Gnistan 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Inter Turku 1,6, Gnistan 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,27, 0 – 4,83, 2 – 6,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,33, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 16:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Veikkausliiga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
