← Maçlar
Estonya · Meistriliiga · 31. hafta13 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Harju JK Laagri 2-0 FC Nomme United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Harju JK Laagri
2–0İY 1–0
FC Nomme United
Maç sonu

Harju JK Laagri 2–0 FC Nomme United (13 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Harju JK Laagri – FC Nomme United maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Rudenko Daniil 5', K. Eerme 55' (Harju JK Laagri).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Harju JK Laagri üstte · FC Nomme United altta

01530İY607590 5' gol: Rudenko Daniil (Harju JK Laagri)43' sarı kart: K. Laanelaid (FC Nomme United)46' oyuncu değişikliği: T. Evans ↔ E. Ounapuu (FC Nomme United)↔55' gol: K. Eerme (Harju JK Laagri)56' sarı kart: K. Eerme (Harju JK Laagri)59' oyuncu değişikliği: K. Laanelaid ↔ K. Matas (FC Nomme United)↔68' oyuncu değişikliği: M. Kelement ↔ M. Seck (Harju JK Laagri)↔68' oyuncu değişikliği: H. Palutaja ↔ M. Kesa (Harju JK Laagri)↔69' oyuncu değişikliği: K. Oostenbrink ↔ A. Torres (FC Nomme United)↔75' oyuncu değişikliği: S. Soo ↔ K. Roomussaar (Harju JK Laagri)↔75' oyuncu değişikliği: R. Reimaa ↔ K. Kriis (Harju JK Laagri)↔81' oyuncu değişikliği: A. Frolov ↔ N. Vassiljev (FC Nomme United)↔82' oyuncu değişikliği: A. Kaevats ↔ S. Suppi (Harju JK Laagri)↔86' sarı kart: S. Geiger (FC Nomme United)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' gol: Rudenko Daniil (Harju JK Laagri)
  • 43' sarı kart: K. Laanelaid (FC Nomme United)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Evans ↔ E. Ounapuu (FC Nomme United)
  • 55' gol: K. Eerme (Harju JK Laagri)
  • 56' sarı kart: K. Eerme (Harju JK Laagri)
  • 59' oyuncu değişikliği: K. Laanelaid ↔ K. Matas (FC Nomme United)
  • 68' oyuncu değişikliği: M. Kelement ↔ M. Seck (Harju JK Laagri)
  • 68' oyuncu değişikliği: H. Palutaja ↔ M. Kesa (Harju JK Laagri)
  • 69' oyuncu değişikliği: K. Oostenbrink ↔ A. Torres (FC Nomme United)
  • 75' oyuncu değişikliği: S. Soo ↔ K. Roomussaar (Harju JK Laagri)
  • 75' oyuncu değişikliği: R. Reimaa ↔ K. Kriis (Harju JK Laagri)
  • 81' oyuncu değişikliği: A. Frolov ↔ N. Vassiljev (FC Nomme United)
  • 82' oyuncu değişikliği: A. Kaevats ↔ S. Suppi (Harju JK Laagri)
  • 86' sarı kart: S. Geiger (FC Nomme United)

