Huancayo 2-1 Cusco FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Huancayo 2–1 Cusco FC (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 23–5, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %58–%42, korner 9–2.
Maç özeti
Huancayo – Cusco FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Nahuel Lujan 68', Javier Sanguinetti 90' (pen.) (Huancayo); Jimmy Valoyes (kendi kalesine) 8' (Cusco FC). xG: Huancayo 2,2 – 1,0 Cusco FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Huancayo: R. Pellejero · Cusco FC: Javier Rabanal
Maç akışı
Huancayo üstte · Cusco FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' kendi kalesine gol: Jimmy Valoyes (Cusco FC)
- 32' sarı kart: Ricardo Lagos (Cusco FC)
- 36' sarı kart: José Zevallos (Cusco FC)
- 45+3' sarı kart: Omar Alberto Labrador Gutierrez (Huancayo)
- 55' oyuncu değişikliği: Miguel Silveira ↔ Nicolás Silva (Cusco FC)
- 55' oyuncu değişikliği: Jean Montano ↔ Lucas Colitto (Cusco FC)
- 58' oyuncu değişikliği: Diego Carabaño ↔ Ronal Huaccha (Huancayo)
- 68' gol: Nahuel Lujan (Huancayo)
- 73' sarı kart: Ricardo Salcedo (Huancayo)
- 74' oyuncu değişikliği: Carlos Diez ↔ Gu Choi Guevara (Cusco FC)
- 74' oyuncu değişikliği: Facundo Callejo ↔ Juan Manuel Tévez (Cusco FC)
- 75' oyuncu değişikliği: José Zevallos ↔ Marlon Ruidías (Cusco FC)
- 75' oyuncu değişikliği: Daniel porozo ↔ Juan David Martínez (Huancayo)
- 76' oyuncu değişikliği: Ricardo Salcedo ↔ Aldo Quinonez (Huancayo)
- 76' sarı kart: Aldo Quinonez (Huancayo)
- 80' sarı kart: Nicolás Silva (Cusco FC)
- 85' sarı kart: Diego Soto (Cusco FC)
- 85' oyuncu değişikliği: Piero Magallanes ↔ E. Villar (Huancayo)
- 85' oyuncu değişikliği: Nahuel Lujan ↔ Juan Gimenez (Huancayo)
- 90' gol: Javier Sanguinetti (Huancayo)
Maç olayları
- HuancayoCusco FC
- Penaltı golü Javier Sanguinetti 2–1Penaltı90'
- 85'Diego SotoSarı kart
- Piero Magallanes ↔ E. VillarOyuncu değişikliği85'
- Nahuel Lujan ↔ Juan GimenezOyuncu değişikliği85'
- 80'Juan Manuel TévezKaçan penaltı
- 80'Nicolás SilvaSarı kart
- Ricardo Salcedo ↔ Aldo QuinonezOyuncu değişikliği76'
- Aldo QuinonezSarı kart76'
- 75'José Zevallos ↔ Marlon RuidíasOyuncu değişikliği
- Daniel porozo ↔ Juan David MartínezOyuncu değişikliği75'
- 74'Carlos Diez ↔ Gu Choi GuevaraOyuncu değişikliği
- 74'Facundo Callejo ↔ Juan Manuel TévezOyuncu değişikliği
- Ricardo SalcedoSarı kart73'
- Gol Nahuel Lujan 1–168'
- Diego Carabaño ↔ Ronal HuacchaOyuncu değişikliği58'
- 55'Miguel Silveira ↔ Nicolás SilvaOyuncu değişikliği
- 55'Jean Montano ↔ Lucas ColittoOyuncu değişikliği
- Omar Alberto Labrador GutierrezSarı kart45+3'
- 36'José ZevallosSarı kart
- 32'Ricardo LagosSarı kart
- 8'Kendi kalesine gol Jimmy Valoyes 0–1Kendi kalesine
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 14/32 | %63 10/16 |
| Beraberlik | %16 5/32 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %41 13/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 16/33 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %9 3/33 | %6 1/17 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %59 10/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (46 gol) | 1,75 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (48 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,39 (46 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (47 gol) | 2,00 (34 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %88 28/32 | %94 15/16 |
| 2,5 Üst | %63 20/32 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 20/33 | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %61 20/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %27 9/33 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %18 6/33 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %63 10/16 |
| 10,5 Üst | %44 14/32 | %56 9/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %58 19/33 | %53 9/17 |
| 8,5 Üst | %45 15/33 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %35 6/17 |
