Ind. Mendoza 2-2 CA Tigre: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ind. Mendoza 2–2 CA Tigre (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 11–11, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %43–%57, korner 2–7.
Maç özeti
Ind. Mendoza – CA Tigre maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Matías Fernández 20', Jose Ignacio Florentin 52' (Ind. Mendoza); Alan Barrionuevo 26', Manuel Fernández 90+2' (CA Tigre). xG: Ind. Mendoza 1,1 – 1,1 CA Tigre.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ind. Mendoza: A. Berti · CA Tigre: D. Dabove
Maç akışı
Ind. Mendoza üstte · CA Tigre altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' gol: Matías Fernández (Ind. Mendoza)
- 26' gol: Alan Barrionuevo (CA Tigre)
- 27' sarı kart: Ignacio Peluffo (CA Tigre)
- 45' oyuncu değişikliği: Ignacio Peluffo ↔ Valentín Moreno (CA Tigre)
- 52' gol: Jose Ignacio Florentin (Ind. Mendoza)
- 59' sarı kart: Iván Villalba (Ind. Mendoza)
- 62' oyuncu değişikliği: Santiago Gonzalez ↔ Manuel Fernández (CA Tigre)
- 62' sarı kart: Manuel Fernández (CA Tigre)
- 62' oyuncu değişikliği: Ignacio Russo ↔ Mauro Méndez (CA Tigre)
- 67' oyuncu değişikliği: Matías Fernández ↔ Leonel Bucca (Ind. Mendoza)
- 68' sarı kart: Joaquín Laso (CA Tigre)
- 68' oyuncu değişikliği: Luis Sequeira ↔ Tomas Bottari (Ind. Mendoza)
- 74' oyuncu değişikliği: Joaquín Laso ↔ Juan Villalba (CA Tigre)
- 74' oyuncu değişikliği: Matías Reali ↔ Victorio Ramis (Ind. Mendoza)
- 74' oyuncu değişikliği: Fabrizio Sartori Prieto ↔ Luis Ángel Díaz Cuesta (Ind. Mendoza)
- 79' oyuncu değişikliği: Bruno Javier Leyes Sosa ↔ Ian Subiabre (CA Tigre)
- 81' oyuncu değişikliği: Luis Ángel Díaz Cuesta ↔ Kevin Vázquez (Ind. Mendoza)
- 87' sarı kart: Juan Elordi (Ind. Mendoza)
- 90+2' gol: Manuel Fernández (CA Tigre)
Maç olayları
- Ind. MendozaCA Tigre
- 90+2'Gol Manuel Fernández 2–2Asist: Federico Alvarez
- Juan ElordiSarı kart87'
- Luis Ángel Díaz Cuesta ↔ Kevin VázquezOyuncu değişikliği81'
- 79'Bruno Javier Leyes Sosa ↔ Ian SubiabreOyuncu değişikliği
- 74'Joaquín Laso ↔ Juan VillalbaOyuncu değişikliği
- Matías Reali ↔ Victorio RamisOyuncu değişikliği74'
- Fabrizio Sartori Prieto ↔ Luis Ángel Díaz CuestaOyuncu değişikliği74'
- 68'Joaquín LasoSarı kart
- Luis Sequeira ↔ Tomas BottariOyuncu değişikliği68'
- Matías Fernández ↔ Leonel BuccaOyuncu değişikliği67'
- 62'Santiago Gonzalez ↔ Manuel FernándezOyuncu değişikliği
- 62'Manuel FernándezSarı kart
- 62'Ignacio Russo ↔ Mauro MéndezOyuncu değişikliği
- Iván VillalbaSarı kart59'
- Gol Jose Ignacio Florentin 2–152'
- 45'Ignacio Peluffo ↔ Valentín MorenoOyuncu değişikliği
- 27'Ignacio PeluffoSarı kart
- 26'Gol Alan Barrionuevo 1–1Asist: Jabes Saralegui
- Gol Matías Fernández 1–0Asist: Juan Elordi20'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 16/33 | %65 11/17 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %24 8/33 | %18 3/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %44 7/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (51 gol) | 2,18 (37 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (41 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (34 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (31 gol) | 1,12 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %88 15/17 |
| 1,5 Üst | %79 26/33 | %94 16/17 |
| 2,5 Üst | %55 18/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %30 10/33 | %41 7/17 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %6 1/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 16/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %34 11/32 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %64 21/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %33 11/33 | %24 4/17 |
| 10,5 Üst | %24 8/33 | %18 3/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %71 22/31 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %52 16/31 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %32 10/31 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %19 3/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %88 29/33 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %64 21/33 | %59 10/17 |
