Gnistan 0-0 Inter Turku: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Gnistan 0–0 Inter Turku (7 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Gnistan – Inter Turku maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 11/31 | %40 6/15 |
| Beraberlik | %32 10/31 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %32 10/31 | %27 4/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 16/31 | %53 8/15 |
| Beraberlik | %32 10/31 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %16 5/31 | %13 2/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,52 (47 gol) | 1,73 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (46 gol) | 1,53 (23 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (41 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,87 (27 gol) | 0,80 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 18/31 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %81 25/31 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %45 14/31 | %47 7/15 |
| 3,5 Üst | %32 10/31 | %40 6/15 |
| Gol yememe | %19 6/31 | %27 4/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 14/31 | %40 6/15 |
| 1,5 Üst | %58 18/31 | %60 9/15 |
| 2,5 Üst | %35 11/31 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %19 6/31 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %52 16/31 | %53 8/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %85 22/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %73 19/26 | %77 10/13 |
| 9,5 Üst | %65 17/26 | %69 9/13 |
| 10,5 Üst | %58 15/26 | %62 8/13 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 8,5 Üst | %44 8/18 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %39 7/18 | %44 4/9 |
| 10,5 Üst | %33 6/18 | %33 3/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %65 17/26 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %54 14/26 | %38 5/13 |
| 4,5 Üst | %23 6/26 | %15 2/13 |
| 5,5 Üst | %15 4/26 | %8 1/13 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %68 13/19 | %70 7/10 |
| 3,5 Üst | %47 9/19 | %40 4/10 |
| 4,5 Üst | %26 5/19 | %20 2/10 |
| 5,5 Üst | %0 0/19 | %0 0/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 7,5 Üst | %58 15/26 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %58 15/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %42 11/26 | %46 6/13 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,6 | 5,9 |
| 6,5 Üst | %47 9/19 | %40 4/10 |
| 7,5 Üst | %26 5/19 | %20 2/10 |
| 8,5 Üst | %21 4/19 | %10 1/10 |
| 9,5 Üst | %16 3/19 | %10 1/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 8/31 | %20 3/15 |
| Berabere | %42 13/31 | %47 7/15 |
| Geride | %32 10/31 | %33 5/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 9/31 | %47 7/15 |
| Berabere | %48 15/31 | %40 6/15 |
| Geride | %23 7/31 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Gnistan (31 maç)
Inter Turku (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Gnistan (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 5 | 9 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 6 | 11 |
Inter Turku (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 7 | 1 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 10 | 5 |
Kartlar
Gnistan
Sarı 56 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 1,8)
Inter Turku
Sarı 51 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 176 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Gnistan: iç saha, 13 maç · Inter Turku: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
