← Maçlar
Malta · Premier Lig · 10. hafta25 Ekim 2026 · 21:15 TSİ

Gzira United 2-2 Birzebbuga St. Peters F.C.: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gzira United
2–2İY 1–0
Birzebbuga St. Peters F.C.
Maç sonu

Gzira United 2–2 Birzebbuga St. Peters F.C. (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Gzira United – Birzebbuga St. Peters F.C. maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Saldanha 42', G. Mentz 65' (pen.) (Gzira United); G. Costa Goncalves 51' (pen.), 72' (pen.) (Birzebbuga St. Peters F.C.).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gzira United üstte · Birzebbuga St. Peters F.C. altta

01530İY607590 42' gol: Saldanha (Gzira United)46' oyuncu değişikliği: K. Bondin ↔ Z. Cassar (Birzebbuga St. Peters F.C.)↔46' oyuncu değişikliği: Yuri ↔ S. Tokic (Birzebbuga St. Peters F.C.)↔51' gol: G. Costa Goncalves (Birzebbuga St. Peters F.C.)57' sarı kart: G. Costa Goncalves (Birzebbuga St. Peters F.C.)63' sarı kart: M. Azzopardi (Birzebbuga St. Peters F.C.)65' gol: G. Mentz (Gzira United)68' sarı kart: D. Abela (Gzira United)72' gol: G. Costa Goncalves (Birzebbuga St. Peters F.C.)80' oyuncu değişikliği: R. Thellufsen ↔ L. Riascos (Birzebbuga St. Peters F.C.)↔85' oyuncu değişikliği: G. Costa Goncalves ↔ P. Tomaselli (Birzebbuga St. Peters F.C.)↔87' oyuncu değişikliği: Luisinho ↔ J. Farias (Gzira United)↔87' sarı kart: Z. Cassar (Birzebbuga St. Peters F.C.)90' sarı kart: M. Van de Bovenkamp (Gzira United)90+4' sarı kart: J. Farias (Gzira United)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 42' gol: Saldanha (Gzira United)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Bondin ↔ Z. Cassar (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 46' oyuncu değişikliği: Yuri ↔ S. Tokic (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 51' gol: G. Costa Goncalves (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 57' sarı kart: G. Costa Goncalves (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 63' sarı kart: M. Azzopardi (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 65' gol: G. Mentz (Gzira United)
  • 68' sarı kart: D. Abela (Gzira United)
  • 72' gol: G. Costa Goncalves (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 80' oyuncu değişikliği: R. Thellufsen ↔ L. Riascos (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 85' oyuncu değişikliği: G. Costa Goncalves ↔ P. Tomaselli (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 87' oyuncu değişikliği: Luisinho ↔ J. Farias (Gzira United)
  • 87' sarı kart: Z. Cassar (Birzebbuga St. Peters F.C.)
  • 90' sarı kart: M. Van de Bovenkamp (Gzira United)
  • 90+4' sarı kart: J. Farias (Gzira United)

