← Maçlar
Macaristan · NB III - Southeast10 Ekim 2026 · 12:00 TSİ

Gyulai FC 2-1 Ujpest FC II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gyulai FC
2–1İY 0–0
Ujpest FC II
Maç sonu

Gyulai FC 2–1 Ujpest FC II (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Gyulai FC – Ujpest FC II maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%93 14/15%88 7/8
Beraberlik%7 1/15%13 1/8
Mağlubiyet%0 0/15%0 0/8
Ujpest FC II
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%43 3/7
Beraberlik%27 4/15%0 0/7
Mağlubiyet%27 4/15%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç3,13 (47 gol)3,25 (26 gol)
Yediği gol / maç0,73 (11 gol)0,62 (5 gol)
Ujpest FC II
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,33 (35 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%67 10/15%75 6/8
3,5 Üst%53 8/15%50 4/8
Gol yememe%53 8/15%50 4/8
Ujpest FC II
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%67 10/15%71 5/7
1,5 Üst%87 13/15%86 6/7
2,5 Üst%80 12/15%86 6/7
3,5 Üst%47 7/15%29 2/7
Gol yememe%20 3/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%67 10/15%50 4/8
Berabere%20 3/15%25 2/8
Geride%13 2/15%25 2/8
Ujpest FC II
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%29 2/7
Berabere%20 3/15%14 1/7
Geride%33 5/15%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gyulai FC (15 maç)

1/1101/X01/20X/13X/X0X/202/112/X12/20

Ujpest FC II (15 maç)

1/151/X21/20X/11X/X1X/212/112/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gyulai FC (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 3 0
31-45 8 2
46-60 8 1
61-75 6 2
76-90 8 0

Ujpest FC II (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 5 4
31-45 2 2
46-60 6 3
61-75 10 6
76-90 4 2

Kartlar

Gyulai FC

Sarı 0 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Ujpest FC II

Sarı 0 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Southeast puan durumu · Southeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gyulai Termál 151410 4711 +3643 GGGBG
2ESMTK 14941 3614 +2231 GGGGB
3III. Kerületi TUE 14824 178 +926 MBBMM
4Újpest II 15744 3522 +1325 MBMGG
5Szeged-Csanád II 15663 2720 +724 BGGBM
6Monori Se 15564 2625 +121 MMBGG
7Vasas II 14554 2918 +1120 GMBBB
8Csepel 15555 2724 +320 BGGMM
9Dabas 14536 2031 -1118 GBMBG
10Bekescsaba 1912 15456 2323 017 GBMMG
11Honvéd II 15447 2624 +216 MMBGB
12Szolnoki MAV FC 14356 2933 -414 MBMMM
13Sándorfalva 15348 931 -2213 GMBBB
14Hódmezővásárhely 15267 1932 -1312 BMBGM
15Szegedi VSE 15249 2141 -2010 BGGBM
16BKV Előre 142210 1549 -348 MBGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 8710 265 +2122
2ESMTK 7610 204 +1619
3Vasas II 8521 2510 +1517
4Újpest II 8440 228 +1416
5III. Kerületi TUE 8512 104 +616
6Honvéd II 8422 219 +1214
7Csepel 7331 1810 +812
8Szeged-Csanád II 6321 117 +411
9Monori Se 7322 118 +311
10Szolnoki MAV FC 8233 2019 +19
11Dabas 7304 1214 -29
12Sándorfalva 8233 410 -69
13Bekescsaba 1912 7214 1013 -37
14Hódmezővásárhely 6132 912 -36
15Szegedi VSE 8134 1219 -76
16BKV Előre 6024 617 -112
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 7700 216 +1521
2Szeged-Csanád II 9342 1613 +313
3ESMTK 7331 1610 +612
4Bekescsaba 1912 8242 1310 +310
5III. Kerületi TUE 6312 74 +310
6Monori Se 8242 1517 -210
7Újpest II 7304 1314 -19
8Dabas 7232 817 -99
9Csepel 8224 914 -58
10Hódmezővásárhely 9135 1020 -106
11BKV Előre 8206 932 -236
12Szolnoki MAV FC 6123 914 -55
13Szegedi VSE 7115 922 -134
14Sándorfalva 7115 521 -164
15Vasas II 6033 48 -43
16Honvéd II 7025 515 -102

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,27X4,5025,95

Çifte şans

121,06X22,36

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,17

3,5 Alt / Üst

Alt1,70Üst1,70

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB III - Southeast'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.