Hammarby 4-1 IF Elfsborg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hammarby 4–1 IF Elfsborg (6 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–8, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %63–%37, korner 4–2.
Maç özeti
Hammarby – IF Elfsborg maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Paulos Abraham 39', 58', Thomas Isherwood (kendi kalesine) 65', Montader Madjed 76' (Hammarby); Leo Hakan Ostman 81' (IF Elfsborg). xG: Hammarby 1,4 – 1,3 IF Elfsborg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hammarby: H. Rydström · IF Elfsborg: Björn Hamberg
Maç akışı
Hammarby üstteIF Elfsborg altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %75 · 3 şut · 0,3
- 16–30'Ev %77 · 3 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %86 · 8 şut · 0,7
- 46–60'Ev %61 · 1 şut · 0,0
- 61–75'Dep %77 · 4 şut · 0,8
- 76–90+'Ev %55 · 2 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Hammarby, Dep = IF Elfsborg.
Maç olayları
- HammarbyIF Elfsborg
- 88'Sebastian Holmen ↔ Jonathan EsengaOyuncu değişikliği
- 81'Gol Leo Hakan Ostman 4–1Asist: Arbër Zeneli
- Victor Lind ↔ Oscar JohanssonOyuncu değişikliği80'
- Montader Madjed ↔ Nahir BesaraOyuncu değişikliği80'
- Paulos Abraham ↔ Oscar Steinke BrånbyOyuncu değişikliği80'
- 79'Simon Olsson ↔ Arbër ZeneliOyuncu değişikliği
- 79'Momoh Ibrahim Kamara ↔ Simon HedlundOyuncu değişikliği
- Gol Montader Madjed 4–0Asist: Paulos Abraham76'
- Kendi kalesine gol Thomas Isherwood 3–0Kendi kalesine65'
- 60'Marcus Rohdén ↔ Ari SigurpalssonOyuncu değişikliği
- Gol Paulos Abraham 2–0Asist: Warner Hahn58'
- 45'Niklas Hult ↔ Ossian nordvallOyuncu değişikliği
- Gol Paulos Abraham 1–0Asist: Frank Junior Adjei39'
- 22'Julius MagnussonSarı kart
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Hammarby
IF Elfsborg
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 18/28 | %79 11/14 |
| Beraberlik | %14 4/28 | %7 1/14 |
| Mağlubiyet | %21 6/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 12/28 | %29 4/14 |
| Beraberlik | %36 10/28 | %43 6/14 |
| Mağlubiyet | %21 6/28 | %29 4/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (60 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,71 yüksek | 2,86 (40 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (23 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,57 (8 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (42 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,36 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (31 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,32 düşük | 1,50 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 13/28ligde 10. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %86 24/28 | %93 13/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %29 8/28 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %43 12/28 | %50 7/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 18/28ligde 2. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %79 11/14 |
| 1,5 Üst | %82 23/28 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %54 15/28ligde 7. · lig ortalamasında | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %25 7/28 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %32 9/28 | %14 2/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %64 18/28 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %57 16/28 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %43 12/28 | %36 5/14 |
| 10,5 Üst | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %75 21/28 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %64 18/28 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %54 15/28 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %43 6/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %43 12/28 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %39 11/28 | %36 5/14 |
| 4,5 Üst | %36 10/28 | %36 5/14 |
| 5,5 Üst | %7 2/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %46 13/28 | %36 5/14 |
