← Maçlar
Kolombiya · Primera A22 Ekim 2026 · 04:20 TSİ

Independiente Santa Fe 2-1 Jaguares de Córdoba: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Independiente Santa Fe
2–1İY 1–0
Jaguares de Córdoba
Maç sonu

Independiente Santa Fe 2–1 Jaguares de Córdoba (22 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–13, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %50–%50, korner 5–4.

Maç özeti

Independiente Santa Fe – Jaguares de Córdoba maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: F. Fagundez 5', 81' (Independiente Santa Fe); A. Renteria 90+2' (Jaguares de Córdoba). xG: Independiente Santa Fe 0,6 – 0,8 Jaguares de Córdoba.

Maç sonu

Canlı

2–190+5'

Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 06:14 TSİ

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Independiente Santa Fe
Toplam (40)İç saha (20)
Galibiyet%40 16/40%50 10/20
Beraberlik%38 15/40%35 7/20
Mağlubiyet%23 9/40%15 3/20
Jaguares de Córdoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%22 8/36%0 0/18
Beraberlik%19 7/36%17 3/18
Mağlubiyet%58 21/36%83 15/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Independiente Santa Fe
Toplam (40)İç saha (20)
Attığı gol / maç1,45 (58 gol)1,80 (36 gol)
Yediği gol / maç1,05 (42 gol)1,00 (20 gol)
Jaguares de Córdoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,03 (37 gol)0,67 (12 gol)
Yediği gol / maç1,78 (64 gol)2,22 (40 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Independiente Santa Fe
Toplam (40)İç saha (20)
KG Var%65 26/40%65 13/20
1,5 Üst%75 30/40%80 16/20
2,5 Üst%48 19/40%60 12/20
3,5 Üst%25 10/40%35 7/20
Gol yememe%20 8/40%25 5/20
Jaguares de Córdoba
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%53 19/36%50 9/18
1,5 Üst%78 28/36%83 15/18
2,5 Üst%53 19/36%56 10/18
3,5 Üst%31 11/36%28 5/18
Gol yememe%17 6/36%0 0/18

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Independiente Santa Fe
Toplam (40)İç saha (20)
Maçta toplam korner (ort.)8,88,6
7,5 Üst%63 25/40%55 11/20
8,5 Üst%50 20/40%50 10/20
9,5 Üst%40 16/40%35 7/20
10,5 Üst%30 12/40%25 5/20
Jaguares de Córdoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)9,89,5
7,5 Üst%74 26/35%76 13/17
8,5 Üst%60 21/35%65 11/17
9,5 Üst%46 16/35%41 7/17
10,5 Üst%34 12/35%24 4/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Independiente Santa Fe
Toplam (40)İç saha (20)
Maç başı kart5,85,5
2,5 Üst%93 37/40%90 18/20
3,5 Üst%83 33/40%80 16/20
4,5 Üst%68 27/40%60 12/20
5,5 Üst%48 19/40%35 7/20
Jaguares de Córdoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı kart6,36,2
2,5 Üst%97 35/36%94 17/18
3,5 Üst%92 33/36%83 15/18
4,5 Üst%81 29/36%72 13/18
5,5 Üst%67 24/36%61 11/18

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Independiente Santa Fe
Toplam (40)İç saha (20)
Maç başı isabetli şut9,18,8
6,5 Üst%80 32/40%75 15/20
7,5 Üst%78 31/40%70 14/20
8,5 Üst%65 26/40%60 12/20
9,5 Üst%53 21/40%40 8/20
Jaguares de Córdoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı isabetli şut8,78,3
6,5 Üst%69 25/36%67 12/18
7,5 Üst%64 23/36%61 11/18
8,5 Üst%47 17/36%44 8/18
9,5 Üst%44 16/36%44 8/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Independiente Santa Fe
Toplam (40)İç saha (20)
Önde%33 13/40%45 9/20
Berabere%53 21/40%35 7/20
Geride%15 6/40%20 4/20
Jaguares de Córdoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%17 6/36%0 0/18
Berabere%50 18/36%61 11/18
Geride%33 12/36%39 7/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Independiente Santa Fe (40 maç)

1/161/X61/21X/110X/X6X/252/102/X32/23

Jaguares de Córdoba (36 maç)

1/141/X11/21X/14X/X5X/292/102/X12/211

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Independiente Santa Fe (35 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 6 5
31-45 9 3
46-60 6 9
61-75 9 8
76-90 15 9

Jaguares de Córdoba (35 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 9
16-30 5 7
31-45 6 9
46-60 5 8
61-75 5 14
76-90 12 15

Kartlar

Independiente Santa Fe

Sarı 103 · Kırmızı 7 (40 maç · maç başı sarı 2,6)