Maç olayları

  1. Gzira UnitedBirzebbuga St. Peters F.C.
  2. J. FariasSarı kart90+4'
  3. M. Van de BovenkampSarı kart90'
  4. Luisinho ↔ J. FariasOyuncu değişikliği87'
  5. 87'Z. CassarSarı kart
  6. 85'G. Costa Goncalves ↔ P. TomaselliOyuncu değişikliği
  7. 80'R. Thellufsen ↔ L. RiascosOyuncu değişikliği
  8. 72'Penaltı golü G. Costa Goncalves 2–2Penaltı
  9. D. AbelaSarı kart68'
  10. Penaltı golü G. Mentz 2–1Penaltı65'
  11. 63'M. AzzopardiSarı kart
  12. 57'G. Costa GoncalvesSarı kart
  13. 51'Penaltı golü G. Costa Goncalves 1–1Penaltı
  14. 46'K. Bondin ↔ Z. CassarOyuncu değişikliği
  15. 46'Yuri ↔ S. TokicOyuncu değişikliği
  16. Gol Saldanha 1–042'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gzira United
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%0 0/12%0 0/7
Beraberlik%42 5/12%57 4/7
Mağlubiyet%58 7/12%43 3/7
Birzebbuga St. Peters F.C.
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%8 1/12%0 0/6
Beraberlik%33 4/12%50 3/6
Mağlubiyet%58 7/12%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gzira United
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,75 (9 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç2,42 (29 gol)2,29 (16 gol)
Birzebbuga St. Peters F.C.
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,75 (9 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,75 (21 gol)1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gzira United
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%58 7/12%43 3/7
1,5 Üst%92 11/12%86 6/7
2,5 Üst%75 9/12%71 5/7
3,5 Üst%42 5/12%43 3/7
Gol yememe%8 1/12%14 1/7
Birzebbuga St. Peters F.C.
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%33 4/12%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12%67 4/6
3,5 Üst%25 3/12%50 3/6
Gol yememe%17 2/12%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gzira United
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%8 1/12%14 1/7
Berabere%67 8/12%57 4/7
Geride%25 3/12%29 2/7
Birzebbuga St. Peters F.C.
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%33 2/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%50 6/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gzira United (12 maç)

1/101/X11/20X/10X/X4X/242/102/X02/23

Birzebbuga St. Peters F.C. (12 maç)

1/101/X21/20X/11X/X1X/222/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gzira United (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 4
31-45 2 2
46-60 1 5
61-75 2 5
76-90 2 9

Birzebbuga St. Peters F.C. (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 1
31-45 2 5
46-60 3 4
61-75 3 7
76-90 0 2

Kartlar

Gzira United

Sarı 26 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,2)

Birzebbuga St. Peters F.C.

Sarı 30 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gzira United için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 5, yenilen 6. Birzebbuga için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Gol istatistikleri

Gzira United iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Birzebbuga dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gzira United %50, Birzebbuga %25. İlk yarıyı önde kapatma: Gzira United 0/4, Birzebbuga 1/4.

Sıralama
11. (4 p) – 12. (4 p)
Form (son 5)
MBBBB – GMBMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
iddaa MS 1-0-2
2,29 – 3,11 – 2,33
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 3,11, 2 – 2,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Malta · Premier Lig puan durumu · Premier Division: First stage - Main

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Valletta FC 11812 239 +1425 GGGMG
2Marsaxlokk 11623 2114 +720 GGMMG
3Sliema Wanderers 11533 1514 +118 BMGGB
4Hamrun Spartans 11452 1713 +417 BBBGB
5Floriana 11443 2215 +716 BBBMM
6Hibernians 11443 1315 -216 BGGBG
7Birkirkara 11434 1411 +315 MMBGB
8Zabbar St. Patrick 11425 1716 +114 MGMGG
9Mosta 11353 1520 -514 BBMBM
10Balzan FC 11254 1314 -111 BMBMM
11Birzebbuga 11137 921 -126 BMGBB
12Gzira United 11056 926 -175 BBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Marsaxlokk 4310 62 +410
2Birkirkara 6231 96 +39
3Floriana 7223 1313 08
4Balzan FC 7223 88 08
5Sliema Wanderers 5221 66 08
6Mosta 6222 810 -28
7Valletta FC 5212 109 +17
8Hibernians 5212 48 -47
9Zabbar St. Patrick 5203 97 +26
10Hamrun Spartans 5131 87 +16
11Gzira United 6042 513 -84
12Birzebbuga 5104 310 -73
#TakımOGBMAYAVP
1Valletta FC 6600 130 +1318
2Hamrun Spartans 6321 96 +311
3Marsaxlokk 7313 1512 +310
4Sliema Wanderers 6312 98 +110
5Hibernians 6231 97 +29
6Floriana 4220 92 +78
7Zabbar St. Patrick 6222 89 -18
8Birkirkara 5203 55 06
9Mosta 5131 710 -36
10Balzan FC 4031 56 -13
11Birzebbuga 6033 611 -53
12Gzira United 5014 413 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,29X3,1122,33

Çifte şans

1X1,31121,17X21,33

Karşılıklı gol

Var1,58Yok1,81

2,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.