| 4,5 Üst | %32 9/28 | %29 4/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/28 | %21 3/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %82 23/28 | %93 13/14 |
| 7,5 Üst | %75 21/28 | %86 12/14 |
| 8,5 Üst | %64 18/28 | %71 10/14 |
| 9,5 Üst | %54 15/28 | %50 7/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %61 17/28 | %43 6/14 |
| 7,5 Üst | %54 15/28 | %43 6/14 |
| 8,5 Üst | %36 10/28 | %36 5/14 |
| 9,5 Üst | %21 6/28 | %21 3/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 13/28 | %71 10/14 |
| Berabere | %32 9/28 | %14 2/14 |
| Geride | %21 6/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 9/28 | %36 5/14 |
| Berabere | %54 15/28 | %43 6/14 |
| Geride | %14 4/28 | %21 3/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hammarby (28 maç)
IF Elfsborg (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hammarby (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 6 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 10 | 3 |
| 46-60 | 13 | 3 |
| 61-75 | 11 | 2 |
| 76-90 | 7 | 6 |
IF Elfsborg (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 11 | 3 |
Kartlar
Hammarby
Sarı 35 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,3)
IF Elfsborg
Sarı 39 · Kırmızı 0 (28 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hammarby: iç saha, 14 maç · IF Elfsborg: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hammarby – IF Elfsborg ilk 11'ler
Hammarby · 4-3-3
- 1W. HahnK58' asist 58. dk
- 2E. SkoglundD
- 6I. FofanaD
- 3F. WintherD
- 16N. PerssonD
- 28F. AdjeiO39' asist 39. dk
- 5T. TekieO
- 8M. KarlssonO
- 26M. MadjedF76' gol 76. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 7P. AbrahamF39' gol 39. dk58' gol 58. dk76' asist 76. dk+1
- 9V. LindF80' oyundan çıktı 80. dk
- 20N. BesaraO80' oyuna girdi 80. dk
- 4V. ErikssonD
- 27F. JakobssonK
- 34Filip JakobssonO
- 11O. JohanssonO80' oyuna girdi 80. dk
- 30S. KebbehF
- 42O. MoczarnyO
- 31O. Steinke BranbyD80' oyuna girdi 80. dk
- 24W. ReneckeD
Teknik direktör: H. Rydström
IF Elfsborg · 5-4-1
- 12T. SanderK
- 16A. JensenD
- 8S. HolménD88' oyundan çıktı 88. dk
- 18J. MagnússonD22' sarı kart 22. dk
- 4T. IsherwoodD65' kendi kalesine 65. dk
- 23N. HultD45' oyundan çıktı 45. dk
- 7M. RohdénO60' oyundan çıktı 60. dk
- 19J. BeckO
- 10S. OlssonO79' oyundan çıktı 79. dk
- 29M. KamaraO79' oyundan çıktı 79. dk
- 21L. ÃstmanF81' gol 81. dk
- 22D. KrasniqiF
- 5O. NordvallO45' oyuna girdi 45. dk
- 27Oladimeji Oluwatimilehin AbdulmuizO
- 31I. PetterssonK
- 25A. SigurpálssonF60' oyuna girdi 60. dk
- 9A. ZeneliO79' oyuna girdi 79. dk81' asist 81. dk
- 15S. HedlundO79' oyuna girdi 79. dk
- 3J. EsengaD88' oyuna girdi 88. dk
- 20K. BerndtssonD
Teknik direktör: Björn Hamberg
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hammarby için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 7, yenilen 2. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. IF Elfsborg son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Hammarby 9 – IF Elfsborg 5; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Temmuz 2026, IF Elfsborg 1-2 Hammarby.
- Sıralama
- 2. (55 p) – 5. (46 p)
- Form (son 5)
- GGGGM – GBBBG
- H2H (G-B-M)
- 9-6-5 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %77
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,23 – 5,07 – 7,35
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hammarby iç saha 13 maçta maç başına 2,77 gol attı, 0,54 gol yedi; IF Elfsborg dış saha 13 maçta 1,38 attı, 1,31 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hammarby %62, IF Elfsborg %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hammarby %38, IF Elfsborg %77. İlk yarıyı önde kapatma: Hammarby 9/13, IF Elfsborg 5/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hammarby 7,0, IF Elfsborg 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Hammarby 1,1, IF Elfsborg 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,23, 0 – 5,07, 2 – 7,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,33, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 6 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
