← Maçlar
Kolombiya · Primera A6 Ekim 2026 · 03:00 TSİ

Indep.Medell 0-1 Independiente Santa Fe: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Indep.Medell
0–1İY 0–0
Independiente Santa Fe
Maç sonu

Indep.Medell 0–1 Independiente Santa Fe (6 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Indep.Medell – Independiente Santa Fe maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Indep.Medell
Toplam (37)İç saha (19)
Galibiyet%43 16/37%47 9/19
Beraberlik%19 7/37%16 3/19
Mağlubiyet%38 14/37%37 7/19
Independiente Santa Fe
Toplam (40)Dış saha (20)
Galibiyet%40 16/40%30 6/20
Beraberlik%38 15/40%40 8/20
Mağlubiyet%23 9/40%30 6/20

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Indep.Medell
Toplam (37)İç saha (19)
Attığı gol / maç1,46 (54 gol)1,42 (27 gol)
Yediği gol / maç1,32 (49 gol)1,26 (24 gol)
Independiente Santa Fe
Toplam (40)Dış saha (20)
Attığı gol / maç1,45 (58 gol)1,10 (22 gol)
Yediği gol / maç1,05 (42 gol)1,10 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Indep.Medell
Toplam (37)İç saha (19)
KG Var%65 24/37%63 12/19
1,5 Üst%81 30/37%79 15/19
2,5 Üst%65 24/37%58 11/19
3,5 Üst%27 10/37%21 4/19
Gol yememe%22 8/37%21 4/19
Independiente Santa Fe
Toplam (40)Dış saha (20)
KG Var%65 26/40%65 13/20
1,5 Üst%75 30/40%70 14/20
2,5 Üst%48 19/40%35 7/20
3,5 Üst%25 10/40%15 3/20
Gol yememe%20 8/40%15 3/20

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Indep.Medell
Toplam (36)İç saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,0
7,5 Üst%69 25/36%61 11/18
8,5 Üst%56 20/36%50 9/18
9,5 Üst%44 16/36%50 9/18
10,5 Üst%36 13/36%39 7/18
Independiente Santa Fe
Toplam (40)Dış saha (20)
Maçta toplam korner (ort.)8,89,0
7,5 Üst%63 25/40%70 14/20
8,5 Üst%50 20/40%50 10/20
9,5 Üst%40 16/40%45 9/20
10,5 Üst%30 12/40%35 7/20

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Indep.Medell
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı kart6,05,4
2,5 Üst%100 36/36%100 18/18
3,5 Üst%92 33/36%83 15/18
4,5 Üst%75 27/36%61 11/18
5,5 Üst%58 21/36%50 9/18
Independiente Santa Fe
Toplam (40)Dış saha (20)
Maç başı kart5,86,1
2,5 Üst%93 37/40%95 19/20
3,5 Üst%83 33/40%85 17/20
4,5 Üst%68 27/40%75 15/20
5,5 Üst%48 19/40%60 12/20

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Indep.Medell
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı isabetli şut8,48,2
6,5 Üst%69 25/36%67 12/18
7,5 Üst%56 20/36%56 10/18
8,5 Üst%42 15/36%44 8/18
9,5 Üst%36 13/36%33 6/18
Independiente Santa Fe
Toplam (40)Dış saha (20)
Maç başı isabetli şut9,19,5
6,5 Üst%80 32/40%85 17/20
7,5 Üst%78 31/40%85 17/20
8,5 Üst%65 26/40%70 14/20
9,5 Üst%53 21/40%65 13/20

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Indep.Medell
Toplam (37)İç saha (19)
Önde%19 7/37%16 3/19
Berabere%43 16/37%37 7/19
Geride%38 14/37%47 9/19
Independiente Santa Fe
Toplam (40)Dış saha (20)
Önde%33 13/40%20 4/20
Berabere%53 21/40%70 14/20
Geride%15 6/40%10 2/20

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Indep.Medell (37 maç)

1/161/X01/21X/18X/X3X/252/122/X42/28

Independiente Santa Fe (40 maç)

1/161/X61/21X/110X/X6X/252/102/X32/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Indep.Medell (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 9 9
31-45 4 12
46-60 8 4
61-75 7 5
76-90 10 6