Jaguares de Córdoba

Sarı 115 · Kırmızı 6 (36 maç · maç başı sarı 3,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Independiente Santa Fe: iç saha, 20 maç · Jaguares de Córdoba: dış saha, 18 maç

Independiente Santa FeJaguares de Córdoba
%50,5Topa sahip olma%44,7
1,27Beklenen gol (xG)0,64
14,2Toplam şut9,1
5,2İsabetli şut2,4
8,1Ceza sahası içi şut4,1
5,3Korner3,3
370Pas349
%81Pas isabeti%80
2,7Kurtarış3,7
10,3Faul8,9
1,4Ofsayt1,6
2,6Sarı kart2,8
0,25Kırmızı kart0,28

Rakiplerine izin verdikleri

0,79Rakibin xG'si1,53
11,5Rakibin şutu16,7
3,6Rakibin isabetli şutu5,9
3,3Rakibin korneri6,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Santa Fe için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 6, yenilen 5. Jaguares için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Santa Fe 8 – Jaguares 4; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Şubat 2026, Jaguares 3-1 Santa Fe.

Sıralama
7. (29 p) – 16. (18 p)
Form (son 5)
MBGGB – MGMMM
H2H (G-B-M)
8-6-4 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%56 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%61 – %53
Korner ort. (maç)
8,7
iddaa MS 1-0-2
1,11 – 5,64 – 9,52
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Santa Fe iç saha 18 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,00 gol yedi; Jaguares dış saha 15 maçta 0,73 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %56, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Santa Fe %61, Jaguares %53. İlk yarıyı önde kapatma: Santa Fe 7/18, Jaguares 0/15.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Santa Fe 5,3, Jaguares 2,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Santa Fe 2,8, Jaguares 3,3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,11, 0 – 5,64, 2 – 9,52. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 10:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Atletico Nacional 191315 3515 +2040 MGGGB
2Junior 191126 3124 +735 BBGBM
3Deportivo Pasto 191045 2925 +434 MMGMG
4America de Cali 191036 2515 +1033 MBGGB
5Once Caldas 19892 3122 +933 GBBGG
6Deportes Tolima 19874 2717 +1031 BMMMG
7Santa Fe 19784 2922 +729 MGGMM
8Internacional de Bogota 19775 2626 028 BGMGM
9Deportivo Cali 19766 2016 +427 BBGBG
10Millonarios 19757 3123 +826 BBGBB
11Independiente Medellin 19757 2624 +226 MMMGG
12Águilas Doradas 19757 2025 -526 GMGGM
13Bucaramanga 19586 2620 +623 BMMGB
14Llaneros 194105 1720 -322 MGMMG
15Fortaleza FC 19577 2227 -522 MBMMM
16Jaguares 195311 2033 -1318 MMGMM
17Alianza Valledupar 19388 1327 -1417 BGGMM
18Chico 195212 1532 -1717 MGBMG
19Cucuta 19379 2235 -1316 GGMMG
20Deportivo Pereira 191711 1532 -1710 BGBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Atletico Nacional 9810 223 +1925
2Deportes Tolima 10721 197 +1223
3Millonarios 10631 197 +1221
4America de Cali 9630 153 +1221
5Once Caldas 10631 2013 +721
6Deportivo Pasto 10622 148 +620
7Deportivo Cali 10541 126 +619
8Junior 10613 1714 +319
9Internacional de Bogota 9531 169 +718
10Fortaleza FC 10532 1410 +418
11Bucaramanga 9441 196 +1316
12Chico 9513 135 +816
13Jaguares 10514 1412 +216
14Santa Fe 9432 1710 +715
15Independiente Medellin 10424 1513 +214
16Águilas Doradas 10424 1214 -214
17Cucuta 9333 1213 -112
18Alianza Valledupar 9252 79 -211
19Llaneros 9171 109 +110
20Deportivo Pereira 9144 913 -47
#TakımOGBMAYAVP
1Junior 9513 1410 +416
2Atletico Nacional 10505 1312 +115
3Santa Fe 10352 1212 014
4Deportivo Pasto 9423 1517 -214
5Once Caldas 9261 119 +212
6Independiente Medellin 9333 1111 012
7America de Cali 10406 1012 -212
8Águilas Doradas 9333 811 -312
9Llaneros 10334 711 -412
10Internacional de Bogota 10244 1017 -710
11Deportes Tolima 9153 810 -28
12Deportivo Cali 9225 810 -28
13Bucaramanga 10145 714 -77
14Alianza Valledupar 10136 618 -126
15Millonarios 9126 1216 -45
16Fortaleza FC 9045 817 -94
17Cucuta 10046 1022 -124
18Deportivo Pereira 10037 619 -133
19Jaguares 9027 621 -152
20Chico 10019 227 -251

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,11X5,6429,52

Çifte şans

121,06X23,09

Karşılıklı gol

Var1,75Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt2,00Üst1,46

3,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.