Guiseley 4-1 Leek Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Guiseley 4–1 Leek Town (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Guiseley – Leek Town maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: K. Murphy 44', E. Owen 66', L. Mbeka 73', P. Iggulden 82' (Guiseley); L. Weir 23' (Leek Town).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Guiseley üstte · Leek Town altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: L. Weir (Leek Town)
- 44' gol: K. Murphy (Guiseley)
- 66' gol: E. Owen (Guiseley)
- 73' gol: L. Mbeka (Guiseley)
- 82' gol: P. Iggulden (Guiseley)
Maç olayları
- GuiseleyLeek Town
- Gol P. Iggulden 4–182'
- Gol L. Mbeka 3–173'
- Gol E. Owen 2–166'
- Gol K. Murphy 1–144'
- 23'Gol L. Weir 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 10/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %24 4/17 | %11 1/9 |
| Beraberlik | %29 5/17 | %33 3/9 |
| Mağlubiyet | %47 8/17 | %56 5/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,20 (33 gol) | 2,57 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (15 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (34 gol) | 1,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,29 (39 gol) | 2,67 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 17/17 | %100 9/9 |
| 1,5 Üst | %100 17/17 | %100 9/9 |
| 2,5 Üst | %88 15/17 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %53 9/17 | %56 5/9 |
| Gol yememe | %0 0/17 | %0 0/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Geride | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 5/17 | %33 3/9 |
| Berabere | %35 6/17 | %33 3/9 |
| Geride | %35 6/17 | %33 3/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Guiseley (15 maç)
Leek Town (17 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Guiseley (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 6 | 1 |
| 31-45 | 8 | 4 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Leek Town (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 7 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Guiseley
Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Leek Town
Sarı 0 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Guiseley için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 11, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Leek Town için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 12, yenilen 11. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Guiseley 1, Leek Town 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,75 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Aralık 2025, Guiseley 1-0 Leek Town.
- Sıralama
- 3. (29 p) – 19. (14 p)
- Form (son 5)
- BGGGG – MMGGB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 1,34 – 4,14 – 5,09
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Guiseley iç saha 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,33 gol yedi; Leek Town dış saha 8 maçta 2,00 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Guiseley %100, Leek Town %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guiseley %83, Leek Town %100. İlk yarıyı önde kapatma: Guiseley 4/6, Leek Town 3/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 4,14, 2 – 5,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %92; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cleethorpes Town | 16 | +25 | 36 |
| 2 | Redcar Athletic | 17 | +18 | 35 |
| 3 | Curzon Ashton | 17 | +13 | 34 |
| 4 | Guiseley AFC | 15 | +18 | 32 |
| 5 | Gainsborough Trinity | 17 | +9 | 29 |
| 6 | Warrington Town | 17 | +7 | 29 |
| 7 | Rylands | 16 | +7 | 29 |
| 8 | Avro | 17 | +6 | 29 |
| 9 | Workington | 17 | +1 | 27 |
| 10 | Bury | 15 | +13 | 26 |
| 11 | Alfreton Town | 17 | +1 | 23 |
| 12 | AFC Emley | 18 | -8 | 23 |
| 13 | Quorn | 16 | -1 | 21 |
| 14 | Lancaster City | 18 | -11 | 21 |
| 15 | Whitby Town | 17 | -21 | 19 |
| 16 | Hyde United | 17 | -13 | 18 |
| 17 | Ashton United | 17 | -2 | 17 |
| 18 | Leek Town | 17 | -5 | 17 |
| 19 | Stockton Town | 17 | -6 | 15 |
| 20 | Ilkeston Town | 17 | -24 | 13 |
| 21 | United of Manchester | 16 | -7 | 12 |
| 22 | Bamber Bridge | 17 | -20 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cleethorpes Town | 8 | +12 | 19 |
| 2 | Rylands | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Alfreton Town | 9 | +9 | 19 |
| 4 | Curzon Ashton | 8 | +8 | 19 |
| 5 | Redcar Athletic | 8 | +8 | 18 |
| 6 | Bury | 8 | +13 | 16 |
| 7 | Avro | 8 | +5 | 16 |
| 8 | Guiseley AFC | 7 | +9 | 15 |
| 9 | Hyde United | 8 | +2 | 14 |
| 10 | Gainsborough Trinity | 9 | +2 | 13 |
| 11 | AFC Emley | 9 | -3 | 13 |
| 12 | Quorn | 8 | 0 | 12 |
| 13 | Leek Town | 8 | +2 | 11 |
| 14 | Workington | 8 | +1 | 11 |
| 15 | Stockton Town | 9 | 0 | 11 |
| 16 | United of Manchester | 9 | 0 | 10 |
| 17 | Lancaster City | 9 | -6 | 10 |
| 18 | Ilkeston Town | 9 | -10 | 9 |
| 19 | Ashton United | 9 | 0 | 8 |
| 20 | Bamber Bridge | 9 | -8 | 8 |
| 21 | Warrington Town | 7 | -2 | 7 |
| 22 | Whitby Town | 9 | -17 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Warrington Town | 10 | +9 | 22 |
| 2 | Cleethorpes Town | 8 | +13 | 17 |
| 3 | Redcar Athletic | 9 | +10 | 17 |
| 4 | Guiseley AFC | 8 | +9 | 17 |
| 5 | Gainsborough Trinity | 8 | +7 | 16 |
| 6 | Workington | 9 | 0 | 16 |
| 7 | Curzon Ashton | 9 | +5 | 15 |
| 8 | Avro | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Whitby Town | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Lancaster City | 9 | -5 | 11 |
| 11 | Bury | 7 | 0 | 10 |
| 12 | Rylands | 8 | -3 | 10 |
| 13 | AFC Emley | 9 | -5 | 10 |
| 14 | Quorn | 8 | -1 | 9 |
| 15 | Ashton United | 8 | -2 | 9 |
| 16 | Leek Town | 9 | -7 | 6 |
| 17 | Stockton Town | 8 | -6 | 4 |
| 18 | Alfreton Town | 8 | -8 | 4 |
| 19 | Ilkeston Town | 8 | -14 | 4 |
| 20 | Hyde United | 9 | -15 | 4 |
| 21 | Bamber Bridge | 8 | -12 | 3 |
| 22 | United of Manchester | 7 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar
- 22:45 AFC Emley 2–0 Bamber Bridge
- 22:45 Ashton Utd 0–1 Warrington T
- 22:45 Bury 2–2 Avro FC
- 22:45 Curzon Ashton 1–0 UtdOfManch
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
