← Maçlar
Danimarka · 3. Division · 14. hafta30 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Helsingoer 1-0 Ringsted IF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Helsingoer
1–0İY 0–0
Ringsted IF
Maç sonu

Helsingoer 1–0 Ringsted IF (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Helsingoer – Ringsted IF maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Helsingoer üstte · Ringsted IF altta

01530İY607590 66' gol (Helsingoer)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 66' gol (Helsingoer)

Maç olayları

  1. HelsingoerRingsted IF
  2. Gol 1–066'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Helsingoer
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%47 7/15%86 6/7
Beraberlik%27 4/15%14 1/7
Mağlubiyet%27 4/15%0 0/7
Ringsted IF
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%7 1/15%0 0/8
Beraberlik%20 3/15%25 2/8
Mağlubiyet%73 11/15%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Helsingoer
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)2,00 (14 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)0,71 (5 gol)
Ringsted IF
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,20 (18 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç2,60 (39 gol)2,75 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Helsingoer
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%73 11/15%57 4/7
1,5 Üst%73 11/15%57 4/7
2,5 Üst%53 8/15%57 4/7
3,5 Üst%27 4/15%29 2/7
Gol yememe%20 3/15%43 3/7
Ringsted IF
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%73 11/15%75 6/8
1,5 Üst%93 14/15%88 7/8
2,5 Üst%67 10/15%63 5/8
3,5 Üst%53 8/15%50 4/8
Gol yememe%7 1/15%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Helsingoer
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%33 5/15%71 5/7
Berabere%40 6/15%29 2/7
Geride%27 4/15%0 0/7
Ringsted IF
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%20 3/15%0 0/8
Berabere%33 5/15%50 4/8
Geride%47 7/15%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Helsingoer (15 maç)

1/141/X11/20X/12X/X3X/212/112/X02/23

Ringsted IF (15 maç)

1/111/X11/21X/10X/X2X/232/102/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Helsingoer (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 3 2
31-45 6 2
46-60 3 4
61-75 3 3
76-90 4 4

Ringsted IF (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 3 10
31-45 2 6
46-60 2 4
61-75 2 5
76-90 4 12

Kartlar

Helsingoer

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Ringsted IF

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Helsingoer için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 7. Son 5 maçta Ringsted 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-13). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Helsingoer 1, Ringsted 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Ringsted 2-3 Helsingoer.

Sıralama
4. (21 p) – 12. (6 p)
Form (son 5)
BMGMG – BMMBM
H2H (G-B-M)
1-0-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %83
iddaa MS 1-0-2
1,24 – 4,60 – 6,28
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Helsingoer iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,83 gol yedi; Ringsted dış saha 6 maçta 1,33 attı, 3,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Helsingoer %67, Ringsted %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Helsingoer %67, Ringsted %83. İlk yarıyı önde kapatma: Helsingoer 5/6, Ringsted 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,24, 0 – 4,60, 2 – 6,28. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,88.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · 3. Division puan durumu · 3rd Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Brønshøj 15942 3118 +1331 GGMGG
2Holbæk B&I 15924 3322 +1129 BGGMM
3Vanløse 15762 2113 +827 BBGGM
4Hørsholm-Usserød 15744 3425 +925 GBGGG
5FC Helsingor 15744 2318 +525 GMBGB
6Næsby 15636 2923 +621 MBMMG
7Frem 15465 2624 +218 GBBBG
8Ishøj 15537 1825 -718 GGBGM
9Sundby 15528 2425 -117 MGGMB
10ASA Aarhus 15528 1926 -717 MMMBM
11Holstebro 15519 2038 -1816 MMMMG
12Ringsted 151311 1839 -216 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Helsingor 7610 145 +919
2Holbæk B&I 8602 1910 +918
3Brønshøj 8521 1810 +817
4Næsby 8431 1910 +915
5Vanløse 8431 115 +615
6Frem 7421 159 +614
7ASA Aarhus 7421 137 +614
8Hørsholm-Usserød 8422 1511 +414
9Sundby 7322 1310 +311
10Ishøj 7313 1014 -410
11Holstebro 8314 1319 -610
12Ringsted 7115 917 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Brønshøj 7421 138 +514
2Vanløse 7331 108 +212
3Hørsholm-Usserød 7322 1914 +511
4Holbæk B&I 7322 1412 +211
5Ishøj 8224 811 -38
6Næsby 7205 1013 -36
7Sundby 8206 1115 -46
8FC Helsingor 8134 913 -46
9Holstebro 7205 719 -126
10Frem 8044 1115 -44
11ASA Aarhus 8107 619 -133
12Ringsted 8026 922 -132

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,24X4,6026,28

Çifte şans

121,06X22,44

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,88

3,5 Alt / Üst

Alt1,51Üst1,92

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.