Hellas Verona 2-2 Catanzaro: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hellas Verona 2–2 Catanzaro (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 25–7, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %58–%42, korner 13–0.
Maç özeti
Hellas Verona – Catanzaro maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Daniel Mosquera 37', 67' (Hellas Verona); Antonio Candela 11', Emanuele Pecorino 75' (pen.) (Catanzaro). xG: Hellas Verona 1,8 – 1,2 Catanzaro.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hellas Verona: M. Baroni · Catanzaro: Giorgio Gorgone
Maç akışı
Hellas Verona üstte · Catanzaro altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Antonio Candela (Catanzaro)
- 37' gol: Daniel Mosquera (Hellas Verona)
- 41' sarı kart: Dailon Livramento (Hellas Verona)
- 45' oyuncu değişikliği: Nicola Mosti ↔ Franky Tchaouna (Catanzaro)
- 62' oyuncu değişikliği: Samuel Giovane ↔ Gabriele Alesi (Catanzaro)
- 63' oyuncu değişikliği: Dailon Livramento ↔ M. Akalé (Hellas Verona)
- 67' gol: Daniel Mosquera (Hellas Verona)
- 71' oyuncu değişikliği: Federico Di Francesco ↔ Simone Pafundi (Catanzaro)
- 71' oyuncu değişikliği: Pietro Lemmello ↔ G. Arditi (Catanzaro)
- 72' oyuncu değişikliği: Amin Sarr ↔ Martin Frese (Hellas Verona)
- 75' gol: Emanuele Pecorino (Catanzaro)
- 76' sarı kart: Gabriele Alesi (Catanzaro)
- 78' oyuncu değişikliği: andrea le borgne ↔ Abdou Harroui (Hellas Verona)
- 78' oyuncu değişikliği: Nicolo Calabrese ↔ Tobias Slotsager (Hellas Verona)
- 78' oyuncu değişikliği: Davide De Battisti ↔ Salvatore Cerbone (Hellas Verona)
- 86' oyuncu değişikliği: Emanuele Pecorino ↔ N'Dri Koffi (Catanzaro)
- 90+1' sarı kart: Marco Imperiale (Catanzaro)
Maç olayları
- Hellas VeronaCatanzaro
- 90+1'Marco ImperialeSarı kart
- 86'Emanuele Pecorino ↔ N'Dri KoffiOyuncu değişikliği
- andrea le borgne ↔ Abdou HarrouiOyuncu değişikliği78'
- Nicolo Calabrese ↔ Tobias SlotsagerOyuncu değişikliği78'
- Davide De Battisti ↔ Salvatore CerboneOyuncu değişikliği78'
- 76'Gabriele AlesiSarı kart
- 75'Penaltı golü Emanuele Pecorino 2–2Penaltı
- Amin Sarr ↔ Martin FreseOyuncu değişikliği72'
- 71'Federico Di Francesco ↔ Simone PafundiOyuncu değişikliği
- 71'Pietro Lemmello ↔ G. ArditiOyuncu değişikliği
- Gol Daniel Mosquera 2–1Asist: Amin Sarr67'
- Dailon Livramento ↔ M. AkaléOyuncu değişikliği63'
- 62'Samuel Giovane ↔ Gabriele AlesiOyuncu değişikliği
- 45'Nicola Mosti ↔ Franky TchaounaOyuncu değişikliği
- Dailon LivramentoSarı kart41'
- Gol Daniel Mosquera 1–1Asist: Dailon Livramento37'
- 11'Gol Antonio Candela 0–1Asist: Marco Imperiale
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 1/11 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,43 yüksek | 2,33 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 16.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,09 (23 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,78 yüksek | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 4.–6. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 7.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %14 1/7 |
| Berabere | %55 6/11 | %71 5/7 |
| Geride | %27 3/11 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hellas Verona (11 maç)
Catanzaro (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hellas Verona (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Catanzaro (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 0 | 6 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Hellas Verona
Sarı 20 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Catanzaro
Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hellas Verona: iç saha, 6 maç · Catanzaro: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hellas Verona – Catanzaro ilk 11'ler
Hellas Verona · 4-2-3-1
- 34S. PerilliK
- 4G. ZappaD
- 37N. CalabreseD78' oyundan çıktı 78. dk
- 27P. DawidowiczD
- 71D. De BattistiD78' oyundan çıktı 78. dk
- 17A. Le BorgneO78' oyundan çıktı 78. dk
- 24A. BernedeO
- 14D. LivramentoO37' asist 37. dk41' sarı kart 41. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 44E. IannoniO
- 9A. SarrO67' asist 67. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 25D. MosqueraF37' gol 37. dk67' gol 67. dk
- 81C. EkubanF
- 35S. CerboneF78' oyuna girdi 78. dk
- 70F. ChamD
- 21A. HarrouiO78' oyuna girdi 78. dk
- 20G. KastanosO
- 1N. LealiK
- 23N. LellaO
- 19S. MulattieriF
- 79K. SezonienkoF
- 28T. SlotsagerD78' oyuna girdi 78. dk
- 3M. FreseD72' oyuna girdi 72. dk
- 38R. AkaleO63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: M. Baroni
Catanzaro · 3-5-2
- 22M. PigliacelliK
- 24M. RuggeroD
- 4Matias AntoniniD
- 3M. ImperialeD11' asist 11. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 27A. CandelaO11' gol 11. dk
- 98N. MostiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10J. PetriccioneO
- 14S. GiovaneO62' oyundan çıktı 62. dk
- 29F. Di FrancescoO71' oyundan çıktı 71. dk
- 31E. PecorinoF75' gol 75. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 9P. IemmelloF71' oyundan çıktı 71. dk
- 91G. ArditiF71' oyuna girdi 71. dk
- 30G. AlesiF62' oyuna girdi 62. dk76' sarı kart 76. dk
- 7N. BusoF
- 77M. D'AlessandroF
- 93M. DorvalD
- 62R. FrosininiD
- 19N. KoffiF86' oyuna girdi 86. dk
- 1C. MariettaK
- 20S. PafundiO71' oyuna girdi 71. dk
- 6Niccolò PostiglioneD
- 28F. TchaounaO45' oyuna girdi 45. dk
- 26B. VerrengiaD
Teknik direktör: Giorgio Gorgone
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hellas Verona son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 13 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Catanzaro son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Hellas Verona 1 – Catanzaro 0; 0 beraberlik var. Son maç: 14 Ağustos 2021, Hellas Verona 3-0 Catanzaro.
- Sıralama
- 9. (7 p) – 19. (3 p)
- Form (son 5)
- MGGMG – MMGMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,62 – 3,53 – 4,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hellas Verona bu sezon 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,67 gol yedi; Catanzaro dış saha 4 maçta 1,00 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hellas Verona %83, Catanzaro %75. İlk yarıyı önde kapatma: Hellas Verona 2/6, Catanzaro 1/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Hellas Verona 5,5, Catanzaro 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Hellas Verona 2,5, Catanzaro 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,53, 2 – 4,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %79; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