Maç olayları

  1. Harju JK LaagriFC Nomme United
  2. 86'S. GeigerSarı kart
  3. A. Kaevats ↔ S. SuppiOyuncu değişikliği82'
  4. 81'A. Frolov ↔ N. VassiljevOyuncu değişikliği
  5. 76'H. JarvelaidVAR: inceleme
  6. S. Soo ↔ K. RoomussaarOyuncu değişikliği75'
  7. R. Reimaa ↔ K. KriisOyuncu değişikliği75'
  8. 69'K. Oostenbrink ↔ A. TorresOyuncu değişikliği
  9. M. Kelement ↔ M. SeckOyuncu değişikliği68'
  10. H. Palutaja ↔ M. KesaOyuncu değişikliği68'
  11. A. BinateVAR: inceleme61'
  12. 59'K. Laanelaid ↔ K. MatasOyuncu değişikliği
  13. K. EermeSarı kart56'
  14. Gol K. Eerme 2–0Asist: H. Palutaja55'
  15. 46'T. Evans ↔ E. OunapuuOyuncu değişikliği
  16. 43'K. LaanelaidSarı kart
  17. Gol Rudenko Daniil 1–05'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%42 15/36%50 9/18
Beraberlik%6 2/36%11 2/18
Mağlubiyet%53 19/36%39 7/18
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%33 12/36%33 6/18
Beraberlik%6 2/36%11 2/18
Mağlubiyet%61 22/36%56 10/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,42 (51 gol)1,67 (30 gol)
Yediği gol / maç1,53 (55 gol)1,22 (22 gol)
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,64 (59 gol)1,11 (20 gol)
Yediği gol / maç2,25 (81 gol)2,33 (42 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%53 19/36%44 8/18
1,5 Üst%81 29/36%83 15/18
2,5 Üst%64 23/36%56 10/18
3,5 Üst%31 11/36%33 6/18
Gol yememe%28 10/36%44 8/18
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%75 27/36%67 12/18
1,5 Üst%92 33/36%89 16/18
2,5 Üst%83 30/36%72 13/18
3,5 Üst%53 19/36%44 8/18
Gol yememe%6 2/36%6 1/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Harju JK Laagri
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%31 11/36%44 8/18
Berabere%39 14/36%44 8/18
Geride%31 11/36%11 2/18
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%25 9/36%22 4/18
Berabere%28 10/36%33 6/18
Geride%47 17/36%44 8/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Harju JK Laagri (36 maç)

1/1101/X01/21X/15X/X2X/272/102/X02/211

FC Nomme United (36 maç)

1/181/X01/21X/12X/X2X/262/122/X02/215

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Harju JK Laagri (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 10 4
16-30 6 7
31-45 6 9
46-60 5 8
61-75 8 11
76-90 8 9

FC Nomme United (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 10
16-30 6 13
31-45 8 10
46-60 11 9
61-75 9 10
76-90 9 15

Kartlar

Harju JK Laagri

Sarı 83 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,3)

FC Nomme United

Sarı 72 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Laagri için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 15, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Nõmme United son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Laagri 5, Nõmme United 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Nõmme United 1-2 Laagri.

Sıralama
6. (38 p) – 9. (28 p)
Form (son 5)
GGBGM – MMMGM
H2H (G-B-M)
5-0-4 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %87
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%47 – %73
iddaa MS 1-0-2
1,84 – 3,48 – 2,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Laagri iç saha 15 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,40 gol yedi; Nõmme United dış saha 15 maçta 1,20 attı, 2,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %87. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Laagri %47, Nõmme United %73. İlk yarıyı önde kapatma: Laagri 5/15, Nõmme United 3/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 3,48, 2 – 2,90. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,58.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Estonya · Meistriliiga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Levadia Tallinn 362871 9729 +6891 GGGGB
2Paide 3619710 5643 +1364 GGMGB
3Flora Tallinn 3620214 6851 +1762 GMMGB
4Kalju Nomme 3618711 6136 +2561 MGGGB
5Tammeka 3617217 5060 -1053 MGMGM
6Laagri 3615219 5155 -447 GGMMM
7Vaprus 3611718 5169 -1840 MMBMG
8Nõmme United 3612222 5981 -2238 GGGMB
9Kuressaare 3610719 3655 -1937 MMBMB
10Trans Narva 366525 2979 -5023 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181341 5311 +4243
2Flora Tallinn 181107 3822 +1633
3Paide 181026 2620 +632
4Tammeka 181017 2824 +431
5Kalju Nomme 18936 3519 +1630
6Laagri 18927 3022 +829
7Vaprus 18756 2928 +126
8Kuressaare 18648 2126 -522
9Nõmme United 186012 3939 018
10Trans Narva 185310 2028 -818
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181530 4418 +2648
2Paide 18954 3023 +732
3Kalju Nomme 18945 2617 +931
4Flora Tallinn 18927 3029 +129
5Tammeka 187110 2236 -1422
6Nõmme United 186210 2042 -2220
7Laagri 186012 2133 -1218
8Kuressaare 184311 1529 -1415
9Vaprus 184212 2241 -1914
10Trans Narva 181215 951 -425

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 16:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,84X3,4822,90

Karşılıklı gol

Var1,26Yok2,58

3,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Meistriliiga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.