Independiente Santa Fe (35 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 6 5
31-45 9 3
46-60 6 9
61-75 9 8
76-90 15 9

Kartlar

Indep.Medell

Sarı 106 · Kırmızı 9 (37 maç · maç başı sarı 2,9)

Independiente Santa Fe

Sarı 103 · Kırmızı 7 (40 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Indep.Medell: iç saha, 18 maç · Independiente Santa Fe: dış saha, 20 maç

Indep.MedellIndependiente Santa Fe
%54,7Topa sahip olma%43,7
1,36Beklenen gol (xG)0,93
15,4Toplam şut11,6
5,1İsabetli şut4,6
9,1Ceza sahası içi şut6,3
5,7Korner4,2
406Pas331
%84Pas isabeti%76
2,1Kurtarış3,9
11,3Faul10,9
0,9Ofsayt1,2
2,5Sarı kart2,4
0,17Kırmızı kart0,10

Rakiplerine izin verdikleri

0,63Rakibin xG'si1,00
8,9Rakibin şutu14,3
3,1Rakibin isabetli şutu4,9
3,3Rakibin korneri4,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Atletico Nacional 191315 3515 +2040 MGGGB
2Junior 191126 3124 +735 BBGBM
3Deportivo Pasto 191045 2925 +434 MMGMG
4America de Cali 191036 2515 +1033 MBGGB
5Once Caldas 19892 3122 +933 GBBGG
6Deportes Tolima 19874 2717 +1031 BMMMG
7Santa Fe 19784 2922 +729 MGGMM
8Internacional de Bogota 19775 2626 028 BGMGM
9Deportivo Cali 19766 2016 +427 BBGBG
10Millonarios 19757 3123 +826 BBGBB
11Independiente Medellin 19757 2624 +226 MMMGG
12Águilas Doradas 19757 2025 -526 GMGGM
13Bucaramanga 19586 2620 +623 BMMGB
14Llaneros 194105 1720 -322 MGMMG
15Fortaleza FC 19577 2227 -522 MBMMM
16Jaguares 195311 2033 -1318 MMGMM
17Alianza Valledupar 19388 1327 -1417 BGGMM
18Chico 195212 1532 -1717 MGBMG
19Cucuta 19379 2235 -1316 GGMMG
20Deportivo Pereira 191711 1532 -1710 BGBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Atletico Nacional 9810 223 +1925
2Deportes Tolima 10721 197 +1223
3Millonarios 10631 197 +1221
4America de Cali 9630 153 +1221
5Once Caldas 10631 2013 +721
6Deportivo Pasto 10622 148 +620
7Deportivo Cali 10541 126 +619
8Junior 10613 1714 +319
9Internacional de Bogota 9531 169 +718
10Fortaleza FC 10532 1410 +418
11Bucaramanga 9441 196 +1316
12Chico 9513 135 +816
13Jaguares 10514 1412 +216
14Santa Fe 9432 1710 +715
15Independiente Medellin 10424 1513 +214
16Águilas Doradas 10424 1214 -214
17Cucuta 9333 1213 -112
18Alianza Valledupar 9252 79 -211
19Llaneros 9171 109 +110
20Deportivo Pereira 9144 913 -47
#TakımOGBMAYAVP
1Junior 9513 1410 +416
2Atletico Nacional 10505 1312 +115
3Santa Fe 10352 1212 014
4Deportivo Pasto 9423 1517 -214
5Once Caldas 9261 119 +212
6Independiente Medellin 9333 1111 012
7America de Cali 10406 1012 -212
8Águilas Doradas 9333 811 -312
9Llaneros 10334 711 -412
10Internacional de Bogota 10244 1017 -710
11Deportes Tolima 9153 810 -28
12Deportivo Cali 9225 810 -28
13Bucaramanga 10145 714 -77
14Alianza Valledupar 10136 618 -126
15Millonarios 9126 1216 -45
16Fortaleza FC 9045 817 -94
17Cucuta 10046 1022 -124
18Deportivo Pereira 10037 619 -133
19Jaguares 9027 621 -152
20Chico 10019 227 -251

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,78X3,1323,39

Çifte şans

1X1,15121,18X21,58

Karşılıklı gol

Var1,60Yok1,81

2,5 Alt / Üst

Alt1,69Üst1,71

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.