Hibernians 2-1 Gzira United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hibernians 2–1 Gzira United FC (22 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Hibernians – Gzira United FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: F. Maio (kendi kalesine) 41', I. Chukunyere 85' (Hibernians); Luisinho 28' (Gzira United FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Hibernians üstte · Gzira United FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' oyuncu değişikliği: D. Xuereb ↔ Luisinho (Gzira United FC)
- 28' gol: Luisinho (Gzira United FC)
- 36' sarı kart: Matos (Hibernians)
- 38' sarı kart: G. Mentz (Gzira United FC)
- 41' kendi kalesine gol: F. Maio (Hibernians)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Borg ↔ J. Farias (Gzira United FC)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Ellul ↔ B. Kristensen (Hibernians)
- 58' kırmızı kart: Joao Teixeira (Gzira United FC)
- 69' oyuncu değişikliği: D. Xuereb ↔ J. Wahling (Hibernians)
- 69' oyuncu değişikliği: J. Roe ↔ I. Chukunyere (Hibernians)
- 73' oyuncu değişikliği: Matos ↔ A. Sobczyk (Hibernians)
- 83' oyuncu değişikliği: M. El Fanis ↔ J. Degabriele (Hibernians)
- 83' sarı kart: Luisinho (Gzira United FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Luisinho ↔ D. Farrugia (Gzira United FC)
- 85' gol: I. Chukunyere (Hibernians)
- 88' oyuncu değişikliği: A. Borg ↔ A. De Flavia (Gzira United FC)
Maç olayları
- HiberniansGzira United FC
- 88'A. Borg ↔ A. De FlaviaOyuncu değişikliği
- Gol I. Chukunyere 2–185'
- 84'Luisinho ↔ D. FarrugiaOyuncu değişikliği
- M. El Fanis ↔ J. DegabrieleOyuncu değişikliği83'
- 83'LuisinhoSarı kart
- Matos ↔ A. SobczykOyuncu değişikliği73'
- D. Xuereb ↔ J. WahlingOyuncu değişikliği69'
- J. Roe ↔ I. ChukunyereOyuncu değişikliği69'
- 58'Joao TeixeiraKırmızı kart
- 46'B. Borg ↔ J. FariasOyuncu değişikliği
- M. Ellul ↔ B. KristensenOyuncu değişikliği46'
- Kendi kalesine gol F. Maio 1–1Kendi kalesine41'
- 38'G. MentzSarı kart
- MatosSarı kart36'
- 28'Gol Luisinho 0–1
- 15'D. Xuereb ↔ LuisinhoOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/12 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (15 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (9 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,42 (29 gol) | 2,60 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Berabere | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Geride | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %0 0/5 |
| Berabere | %67 8/12 | %80 4/5 |
| Geride | %25 3/12 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hibernians (12 maç)
Gzira United FC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hibernians (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Gzira United FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 2 | 9 |
Kartlar
Hibernians
Sarı 23 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,9)
Gzira United FC
Sarı 26 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hibernians için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 9. Son 5 maçta Gzira United 0 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 25 kez karşılaştı: Hibernians 14, Gzira United 10 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Gzira United 1-0 Hibernians.
- Sıralama
- 9. (9 p) – 11. (4 p)
- Form (son 5)
- GBMBM – BBBBM
- H2H (G-B-M)
- 14-1-10 (25 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 3,01 – 3,04
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hibernians iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Gzira United dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hibernians %25, Gzira United %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hibernians %25, Gzira United %75. İlk yarıyı önde kapatma: Hibernians 1/4, Gzira United 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,01, 2 – 3,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Malta · Premier Lig puan durumu · Premier Division: First stage - Main
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 11 | +14 | 25 |
| 2 | Marsaxlokk | 11 | +7 | 20 |
| 3 | Sliema Wanderers | 11 | +1 | 18 |
| 4 | Hamrun Spartans | 11 | +4 | 17 |
| 5 | Floriana | 11 | +7 | 16 |
| 6 | Hibernians | 11 | -2 | 16 |
| 7 | Birkirkara | 11 | +3 | 15 |
| 8 | Zabbar St. Patrick | 11 | +1 | 14 |
| 9 | Mosta | 11 | -5 | 14 |
| 10 | Balzan FC | 11 | -1 | 11 |
| 11 | Birzebbuga | 11 | -12 | 6 |
| 12 | Gzira United | 11 | -17 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marsaxlokk | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Birkirkara | 6 | +3 | 9 |
| 3 | Floriana | 7 | 0 | 8 |
| 4 | Balzan FC | 7 | 0 | 8 |
| 5 | Sliema Wanderers | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Mosta | 6 | -2 | 8 |
| 7 | Valletta FC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Hibernians | 5 | -4 | 7 |
| 9 | Zabbar St. Patrick | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Hamrun Spartans | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Gzira United | 6 | -8 | 4 |
| 12 | Birzebbuga | 5 | -7 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 6 | +13 | 18 |
| 2 | Hamrun Spartans | 6 | +3 | 11 |
| 3 | Marsaxlokk | 7 | +3 | 10 |
| 4 | Sliema Wanderers | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Hibernians | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Floriana | 4 | +7 | 8 |
| 7 | Zabbar St. Patrick | 6 | -1 | 8 |
| 8 | Birkirkara | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Mosta | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Balzan FC | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Birzebbuga | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Gzira United | 5 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
