Hellas Verona 1-1 AC Pisa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hellas Verona 1–1 AC Pisa (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–20, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %42–%58, korner 4–8.
Maç özeti
Hellas Verona – AC Pisa maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Edoardo Iannoni 51' (Hellas Verona); Tommaso Marras 84' (AC Pisa). xG: Hellas Verona 0,7 – 1,5 AC Pisa.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hellas Verona: M. Baroni · AC Pisa: P. Bianco
Maç akışı
Hellas Verona üstte · AC Pisa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' oyuncu değişikliği: Davide De Battisti ↔ Martin Frese (Hellas Verona)
- 45' oyuncu değişikliği: Grigoris Kastanos ↔ Tomas Suslov (Hellas Verona)
- 47' sarı kart: Rosen Bozhinov (AC Pisa)
- 50' sarı kart: Arturo Calabresi (AC Pisa)
- 51' gol: Edoardo Iannoni (Hellas Verona)
- 60' oyuncu değişikliği: Arturo Calabresi ↔ Mehdi Léris (AC Pisa)
- 60' oyuncu değişikliği: Simone Zanon ↔ Tommaso Marras (AC Pisa)
- 60' oyuncu değişikliği: Andrea Petagna ↔ Filippo Pittarello (AC Pisa)
- 69' oyuncu değişikliği: Amin Sarr ↔ Caleb Ekuban (Hellas Verona)
- 69' oyuncu değişikliği: Dailon Livramento ↔ Paweł Dawidowicz (Hellas Verona)
- 69' oyuncu değişikliği: Emanuele Rao ↔ Ichem Ferrah (AC Pisa)
- 79' oyuncu değişikliği: Tomas Suslov ↔ Nunzio Lella (Hellas Verona)
- 84' gol: Tommaso Marras (AC Pisa)
- 90' oyuncu değişikliği: Ichem Ferrah ↔ Gabriele Piccinini (AC Pisa)
- 90+2' kırmızı kart: Nunzio Lella (Hellas Verona)
- 90+5' sarı kart: Gabriele Piccinini (AC Pisa)
Maç olayları
- Hellas VeronaAC Pisa
- 90+5'Gabriele PiccininiSarı kart
- Nunzio LellaKırmızı kart90+2'
- 90'Ichem Ferrah ↔ Gabriele PiccininiOyuncu değişikliği
- 84'Gol Tommaso Marras 1–1
- Tomas Suslov ↔ Nunzio LellaOyuncu değişikliği79'
- Amin Sarr ↔ Caleb EkubanOyuncu değişikliği69'
- Dailon Livramento ↔ Paweł DawidowiczOyuncu değişikliği69'
- 69'Emanuele Rao ↔ Ichem FerrahOyuncu değişikliği
- 60'Arturo Calabresi ↔ Mehdi LérisOyuncu değişikliği
- 60'Simone Zanon ↔ Tommaso MarrasOyuncu değişikliği
- 60'Andrea Petagna ↔ Filippo PittarelloOyuncu değişikliği
- Gol Edoardo Iannoni 1–0Asist: Amin Sarr51'
- 50'Arturo CalabresiSarı kart
- 47'Rosen BozhinovSarı kart
- Grigoris Kastanos ↔ Tomas SuslovOyuncu değişikliği45'
- Davide De Battisti ↔ Martin FreseOyuncu değişikliği22'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,43 yüksek | 2,33 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 4.–6. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 2. · lig ortalamasından 24 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Geride | %18 2/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hellas Verona (11 maç)
AC Pisa (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hellas Verona (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
AC Pisa (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Hellas Verona
Sarı 20 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
AC Pisa
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hellas Verona: iç saha, 6 maç · AC Pisa: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hellas Verona – AC Pisa ilk 11'ler
Hellas Verona · 4-2-3-1
- 34S. PerilliK
- 4G. ZappaD
- 5A. EdmundssonD
- 28T. SlotsagerD
- 71D. De BattistiD22' oyundan çıktı 22. dk
- 17A. Le BorgneO
- 20G. KastanosO45' oyundan çıktı 45. dk
- 14D. LivramentoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 44E. IannoniO51' gol 51. dk
- 9A. SarrO51' asist 51. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 25D. MosqueraF
- 19S. MulattieriF
- 37N. CalabreseD
- 70F. ChamD
- 27P. DawidowiczD69' oyuna girdi 69. dk
- 81C. EkubanF69' oyuna girdi 69. dk
- 3M. FreseD22' oyuna girdi 22. dk
- 21A. HarrouiO
- 1N. LealiK
- 23N. LellaO79' oyuna girdi 79. dk90+2' kırmızı kart 90+2. dk
- 79K. SezonienkoF
- 10T. SuslovO45' oyuna girdi 45. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 38R. AkaleO
Teknik direktör: M. Baroni
AC Pisa · 3-4-2-1
- 98A. ConfenteK
- 33A. CalabresiD50' sarı kart 50. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 13A. PrimassoD
- 2R. BozhinovD47' sarı kart 47. dk
- 72S. ZanonO60' oyundan çıktı 60. dk
- 14F. LoyolaO
- 29O. CorreiaO
- 3S. AngoriO
- 32S. MoreoO
- 17E. RaoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 37A. PetagnaF60' oyundan çıktı 60. dk
- 4A. CaraccioloD
- 19Tomás EstevesD
- 11I. FerrahO69' oyuna girdi 69. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 55G. LeoneO
- 7M. LérisO60' oyuna girdi 60. dk
- 23T. MarrasF60' oyuna girdi 60. dk84' gol 84. dk
- 36G. PiccininiO90' oyuna girdi 90. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 8F. PittarelloF60' oyuna girdi 60. dk
- 1S. ScuffetK
- 21İ. VuralO
- 5S. CanestrelliD
- 26F. CoppolaD
Teknik direktör: P. Bianco
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Hellas Verona 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-9). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pisa için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Hellas Verona 0 – Pisa 0; 4 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 0,50 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Şubat 2026, Hellas Verona 0-0 Pisa.
- Sıralama
- 13. (8 p) – 6. (13 p)
- Form (son 5)
- BMGMG – GGBMM
- H2H (G-B-M)
- 0-4-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %86
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %57
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,12 – 3,14 – 2,83
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hellas Verona iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Pisa bu sezon 7 maçta 2,00 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hellas Verona %100, Pisa %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hellas Verona %75, Pisa %57. İlk yarıyı önde kapatma: Hellas Verona 1/4, Pisa 3/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hellas Verona 6,8, Pisa 6,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Hellas Verona 2,2, Pisa 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,12, 0 – 3,14, 2 – 2,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %93; KG var ortalaması %66; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
