Hoffenheim II 0-1 Vik. Köln: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hoffenheim II 0–1 Vik. Köln (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 5–8, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %52–%48, korner 3–2.
Maç özeti
Hoffenheim II – Vik. Köln maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Kilian Jakob 32' (Vik. Köln).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hoffenheim II: Stefan Kleineheismann · Vik. Köln: M. Wilhelm
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Hoffenheim II üstte · Vik. Köln altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' gol: Kilian Jakob (Vik. Köln)
- 56' oyuncu değişikliği: Lion Wagenbach ↔ Konstantin Aleksa (Hoffenheim II)
- 64' oyuncu değişikliği: Pascal Fallmann ↔ Verthomy Schilo Boboy (Vik. Köln)
- 64' oyuncu değişikliği: Niklas Horst Castelle ↔ Noah Maboulou (Vik. Köln)
- 64' sarı kart: Matthew Moore (Hoffenheim II)
- 65' sarı kart: Tim Kloss (Vik. Köln)
- 76' sarı kart: Noah Maboulou (Vik. Köln)
- 76' oyuncu değişikliği: Diren Dağdeviren ↔ K. Čížek (Hoffenheim II)
- 76' oyuncu değişikliği: Matthew Moore ↔ Timo Hildmann (Hoffenheim II)
- 76' oyuncu değişikliği: Maxime Ndong Penda ↔ Santino Pistrol (Hoffenheim II)
- 80' oyuncu değişikliği: David Otto ↔ Jakob Sachse (Vik. Köln)
- 88' oyuncu değişikliği: Luis Engelns ↔ Emil Kramer (Hoffenheim II)
- 90' sarı kart: Niklas Swider (Vik. Köln)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Niklas Jahn ↔ Babacar Eric Gueye (Vik. Köln)
Maç olayları
- Hoffenheim IIVik. Köln
- 90+1'Niklas Jahn ↔ Babacar Eric GueyeOyuncu değişikliği
- 90'Niklas SwiderSarı kart
- Luis Engelns ↔ Emil KramerOyuncu değişikliği88'
- 80'David Otto ↔ Jakob SachseOyuncu değişikliği
- 76'Noah MaboulouSarı kart
- Diren Dağdeviren ↔ K. ČížekOyuncu değişikliği76'
- Matthew Moore ↔ Timo HildmannOyuncu değişikliği76'
- Maxime Ndong Penda ↔ Santino PistrolOyuncu değişikliği76'
- 65'Tim KlossSarı kart
- 64'Pascal Fallmann ↔ Verthomy Schilo BoboyOyuncu değişikliği
- 64'Niklas Horst Castelle ↔ Noah MaboulouOyuncu değişikliği
- Matthew MooreSarı kart64'
- Lion Wagenbach ↔ Konstantin AleksaOyuncu değişikliği56'
- 32'Gol Kilian Jakob 0–1Asist: David Otto
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (20 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,77 (36 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Berabere | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Geride | %31 4/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hoffenheim II (12 maç)
Vik. Köln (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hoffenheim II (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Vik. Köln (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 0 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Kartlar
Hoffenheim II
Sarı 30 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Vik. Köln
Sarı 26 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hoffenheim II: iç saha, 6 maç · Vik. Köln: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hoffenheim II – Vik. Köln ilk 11'ler
Hoffenheim II · 4-3-3
- 1L. PeterssonK
- 15Matthew MooreD
- 3Sean DulicD
- 44Maxime Ndong PendaD76' oyundan çıktı 76. dk
- 47Maximilian TheuerD
- 8Diren DağdevirenO76' oyundan çıktı 76. dk
- 20Juan Tiago Esteban PollerO
- 16L. EngelnsO88' oyundan çıktı 88. dk
- 17B. MakandaF
- 36J. DedicF
- 18L. WagenbachF56' oyundan çıktı 56. dk
- 32Tim PhilippK
- 9B. O. LabesF
- 22T. MüllerD
- 21T. HildmannD76' oyuna girdi 76. dk
- 25Konstantin AleksaF56' oyuna girdi 56. dk
- 40Pistrol SantinoD76' oyuna girdi 76. dk
- 26K. ČížekO
- 24Nevio OstheimerO
- 45Emil KramerO
Teknik direktör: Stefan Kleineheismann
Vik. Köln · 3-4-2-1
- 1A. SchulzK
- 19M. SponselD
- 6T. EisenhuthD
- 18Tim KlossD65' sarı kart 65. dk
- 28P. FallmannO64' oyundan çıktı 64. dk
- 16N. JahnO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 20Niklas SwiderO90' sarı kart 90. dk
- 26K. JakobO32' gol 32. dk
- 44N. CastelleO64' oyundan çıktı 64. dk
- 8T. DumanO
- 10D. OttoF32' asist 32. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 22V. BoboyD64' oyuna girdi 64. dk
- 12D. WyciokK
- 39F. AlbersD
- 24J. AmannO
- 15C. GregerD
- 11E. GueyeO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 37N. Le BretF64' oyuna girdi 64. dk76' sarı kart 76. dk
- 17M. PledlO
- 9J. SachseF80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: M. Wilhelm
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hoffenheim II son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta FC Viktoria Köln 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 14-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Hoffenheim II 0, FC Viktoria Köln 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Hoffenheim II 1-3 FC Viktoria Köln.
- Sıralama
- 8. (16 p) – 2. (23 p)
- Form (son 5)
- MGMMG – GBBGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,58 – 3,65 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hoffenheim II iç saha 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 1,40 gol yedi; FC Viktoria Köln dış saha 5 maçta 2,40 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hoffenheim II %80, FC Viktoria Köln %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hoffenheim II %80, FC Viktoria Köln %80. İlk yarıyı önde kapatma: Hoffenheim II 4/5, FC Viktoria Köln 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hoffenheim II 3,5, FC Viktoria Köln 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Hoffenheim II 1,4, FC Viktoria Köln 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 3,65, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,82, Üst 1,27. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Duisburg 3–3 Stuttgart II
- 16:00 Jahn Regensburg 2–1 H. Rostock
- 16:00 SC Verl 1–4 Wehen Wiesbaden
- 16:00 TSV Havelse 1–1 Ingolstadt
- 18:30 Fortuna Köln 1–2 Würzburg
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
