← Maçlar
Vietnam · V.League 1 · 5. hafta23 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Hoang Anh 0-2 Song Lam: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hoang Anh
0–2İY 0–0
Song Lam
Maç sonu

Hoang Anh 0–2 Song Lam (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Hoang Anh – Song Lam maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Jairo Rodrigues 58', A. Tran 90+1' (Song Lam).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Hoang Anh üstte · Song Lam altta

01530İY607590 33' sarı kart (Hoang Anh)42' sarı kart (Hoang Anh)45' sarı kart (Song Lam)58' gol: Jairo Rodrigues (Song Lam)76' sarı kart (Song Lam)90+1' gol: A. Tran (Song Lam)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 33' sarı kart (Hoang Anh)
  • 42' sarı kart (Hoang Anh)
  • 45' sarı kart (Song Lam)
  • 58' gol: Jairo Rodrigues (Song Lam)
  • 76' sarı kart (Song Lam)
  • 90+1' gol: A. Tran (Song Lam)

Maç olayları

  1. Hoang AnhSong Lam
  2. 90+1'Gol A. Tran 0–2
  3. 76'Sarı kart
  4. 58'Gol Jairo Rodrigues 0–1
  5. 45'Sarı kart
  6. Sarı kart42'
  7. Sarı kart33'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hoang Anh
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%29 2/7%50 2/4
Beraberlik%0 0/7%0 0/4
Mağlubiyet%71 5/7%50 2/4
Song Lam
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%43 3/7%50 2/4
Beraberlik%57 4/7%50 2/4
Mağlubiyet%0 0/7%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hoang Anh
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,29 (9 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç2,14 (15 gol)1,50 (6 gol)
Song Lam
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,86 (13 gol)2,50 (10 gol)
Yediği gol / maç1,00 (7 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hoang Anh
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%43 3/7%50 2/4
1,5 Üst%86 6/7%100 4/4
2,5 Üst%71 5/7%75 3/4
3,5 Üst%43 3/7%25 1/4
Gol yememe%14 1/7%25 1/4
Song Lam
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%71 5/7%75 3/4
1,5 Üst%86 6/7%100 4/4
2,5 Üst%43 3/7%75 3/4
3,5 Üst%43 3/7%75 3/4
Gol yememe%29 2/7%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hoang Anh
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%29 2/7%50 2/4
Berabere%57 4/7%50 2/4
Geride%14 1/7%0 0/4
Song Lam
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%43 3/7%50 2/4
Berabere%43 3/7%50 2/4
Geride%14 1/7%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hoang Anh (7 maç)

1/121/X01/20X/10X/X0X/242/102/X02/21

Song Lam (7 maç)

1/111/X21/20X/12X/X1X/202/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hoang Anh (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 1
31-45 2 4
46-60 1 2
61-75 1 0
76-90 0 4

Song Lam (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 1
31-45 4 1
46-60 3 1
61-75 1 2
76-90 1 0

Kartlar

Hoang Anh

Sarı 13 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,9)

Song Lam

Sarı 16 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 15:15 TSİ itibarıyla · ligde 48 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hoang Anh için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 9, yenilen 14. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Song Lam için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 10, yenilen 4.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Hoang Anh 6, Song Lam 11 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Song Lam 0-1 Hoang Anh.

Form (son 5)
MGMMM – BBGGG
H2H (G-B-M)
6-1-11 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,54 – 2,97 – 2,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Hoang Anh bu sezon 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 2,75 gol yedi; Song Lam bu sezon 4 maçta 2,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hoang Anh %50, Song Lam %75. İlk yarıyı önde kapatma: Hoang Anh 1/4, Song Lam 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,54, 0 – 2,97, 2 – 2,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 22 Ekim 2026 15:15 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Vietnam · V.League 1 puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Song Lam Nghe An 5320 104 +611 GGBBG
2Nam Dinh 5311 114 +710 GMBGG
3Công An Nhân Dân 5311 83 +510 GGGMB
4Phu Dong 5311 117 +410 GGBGM
5Ho Chi Minh 5311 63 +310 GMBGG
6Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 5311 86 +210 MGGBG
7Thanh Hóa 5212 78 -17 GMGMB
8Hai Phong 5203 1110 +16 MGMGM
9Da Nang 5203 711 -46 MGMMG
10Ha Noi 5203 59 -46 MMGGM
11Bắc Ninh 5122 34 -15 MGMBB
12Viettel 5113 57 -24 GMMMB
13Hoang Anh Gia Lai 5104 713 -63 MMGMM
14Bình Phước 5014 010 -101 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 3210 53 +27
2Ho Chi Minh 2200 41 +36
3Phu Dong 3201 65 +16
4Da Nang 3201 55 06
5Nam Dinh 2110 51 +44
6Công An Nhân Dân 3111 43 +14
7Song Lam Nghe An 2110 21 +14
8Bắc Ninh 2110 10 +14
9Hoang Anh Gia Lai 3102 45 -13
10Thanh Hóa 2101 34 -13
11Ha Noi 2101 24 -23
12Viettel 3012 36 -31
13Hai Phong 2002 26 -40
14Bình Phước 3003 09 -90
#TakımOGBMAYAVP
1Song Lam Nghe An 3210 83 +57
2Hai Phong 3201 94 +56
3Công An Nhân Dân 2200 40 +46
4Nam Dinh 3201 63 +36
5Phu Dong 2110 52 +34
6Thanh Hóa 3111 44 04
7Ho Chi Minh 3111 22 04
8Viettel 2101 21 +13
9Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 2101 33 03
10Ha Noi 3102 35 -23
11Bình Phước 2011 01 -11
12Bắc Ninh 3012 24 -21
13Da Nang 2002 26 -40
14Hoang Anh Gia Lai 2002 38 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,54X2,9722,20

Çifte şans

1X1,35121,19X21,26

Karşılıklı gol

Var1,58Yok1,81

2,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,75

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün V.League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.