← Maçlar
Meksika · Liga Premier Serie B1 Kasım 2026 · 01:00 TSİ

Gorilas de Juanacatlan 3-1 Club Celaya FC II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gorilas de Juanacatlan
3–1İY 0–0
Club Celaya FC II
Maç sonu

Gorilas de Juanacatlan 3–1 Club Celaya FC II (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Gorilas de Juanacatlan – Club Celaya FC II maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gorilas de Juanacatlan üstte · Club Celaya FC II altta

01530İY607590 66' gol (Gorilas de Juanacatlan)68' gol (Club Celaya FC II)74' gol (Gorilas de Juanacatlan)86' gol (Gorilas de Juanacatlan)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 66' gol (Gorilas de Juanacatlan)
  • 68' gol (Club Celaya FC II)
  • 74' gol (Gorilas de Juanacatlan)
  • 86' gol (Gorilas de Juanacatlan)

Maç olayları

  1. Gorilas de JuanacatlanClub Celaya FC II
  2. Gol 3–186'
  3. Gol 2–174'
  4. 68'Gol 1–1
  5. Gol 1–066'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gorilas de Juanacatlan
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%71 5/7%100 4/4
Beraberlik%14 1/7%0 0/4
Mağlubiyet%14 1/7%0 0/4
Club Celaya FC II
Toplam (5)Dış saha (2)
Galibiyet%40 2/5%50 1/2
Beraberlik%40 2/5%0 0/2
Mağlubiyet%20 1/5%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gorilas de Juanacatlan
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç3,00 (21 gol)4,25 (17 gol)
Yediği gol / maç0,86 (6 gol)0,75 (3 gol)
Club Celaya FC II
Toplam (5)Dış saha (2)
Attığı gol / maç1,60 (8 gol)2,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,60 (8 gol)2,50 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gorilas de Juanacatlan
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%43 3/7%50 2/4
1,5 Üst%71 5/7%75 3/4
2,5 Üst%57 4/7%75 3/4
3,5 Üst%57 4/7%75 3/4
Gol yememe%43 3/7%50 2/4
Club Celaya FC II
Toplam (5)Dış saha (2)
KG Var%100 5/5%100 2/2
1,5 Üst%100 5/5%100 2/2
2,5 Üst%60 3/5%100 2/2
3,5 Üst%40 2/5%100 2/2
Gol yememe%0 0/5%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gorilas de Juanacatlan
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%50 3/6%50 2/4
Berabere%33 2/6%50 2/4
Geride%17 1/6%0 0/4
Club Celaya FC II
Toplam (5)Dış saha (2)
Önde%20 1/5%0 0/2
Berabere%80 4/5%100 2/2
Geride%0 0/5%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gorilas de Juanacatlan (6 maç)

1/131/X01/20X/12X/X0X/202/102/X02/21

Club Celaya FC II (5 maç)

1/101/X11/20X/12X/X1X/212/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gorilas de Juanacatlan (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 1
46-60 1 1
61-75 4 1
76-90 3 0

Club Celaya FC II (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 2
31-45 2 0
46-60 1 0
61-75 2 3
76-90 1 1

Kartlar

Gorilas de Juanacatlan

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Club Celaya FC II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 30 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gorilas de Juanacatlan son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 16 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Celaya 2 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-7).

Gol istatistikleri

Gorilas de Juanacatlan bu sezon 5 maçta maç başına 3,20 gol attı, 1,00 gol yedi; Celaya 2 bu sezon 4 maçta 1,75 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gorilas de Juanacatlan %60, Celaya 2 %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gorilas de Juanacatlan %40, Celaya 2 %100. İlk yarıyı önde kapatma: Gorilas de Juanacatlan 2/4, Celaya 2 1/4.

Sıralama
4. (9 p) – 3. (10 p)
Form (son 5)
GGBGM – BGGGB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %100
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Meksika · Liga Premier Serie B puan durumu · Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Racing de Veracruz 2 5500 183 +1515 GGGGG
2Irapuato II 5311 95 +410 GMGGB
3Celaya 2 4310 85 +310 GGGB
4Gorilas de Juanacatlan 5302 166 +109 MGMGG
5Huracanes Izcalli 5212 96 +37 MMGGB
6Cruz Azul Lagunas 5203 56 -16 GMGMM
7Deportivo Ayense 5113 45 -14 GMMMB
8Heroes de Zaci 2 5113 411 -74 GMMMB
9Internacional Laguna 5113 617 -114 MGMBM
10Atletico Hidalgo 4004 318 -150 MMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gorilas de Juanacatlan 3300 142 +129
2Celaya 2 3210 53 +27
3Irapuato II 3210 53 +27
4Racing de Veracruz 2 2200 132 +116
5Cruz Azul Lagunas 3201 32 +16
6Huracanes Izcalli 2101 63 +33
7Deportivo Ayense 2101 32 +13
8Internacional Laguna 3102 56 -13
9Heroes de Zaci 2 3012 05 -51
10Atletico Hidalgo 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Racing de Veracruz 2 3300 51 +49
2Huracanes Izcalli 3111 33 04
3Irapuato II 2101 42 +23
4Celaya 2 1100 32 +13
5Heroes de Zaci 2 2101 46 -23
6Deportivo Ayense 3012 13 -21
7Internacional Laguna 2011 111 -101
8Cruz Azul Lagunas 2002 24 -20
9Gorilas de Juanacatlan 2002 24 -20
10Atletico Hidalgo 4004 318 -150

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Liga Premier Serie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.