← Maçlar
Ruanda · National Soccer League · 7. hafta1 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Gicumbi FC 0-0 Sunrise: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gicumbi FC
0–0İY 0–0
Sunrise
Maç sonu

Gicumbi FC 0–0 Sunrise (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Gicumbi FC – Sunrise maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Gicumbi FC üstte · Sunrise altta

01530İY607590 75' kırmızı kart: J. Nzeyimana (Sunrise)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 75' kırmızı kart: J. Nzeyimana (Sunrise)

Maç olayları

  1. Gicumbi FCSunrise
  2. 75'J. NzeyimanaKırmızı kart

Maç istatistikleri

Gicumbi FCSunrise
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gicumbi FC
Toplam (7)İç saha (2)
Galibiyet%57 4/7%50 1/2
Beraberlik%14 1/7%50 1/2
Mağlubiyet%29 2/7%0 0/2
Sunrise
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%13 1/8%0 0/4
Beraberlik%75 6/8%75 3/4
Mağlubiyet%13 1/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gicumbi FC
Toplam (7)İç saha (2)
Attığı gol / maç0,86 (6 gol)0,50 (1 gol)
Yediği gol / maç0,57 (4 gol)0,00 (0 gol)
Sunrise
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,62 (5 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gicumbi FC
Toplam (7)İç saha (2)
KG Var%29 2/7%0 0/2
1,5 Üst%29 2/7%0 0/2
2,5 Üst%29 2/7%0 0/2
3,5 Üst%0 0/7%0 0/2
Gol yememe%43 3/7%100 2/2
Sunrise
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%50 4/8%25 1/4
1,5 Üst%63 5/8%50 2/4
2,5 Üst%13 1/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gicumbi FC
Toplam (7)İç saha (2)
Önde%29 2/7%50 1/2
Berabere%43 3/7%50 1/2
Geride%29 2/7%0 0/2
Sunrise
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%75 6/8%100 4/4
Geride%13 1/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gicumbi FC (7 maç)

1/121/X01/20X/12X/X1X/202/102/X02/22

Sunrise (8 maç)

1/101/X11/20X/11X/X4X/212/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gicumbi FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 3 2
31-45 0 2
46-60 0 0
61-75 1 0
76-90 1 0

Sunrise (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 0 0
31-45 0 3
46-60 0 3
61-75 1 1
76-90 1 1

Kartlar

Gicumbi FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Sunrise

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 59 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gicumbi son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Sunrise son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Gicumbi 1, Sunrise 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2020, Gicumbi 0-1 Sunrise.

Sıralama
3. (9 p) – 6. (7 p)
Form (son 5)
MMGGG – BMBGB
H2H (G-B-M)
1-0-3 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,81 – 2,90 – 3,48
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gicumbi bu sezon 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Sunrise bu sezon 6 maçta 0,67 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gicumbi %40, Sunrise %50. İlk yarıyı önde kapatma: Gicumbi 1/5, Sunrise 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 2,90, 2 – 3,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %28; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 19:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ruanda · National Soccer League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gorilla 6321 42 +211 MGBBG
2Mukura 5311 63 +310 GMGBG
3Gicumbi 5302 54 +19 GGGMM
4Marines 5221 106 +48 GMBGB
5Amagaju 6213 85 +37 MBMGM
6Sunrise 6141 47 -37 BGBMB
7Etincelles 5212 26 -47 BGGMM
8Bugesera 3201 41 +36 MGG
9Musanze 4202 32 +16 GMMG
10Gasogi United 6132 47 -36 GBMBB
11Kiyovu Sports 4112 12 -14 MMGB
12Police 5113 25 -34 MGMBM
13AS Kigali 4112 14 -34 MBMG
14APR 1100 42 +23 G
15Al Hilal Omdurman 1100 20 +23 G
16Etoile de l'Est 5032 36 -33 MBMBB
17Al Merreikh 1010 00 01 B
18Rayon Sports 2011 12 -11 BM
#TakımOGBMAYAVP
1Amagaju 4211 72 +57
2Mukura 3201 31 +26
3Musanze 3201 31 +26
4Gorilla 3201 32 +16
5Marines 3120 42 +25
6Sunrise 3120 32 +15
7Etincelles 3111 14 -34
8APR 1100 42 +23
9Bugesera 1100 20 +23
10Gicumbi 1100 10 +13
11Kiyovu Sports 2101 11 03
12AS Kigali 2101 12 -13
13Etoile de l'Est 3021 23 -12
14Rayon Sports 1010 11 01
15Police 2011 12 -11
16Gasogi United 2011 02 -21
17Al Hilal Omdurman 0000 00 00
18Al Merreikh 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Gicumbi 4202 44 06
2Gorilla 3120 10 +15
3Gasogi United 4121 45 -15
4Mukura 2110 32 +14
5Marines 2101 64 +23
6Al Hilal Omdurman 1100 20 +23
7Bugesera 2101 21 +13
8Etincelles 2101 12 -13
9Police 3102 13 -23
10Sunrise 3021 15 -42
11Al Merreikh 1010 00 01
12Kiyovu Sports 2011 01 -11
13Etoile de l'Est 2011 13 -21
14AS Kigali 2011 02 -21
15APR 0000 00 00
16Musanze 1001 01 -10
17Rayon Sports 1001 01 -10
18Amagaju 2002 13 -20

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,81X2,9023,48

Çifte şans

1X1,13121,20X21,54

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National Soccer League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.