← Maçlar
Estonya · Meistriliiga · 34. hafta21 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Harju JK Laagri 3-1 Flora Tall: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Harju JK Laagri
3–1İY 3–0
Flora Tall
Maç sonu

Harju JK Laagri 3–1 Flora Tall (21 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

Harju JK Laagri – Flora Tall maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: K. Laur 3', 18', M. Kelement 7' (Harju JK Laagri); E. Sorga 78' (Flora Tall).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Harju JK Laagri üstte · Flora Tall altta

01530İY607590 3' gol: K. Laur (Harju JK Laagri)7' gol: M. Kelement (Harju JK Laagri)18' gol: K. Laur (Harju JK Laagri)28' sarı kart: T. Varjund (Flora Tall)61' oyuncu değişikliği: K. Eerme ↔ K. Roomussaar (Harju JK Laagri)↔61' oyuncu değişikliği: K. Kriis ↔ Y. E. Assale (Harju JK Laagri)↔61' oyuncu değişikliği: D. Kuraksin ↔ S. Zenjov (Flora Tall)↔67' oyuncu değişikliği: H. Palutaja ↔ A. Jarve (Harju JK Laagri)↔71' oyuncu değişikliği: S. Alamaa ↔ M. Kukkonen (Flora Tall)↔71' oyuncu değişikliği: T. Varjund ↔ D. Zotov (Flora Tall)↔78' gol: E. Sorga (Flora Tall)81' sarı kart: S. Zenjov (Flora Tall)82' oyuncu değişikliği: S. Soo ↔ E. Kajari (Harju JK Laagri)↔82' oyuncu değişikliği: A. Binate ↔ J. Ndakala (Harju JK Laagri)↔84' oyuncu değişikliği: E. Sorga ↔ M. Kalimullin (Flora Tall)↔84' oyuncu değişikliği: R. Valdmets ↔ T. Usta (Flora Tall)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' gol: K. Laur (Harju JK Laagri)
  • 7' gol: M. Kelement (Harju JK Laagri)
  • 18' gol: K. Laur (Harju JK Laagri)
  • 28' sarı kart: T. Varjund (Flora Tall)
  • 61' oyuncu değişikliği: K. Eerme ↔ K. Roomussaar (Harju JK Laagri)
  • 61' oyuncu değişikliği: K. Kriis ↔ Y. E. Assale (Harju JK Laagri)
  • 61' oyuncu değişikliği: D. Kuraksin ↔ S. Zenjov (Flora Tall)
  • 67' oyuncu değişikliği: H. Palutaja ↔ A. Jarve (Harju JK Laagri)
  • 71' oyuncu değişikliği: S. Alamaa ↔ M. Kukkonen (Flora Tall)
  • 71' oyuncu değişikliği: T. Varjund ↔ D. Zotov (Flora Tall)
  • 78' gol: E. Sorga (Flora Tall)
  • 81' sarı kart: S. Zenjov (Flora Tall)
  • 82' oyuncu değişikliği: S. Soo ↔ E. Kajari (Harju JK Laagri)
  • 82' oyuncu değişikliği: A. Binate ↔ J. Ndakala (Harju JK Laagri)
  • 84' oyuncu değişikliği: E. Sorga ↔ M. Kalimullin (Flora Tall)
  • 84' oyuncu değişikliği: R. Valdmets ↔ T. Usta (Flora Tall)

