Incheon United FC 3-0 Pohang Steelers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Incheon United FC 3–0 Pohang Steelers (9 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.
Maç özeti
Incheon United FC – Pohang Steelers maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 13/34 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %32 11/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %37 7/19 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %26 5/19 |
| Mağlubiyet | %38 13/34 | %37 7/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (44 gol) | 1,35 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (35 gol) | 1,00 (17 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (31 gol) | 1,26 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (40 gol) | 1,47 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 19/34 | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %65 22/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %18 6/34 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %29 10/34 | %24 4/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 13/34 | %53 10/19 |
| 1,5 Üst | %65 22/34 | %84 16/19 |
| 2,5 Üst | %35 12/34 | %58 11/19 |
| 3,5 Üst | %15 5/34 | %26 5/19 |
| Gol yememe | %32 11/34 | %26 5/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %50 9/18 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %28 5/18 | %30 3/10 |
| 9,5 Üst | %17 3/18 | %20 2/10 |
| 10,5 Üst | %11 2/18 | %10 1/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %53 10/19 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %33 3/9 |
| 10,5 Üst | %26 5/19 | %33 3/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %61 11/18 | %60 6/10 |
| 3,5 Üst | %50 9/18 | %60 6/10 |
| 4,5 Üst | %33 6/18 | %40 4/10 |
| 5,5 Üst | %17 3/18 | %20 2/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %74 14/19 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %42 8/19 | %33 3/9 |
| 4,5 Üst | %16 3/19 | %22 2/9 |
| 5,5 Üst | %0 0/19 | %0 0/9 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %70 7/10 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %39 7/18 | %40 4/10 |
| 9,5 Üst | %22 4/18 | %10 1/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %58 11/19 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %47 9/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %21 4/19 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %21 4/19 | %44 4/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %29 5/17 |
| Berabere | %62 21/34 | %41 7/17 |
| Geride | %15 5/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 9/34 | %32 6/19 |
| Berabere | %47 16/34 | %42 8/19 |
| Geride | %26 9/34 | %26 5/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Incheon United FC (34 maç)
Pohang Steelers (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Incheon United FC (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 14 | 8 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 8 | 4 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Pohang Steelers (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 5 | 10 |
| 76-90 | 5 | 9 |
Kartlar
Incheon United FC
Sarı 64 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 1,9)
Pohang Steelers
Sarı 56 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Incheon United FC: iç saha, 10 maç · Pohang Steelers: dış saha, 9 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 Daejeon Citizen 2–1 Jeonbuk
- 10:30 Gangwon FC 2–0 Bucheon
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