| 10,5 Üst | %24 8/33 | %24 4/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %94 30/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 5,5 Üst | %50 16/32 | %44 7/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %85 28/33 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %64 21/33 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %39 13/33 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %21 7/33 | %24 4/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %81 26/32 | %88 14/16 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %41 13/32 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %34 11/32 | %44 7/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %79 26/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %64 21/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 9/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %47 15/32 | %50 8/16 |
| Geride | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 13/33 | %41 7/17 |
| Berabere | %45 15/33 | %35 6/17 |
| Geride | %15 5/33 | %24 4/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Huancayo (32 maç)
Cusco FC (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Huancayo (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 6 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 10 | 6 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 5 | 11 |
| 76-90 | 9 | 8 |
Cusco FC (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 4 | 8 |
| 61-75 | 7 | 9 |
| 76-90 | 9 | 10 |
Kartlar
Huancayo
Sarı 82 · Kırmızı 11 (32 maç · maç başı sarı 2,6)
Cusco FC
Sarı 65 · Kırmızı 5 (33 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Huancayo: iç saha, 16 maç · Cusco FC: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Huancayo – Cusco FC ilk 11'ler
Huancayo · 4-2-3-1
- 12Á. ZamudioK
- 16J. FalconíD
- 26M. GaonaD
- 70J. ValoyesD8' kendi kalesine 8. dk
- 2Omar Alberto Labrador GutierrezD
- 8D. CarabañoO58' oyundan çıktı 58. dk
- 22R. SalcedoO73' sarı kart 73. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 23P. MagallanesO85' oyundan çıktı 85. dk
- 10N. LujánO68' gol 68. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 11Javier Andrés SanguinettiO90' gol 90. dk
- 97D. PorozoF75' oyundan çıktı 75. dk
- 38E. VillarO85' oyuna girdi 85. dk
- 17J. GiménezF85' oyuna girdi 85. dk
- 29A. CcorahuaK
- 4J. BarredaD
- 19R. HuacchaF58' oyuna girdi 58. dk
- 9J. MartÃnezF75' oyuna girdi 75. dk
- 92Y. MurilloD
- 91A. QuiñónezO76' sarı kart 76. dk76' oyuna girdi 76. dk
- 28J. RostaingD
Teknik direktör: R. Pellejero
Cusco FC · 4-1-4-1
- 28P. DíazK
- 21J. ZevallosD36' sarı kart 36. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 6Á. AmpueroD
- 2C. GamarraD
- 3R. LagosD32' sarı kart 32. dk
- 55J. MontañoO55' oyundan çıktı 55. dk
- 14C. DiezO74' oyundan çıktı 74. dk
- 88D. SotoO85' sarı kart 85. dk
- 10I. ColmanO
- 99Miguel SilveiraO55' oyundan çıktı 55. dk
- 9F. CallejoF74' oyundan çıktı 74. dk
- 22L. ColittoO55' oyuna girdi 55. dk
- 77J. HerreraO
- 7J. ManzanedaF
- 24M. RuidíasD75' oyuna girdi 75. dk
- 26N. SilvaF55' oyuna girdi 55. dk80' sarı kart 80. dk
- 11J. TévezF74' oyuna girdi 74. dk
- 16O. ValenzuelaO
- 37G. ChoiD74' oyuna girdi 74. dk
- 13A. VidalK
Teknik direktör: Javier Rabanal
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Huancayo için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 10, yenilen 4. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı. Cusco için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 7, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Huancayo 5 – Cusco 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Cusco 2-1 Huancayo.
- Sıralama
- 11. (38 p) – 5. (45 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – MGMGG
- H2H (G-B-M)
- 5-1-5 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %79
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %71
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,54 – 3,56 – 3,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Huancayo iç saha 13 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,15 gol yedi; Cusco dış saha 14 maçta 1,21 attı, 2,07 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Huancayo %54, Cusco %79. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Huancayo %69, Cusco %71. İlk yarıyı önde kapatma: Huancayo 4/13, Cusco 6/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Huancayo 6,8, Cusco 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Huancayo 2,8, Cusco 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,56, 2 – 3,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,04, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %66; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
