Ghazl El Mahallah 2-1 AL Ittihad: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ghazl El Mahallah 2–1 AL Ittihad (21 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 15–9, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %45–%55, korner 4–3.
Maç özeti
Ghazl El Mahallah – AL Ittihad maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Ashraf Fattah Abdel Sheta 31', Amr Gomaa 45+2' (Ghazl El Mahallah); Hossam Hassan 47' (AL Ittihad). xG: Ghazl El Mahallah 1,0 – 1,0 AL Ittihad.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ghazl El Mahallah: Khaled Galal · AL Ittihad: Hamza El Gamal
Maç akışı
Ghazl El Mahallah üstte · AL Ittihad altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' sarı kart: Momen Awad (AL Ittihad)
- 31' gol: Ashraf Fattah Abdel Sheta (Ghazl El Mahallah)
- 45' oyuncu değişikliği: Joseph Arumala ↔ Pascal Phiri (AL Ittihad)
- 45' oyuncu değişikliği: Mohamed Fakhri ↔ Mahmoud Emad (AL Ittihad)
- 47' gol: Hossam Hassan (AL Ittihad)
- 45+2' gol: Amr Gomaa (Ghazl El Mahallah)
- 58' oyuncu değişikliği: Mohamed Salem Ekbad ↔ Abdel Kader Yehia (Ghazl El Mahallah)
- 63' sarı kart: Ahmed Yasser (Ghazl El Mahallah)
- 68' oyuncu değişikliği: Ahmed Yasser ↔ Rached Arfaoui (Ghazl El Mahallah)
- 68' oyuncu değişikliği: Amr Gomaa ↔ Abdel Rahman Emad (Ghazl El Mahallah)
- 74' oyuncu değişikliği: Nour Alaa ↔ Youssry Wahid (AL Ittihad)
- 74' oyuncu değişikliği: Mohamed Toni ↔ John Okoye Ebuka (AL Ittihad)
- 77' sarı kart: Ashraf Fattah Abdel Sheta (Ghazl El Mahallah)
- 82' oyuncu değişikliği: Ahmed Etman ↔ Ahmed Shousha (Ghazl El Mahallah)
- 83' oyuncu değişikliği: Yehia Zakaria ↔ Moaz Abdel Salam (Ghazl El Mahallah)
Maç olayları
- Ghazl El MahallahAL Ittihad
- Yehia Zakaria ↔ Moaz Abdel SalamOyuncu değişikliği83'
- Ahmed Etman ↔ Ahmed ShoushaOyuncu değişikliği82'
- Ashraf Fattah Abdel ShetaSarı kart77'
- 74'Nour Alaa ↔ Youssry WahidOyuncu değişikliği
- 74'Mohamed Toni ↔ John Okoye EbukaOyuncu değişikliği
- Ahmed Yasser ↔ Rached ArfaouiOyuncu değişikliği68'
- Amr Gomaa ↔ Abdel Rahman EmadOyuncu değişikliği68'
- Ahmed YasserSarı kart63'
- Mohamed Salem Ekbad ↔ Abdel Kader YehiaOyuncu değişikliği58'
- 47'Gol Hossam Hassan 2–1
- Gol Amr Gomaa 2–0Asist: Mohamed Salem Ekbad45+2'
- 45'Joseph Arumala ↔ Pascal PhiriOyuncu değişikliği
- 45'Mohamed Fakhri ↔ Mahmoud EmadOyuncu değişikliği
- Gol Ashraf Fattah Abdel Sheta 1–0Asist: Abdel Rahman Osama31'
- 2'Momen AwadSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (4 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (6 gol) | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %63 5/8 | %75 3/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,6 | 5,5 |
| 7,5 Üst | %38 3/8 | %0 0/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| 10,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %75 3/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| 4,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,6 | 5,0 |
| 6,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| 7,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| 8,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| 9,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,5 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ghazl El Mahallah (8 maç)
AL Ittihad (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ghazl El Mahallah (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 0 | 3 |
AL Ittihad (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Ghazl El Mahallah
Sarı 13 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,6)
AL Ittihad
Sarı 10 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ghazl El Mahallah: iç saha, 4 maç · AL Ittihad: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ghazl El Mahallah – AL Ittihad ilk 11'ler
Ghazl El Mahallah · 4-2-3-1
- 16Amer AmerK
- 23F. Nechat DjabriD
- 3Ahmed El AashD
- 5Abdel Fattah ShetaD31' gol 31. dk77' sarı kart 77. dk
- 12Yehia ZakariaD83' oyundan çıktı 83. dk
- 20M. TouréO
- 17Abdel Rahman OsamaO31' asist 31. dk
- 22Ahmed EtmanO82' oyundan çıktı 82. dk
- 44A. YasserO63' sarı kart 63. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 30Amr GomaaO45+2' gol 45+2. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 11Mohamed Salem EkbadF
- 15Ahmed GamalD
- 4Ahmed ShoushaD82' oyuna girdi 82. dk
- 25Mohamed KokoK
- 63Abdel Kader YehiaF58' oyuna girdi 58. dk
- 39A. EmadD
- 14Abdel Rahman EmadO68' oyuna girdi 68. dk
- 8Moaz Abdel SalamO83' oyuna girdi 83. dk
- 9R. ArfaouiF68' oyuna girdi 68. dk