| 4,5 Üst | %52 17/33 | %41 7/17 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %18 3/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %94 29/31 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %87 27/31 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %65 20/31 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %45 14/31 | %44 7/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %70 23/33 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %64 21/33 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %48 16/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %53 9/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %42 13/31 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %26 8/31 | %25 4/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 10/33 | %47 8/17 |
| Berabere | %42 14/33 | %35 6/17 |
| Geride | %27 9/33 | %18 3/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %44 7/16 |
| Geride | %28 9/32 | %38 6/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ind. Mendoza (33 maç)
CA Tigre (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ind. Mendoza (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 5 |
| 16-30 | 11 | 3 |
| 31-45 | 4 | 10 |
| 46-60 | 6 | 8 |
| 61-75 | 8 | 4 |
| 76-90 | 9 | 6 |
CA Tigre (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 4 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Kartlar
Ind. Mendoza
Sarı 73 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
CA Tigre
Sarı 68 · Kırmızı 2 (32 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ind. Mendoza: iç saha, 17 maç · CA Tigre: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ind. Mendoza – CA Tigre ilk 11'ler
Ind. Mendoza · 3-1-4-2
- 30Nicolás BolcatoK
- 2L. CostaD
- 42S. StuderD
- 40I. VillalbaD59' sarı kart 59. dk
- 25J. FlorentínO52' gol 52. dk
- 14L. GómezO
- 80M. RealiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 77L. SequeiraO68' oyundan çıktı 68. dk
- 3J. ElordiO20' asist 20. dk87' sarı kart 87. dk
- 43F. SartoriF74' oyundan çıktı 74. dk
- 10M. FernándezF20' gol 20. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 32K. VázquezO81' oyuna girdi 81. dk
- 11G. RíosO
- 7V. RamisF74' oyuna girdi 74. dk
- 13A. OsellaD
- 34S. MoreyraO
- 21Emmanuel GómezK
- 28A. VigoD
- 23L. DíazF74' oyuna girdi 74. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 27D. CregoO
- 8L. BuccaO67' oyuna girdi 67. dk
- 5T. BottariO68' oyuna girdi 68. dk
- 19R. AtencioF
Teknik direktör: A. Berti
CA Tigre · 4-4-2
- 12F. ZenobioK
- 8M. GarayD
- 2J. LasoD68' sarı kart 68. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 20A. BarrionuevoD26' gol 26. dk
- 24F. ÁlvarezD90+2' asist 90+2. dk
- 50I. PeluffoO27' sarı kart 27. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 27S. GonzálezO62' oyundan çıktı 62. dk
- 5B. LeyesO79' oyundan çıktı 79. dk
- 10J. SaraleguiO26' asist 26. dk
- 30J. DóminaF
- 29I. RussoF62' oyundan çıktı 62. dk
- 26L. MoralesK
- 28P. MartínezO
- 18M. FernándezF62' sarı kart 62. dk62' oyuna girdi 62. dk90+2' gol 90+2. dk
- 16N. DubersarskyO
- 4V. MorenoD45' oyuna girdi 45. dk
- 33M. MéndezF62' oyuna girdi 62. dk
- 19A. OviedoF
- 23G. RequenaD
- 11T. SerragoO
- 17G. SotoD
- 25Ian Martin SubiabreF79' oyuna girdi 79. dk
- 32J. VillalbaD74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: D. Dabove
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Independ. Rivadavia için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 12. Tigre için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 5, yenilen 10. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Independ. Rivadavia 4, Tigre 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Temmuz 2026, Independ. Rivadavia 1-0 Tigre.
- Sıralama
- 1. (34 p) – 10. (20 p)
- Form (son 5)
- MBGGM – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-1-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %87 – %57
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,06 – 3,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Independ. Rivadavia iç saha 15 maçta maç başına 2,13 gol attı, 1,27 gol yedi; Tigre dış saha 14 maçta 1,00 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Independ. Rivadavia %73, Tigre %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Independ. Rivadavia %87, Tigre %57. İlk yarıyı önde kapatma: Independ. Rivadavia 7/15, Tigre 3/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Independ. Rivadavia 4,3, Tigre 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Independ. Rivadavia 1,9, Tigre 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,06, 2 – 3,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 2,12. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %72; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