Maç olayları

  1. Harju JK LaagriFlora Tall
  2. 84'E. Sorga ↔ M. KalimullinOyuncu değişikliği
  3. 84'R. Valdmets ↔ T. UstaOyuncu değişikliği
  4. S. Soo ↔ E. KajariOyuncu değişikliği82'
  5. A. Binate ↔ J. NdakalaOyuncu değişikliği82'
  6. 81'S. ZenjovSarı kart
  7. 78'Gol E. Sorga 3–1
  8. 71'S. Alamaa ↔ M. KukkonenOyuncu değişikliği
  9. 71'T. Varjund ↔ D. ZotovOyuncu değişikliği
  10. H. Palutaja ↔ A. JarveOyuncu değişikliği67'
  11. K. Eerme ↔ K. RoomussaarOyuncu değişikliği61'
  12. K. Kriis ↔ Y. E. AssaleOyuncu değişikliği61'
  13. 61'D. Kuraksin ↔ S. ZenjovOyuncu değişikliği
  14. 28'T. VarjundSarı kart
  15. Gol K. Laur 3–0Asist: M. Kelement18'
  16. Gol M. Kelement 2–07'
  17. Gol K. Laur 1–0Asist: Rudenko Daniil3'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%42 15/36%50 9/18
Beraberlik%6 2/36%11 2/18
Mağlubiyet%53 19/36%39 7/18
Flora Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%56 20/36%50 9/18
Beraberlik%6 2/36%11 2/18
Mağlubiyet%39 14/36%39 7/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,42 (51 gol)1,67 (30 gol)
Yediği gol / maç1,53 (55 gol)1,22 (22 gol)
Flora Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,89 (68 gol)1,67 (30 gol)
Yediği gol / maç1,42 (51 gol)1,61 (29 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%53 19/36%44 8/18
1,5 Üst%81 29/36%83 15/18
2,5 Üst%64 23/36%56 10/18
3,5 Üst%31 11/36%33 6/18
Gol yememe%28 10/36%44 8/18
Flora Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%58 21/36%61 11/18
1,5 Üst%92 33/36%94 17/18
2,5 Üst%78 28/36%83 15/18
3,5 Üst%42 15/36%44 8/18
Gol yememe%31 11/36%22 4/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%31 11/36%44 8/18
Berabere%39 14/36%44 8/18
Geride%31 11/36%11 2/18
Flora Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%33 12/36%28 5/18
Berabere%39 14/36%33 6/18
Geride%28 10/36%39 7/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Harju JK Laagri (36 maç)

1/1101/X01/21X/15X/X2X/272/102/X02/211

Flora Tall (36 maç)

1/1111/X11/20X/16X/X1X/272/132/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Harju JK Laagri (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 10 4
16-30 6 7
31-45 6 9
46-60 5 8
61-75 8 11
76-90 8 9

Flora Tall (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 6
16-30 7 8
31-45 10 7
46-60 9 7
61-75 11 7
76-90 10 7

Kartlar

Harju JK Laagri

Sarı 83 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,3)

Flora Tall

Sarı 76 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Laagri 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 15-0). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Flora Tallinn için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 9.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Laagri 1 – Flora Tallinn 10; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, Flora Tallinn 1-0 Laagri.

Sıralama
6. (44 p) – 2. (58 p)
Form (son 5)
GGGGB – GMMGG
H2H (G-B-M)
1-0-10 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%53 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%41 – %53
iddaa MS 1-0-2
3,06 – 3,58 – 1,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Laagri iç saha 17 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,24 gol yedi; Flora Tallinn dış saha 15 maçta 1,73 attı, 1,47 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Laagri %53, Flora Tallinn %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Laagri %41, Flora Tallinn %53. İlk yarıyı önde kapatma: Laagri 7/17, Flora Tallinn 4/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,06, 0 – 3,58, 2 – 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,40.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %66; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Estonya · Meistriliiga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Levadia Tallinn 362871 9729 +6891 GGGGB
2Paide 3619710 5643 +1364 GGMGB
3Flora Tallinn 3620214 6851 +1762 GMMGB
4Kalju Nomme 3618711 6136 +2561 MGGGB
5Tammeka 3617217 5060 -1053 MGMGM
6Laagri 3615219 5155 -447 GGMMM
7Vaprus 3611718 5169 -1840 MMBMG
8Nõmme United 3612222 5981 -2238 GGGMB
9Kuressaare 3610719 3655 -1937 MMBMB
10Trans Narva 366525 2979 -5023 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181341 5311 +4243
2Flora Tallinn 181107 3822 +1633
3Paide 181026 2620 +632
4Tammeka 181017 2824 +431
5Kalju Nomme 18936 3519 +1630
6Laagri 18927 3022 +829
7Vaprus 18756 2928 +126
8Kuressaare 18648 2126 -522
9Nõmme United 186012 3939 018
10Trans Narva 185310 2028 -818
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181530 4418 +2648
2Paide 18954 3023 +732
3Kalju Nomme 18945 2617 +931
4Flora Tallinn 18927 3029 +129
5Tammeka 187110 2236 -1422
6Nõmme United 186210 2042 -2220
7Laagri 186012 2133 -1218
8Kuressaare 184311 1529 -1415
9Vaprus 184212 2241 -1914
10Trans Narva 181215 951 -425

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 16:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,06X3,5821,72

Karşılıklı gol

Var1,30Yok2,40

3,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,88

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.