- 99Hazem MohamedF
Teknik direktör: Khaled Galal
AL Ittihad · 4-3-2-1
- 1Sobhi SolimanK
- 24Momen AwadD2' sarı kart 2. dk
- 7Mohamed Mostafa MidoD
- 5Mostafa IbrahimD
- 30K. MosaadD
- 14Mohamed FakhryO45' oyundan çıktı 45. dk
- 23I. SaviourO
- 8Mohamed ToniO74' oyundan çıktı 74. dk
- 80Joseph ArumalaO
- 22Nour AlaaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 10Hossam HassanF47' gol 47. dk
- 44K. SemakulaD
- 35Pascal PhiriF45' oyuna girdi 45. dk
- 20Mazen OsamaD
- 18J. EbukaF74' oyuna girdi 74. dk
- 21Ahmed HamdiO
- 25Mahmoud EmadO45' oyuna girdi 45. dk
- 16Ahmed El ArabiK
- 4Islam AbdallahD
- 11Youssry WahidF74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: Hamza El Gamal
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ghazl El Mehalla 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Ittihad son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Ghazl El Mehalla 3 – Al Ittihad 2; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Mayıs 2026, Ghazl El Mehalla 1-0 Al Ittihad.
- Form (son 5)
- MBMMB – GMGGG
- H2H (G-B-M)
- 3-5-2 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,82 – 2,38 – 2,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ghazl El Mehalla bu sezon 6 maçta maç başına 0,17 gol attı, 1,67 gol yedi; Al Ittihad bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ghazl El Mehalla %17, Al Ittihad %33. İlk yarıyı önde kapatma: Ghazl El Mehalla 0/6, Al Ittihad 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ghazl El Mehalla 3,8, Al Ittihad 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Ghazl El Mehalla 1,5, Al Ittihad 1,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 2,38, 2 – 2,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,17, Üst 3,01. Karşılıklı Gol: Var 2,28, Yok 1,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Mısır · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 7 | +14 | 21 |
| 2 | Al Ahly | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Zamalek | 7 | +6 | 16 |
| 4 | Ceramica Cleopatra | 7 | +6 | 15 |
| 5 | Future FC | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Al Ittihad | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Al Mokawloon | 7 | +4 | 11 |
| 8 | ZED | 7 | 0 | 11 |
| 9 | National Bank of Egypt | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Smouha | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Olympic El Qanah | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Petrojet | 7 | -2 | 8 |
| 13 | AL Masry | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Wadi Degla | 7 | -1 | 7 |
| 15 | El Geish | 7 | -6 | 7 |
| 16 | Asyut Petrol | 7 | -4 | 5 |
| 17 | ENPPI | 7 | -7 | 4 |
| 18 | Ghazl El Mehalla | 7 | -8 | 4 |
| 19 | Abu Qair Semad | 7 | -8 | 4 |
| 20 | El Gouna | 7 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ahly | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Pyramids FC | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Ceramica Cleopatra | 4 | +5 | 9 |
| 4 | Future FC | 3 | +4 | 9 |
| 5 | Zamalek | 4 | +1 | 7 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | +2 | 6 |
| 7 | ZED | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Al Ittihad | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Petrojet | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Smouha | 3 | -1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Ghazl El Mehalla | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 |
| 14 | Abu Qair Semad | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Wadi Degla | 4 | -2 | 3 |
| 16 | El Geish | 4 | -4 | 3 |
| 17 | ENPPI | 4 | -5 | 3 |
| 18 | Al Mokawloon | 3 | -1 | 2 |
| 19 | El Gouna | 4 | -4 | 1 |
| 20 | Asyut Petrol | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Al Mokawloon | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Zamalek | 3 | +5 | 9 |
| 4 | Al Ahly | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Al Ittihad | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Smouha | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Olympic El Qanah | 4 | 0 | 5 |
| 9 | ZED | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Wadi Degla | 3 | +1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Future FC | 4 | -1 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | -2 | 4 |
| 15 | Petrojet | 4 | -2 | 4 |
| 16 | National Bank of Egypt | 4 | -2 | 4 |
| 17 | ENPPI | 3 | -2 | 1 |
| 18 | El Gouna | 3 | -2 | 1 |
| 19 | Abu Qair Semad | 4 | -6 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
