← Maçlar
Macaristan · NB III - Southeast17 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

Gyulai FC 4-1 Bss Monor: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gyulai FC
4–1İY 1–1
Bss Monor
Maç sonu

Gyulai FC 4–1 Bss Monor (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Gyulai FC – Bss Monor maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gyulai FC üstte · Bss Monor altta

01530İY607590 14' gol (Gyulai FC)45' gol (Bss Monor)56' gol (Gyulai FC)64' gol (Gyulai FC)78' gol (Gyulai FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol (Gyulai FC)
  • 45' gol (Bss Monor)
  • 56' gol (Gyulai FC)
  • 64' gol (Gyulai FC)
  • 78' gol (Gyulai FC)

Maç olayları

  1. Gyulai FCBss Monor
  2. Gol 4–178'
  3. Gol 3–164'
  4. Gol 2–156'
  5. 45'Gol 1–1
  6. Gol 1–014'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%93 14/15%88 7/8
Beraberlik%7 1/15%13 1/8
Mağlubiyet%0 0/15%0 0/8
Bss Monor
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%33 5/15%25 2/8
Beraberlik%40 6/15%50 4/8
Mağlubiyet%27 4/15%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç3,13 (47 gol)3,25 (26 gol)
Yediği gol / maç0,73 (11 gol)0,62 (5 gol)
Bss Monor
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)1,88 (15 gol)
Yediği gol / maç1,67 (25 gol)2,12 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%67 10/15%75 6/8
3,5 Üst%53 8/15%50 4/8
Gol yememe%53 8/15%50 4/8
Bss Monor
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%80 12/15%100 8/8
1,5 Üst%87 13/15%100 8/8
2,5 Üst%60 9/15%75 6/8
3,5 Üst%47 7/15%50 4/8
Gol yememe%13 2/15%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gyulai FC
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%67 10/15%50 4/8
Berabere%20 3/15%25 2/8
Geride%13 2/15%25 2/8
Bss Monor
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%13 2/15%0 0/8
Berabere%40 6/15%50 4/8
Geride%47 7/15%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gyulai FC (15 maç)

1/1101/X01/20X/13X/X0X/202/112/X12/20

Bss Monor (15 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/232/122/X42/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gyulai FC (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 3 0
31-45 8 2
46-60 8 1
61-75 6 2
76-90 8 0

Bss Monor (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 5
31-45 4 4
46-60 5 4
61-75 8 3
76-90 3 3

Kartlar

Gyulai FC

Sarı 0 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Bss Monor

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Gyulai Termál 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 18-7). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Bss Monor için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 10, yenilen 10.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Gyulai Termál 0 – Bss Monor 4; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,75 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Gyulai Termál 1-2 Bss Monor.

Sıralama
1. (33 p) – 8. (14 p)
Form (son 5)
GGGGG – MBBBG
H2H (G-B-M)
0-0-4 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,26 – 4,32 – 6,05
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gyulai Termál iç saha 6 maçta maç başına 3,50 gol attı, 0,50 gol yedi; Bss Monor dış saha 6 maçta 2,00 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gyulai Termál %83, Bss Monor %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gyulai Termál %33, Bss Monor %100. İlk yarıyı önde kapatma: Gyulai Termál 4/6, Bss Monor 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,26, 0 – 4,32, 2 – 6,05. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 18:11 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Southeast puan durumu · Southeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gyulai Termál 151410 4711 +3643 GGGBG
2ESMTK 14941 3614 +2231 GGGGB
3III. Kerületi TUE 14824 178 +926 MBBMM
4Újpest II 15744 3522 +1325 MBMGG
5Szeged-Csanád II 15663 2720 +724 BGGBM
6Monori Se 15564 2625 +121 MMBGG
7Vasas II 14554 2918 +1120 GMBBB
8Csepel 15555 2724 +320 BGGMM
9Dabas 14536 2031 -1118 GBMBG
10Bekescsaba 1912 15456 2323 017 GBMMG
11Honvéd II 15447 2624 +216 MMBGB
12Szolnoki MAV FC 14356 2933 -414 MBMMM
13Sándorfalva 15348 931 -2213 GMBBB
14Hódmezővásárhely 15267 1932 -1312 BMBGM
15Szegedi VSE 15249 2141 -2010 BGGBM
16BKV Előre 142210 1549 -348 MBGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 8710 265 +2122
2ESMTK 7610 204 +1619
3Vasas II 8521 2510 +1517
4Újpest II 8440 228 +1416
5III. Kerületi TUE 8512 104 +616
6Honvéd II 8422 219 +1214
7Csepel 7331 1810 +812
8Szeged-Csanád II 6321 117 +411
9Monori Se 7322 118 +311
10Szolnoki MAV FC 8233 2019 +19
11Dabas 7304 1214 -29
12Sándorfalva 8233 410 -69
13Bekescsaba 1912 7214 1013 -37
14Hódmezővásárhely 6132 912 -36
15Szegedi VSE 8134 1219 -76
16BKV Előre 6024 617 -112
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 7700 216 +1521
2Szeged-Csanád II 9342 1613 +313
3ESMTK 7331 1610 +612
4Bekescsaba 1912 8242 1310 +310
5III. Kerületi TUE 6312 74 +310
6Monori Se 8242 1517 -210
7Újpest II 7304 1314 -19
8Dabas 7232 817 -99
9Csepel 8224 914 -58
10Hódmezővásárhely 9135 1020 -106
11BKV Előre 8206 932 -236
12Szolnoki MAV FC 6123 914 -55
13Szegedi VSE 7115 922 -134
14Sándorfalva 7115 521 -164
15Vasas II 6033 48 -43
16Honvéd II 7025 515 -102

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,26X4,3226,05

Çifte şans

121,06X22,33

Karşılıklı gol

Var1,47Yok1,99

3,5 Alt / Üst

Alt1,54Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB III - Southeast'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.