← Maçlar
Endonezya · Liga 1 · 5. hafta17 Ekim 2026 · 11:30 TSİ

Garuda Yaksa 3-1 Arema FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Garuda Yaksa
3–1İY 2–1
Arema FC
Maç sonu

Garuda Yaksa 3–1 Arema FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Garuda Yaksa – Arema FC maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: B. Rubio 34', J. Jean 37', C. Iury 70' (Garuda Yaksa); Matheus Blade 5' (Arema FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Garuda Yaksa üstte · Arema FC altta

01530İY607590 5' gol: Matheus Blade (Arema FC)34' gol: B. Rubio (Garuda Yaksa)37' gol: J. Jean (Garuda Yaksa)46' oyuncu değişikliği: Samuel Otusanya ↔ Gustavo Franca (Arema FC)↔46' oyuncu değişikliği: J. Jean ↔ C. Iury (Garuda Yaksa)↔63' sarı kart: M. Sihran (Garuda Yaksa)65' sarı kart: Diego Landis (Arema FC)66' oyuncu değişikliği: M. Sihran ↔ A. Kaka (Garuda Yaksa)↔66' oyuncu değişikliği: Gabriel Silva ↔ M. Zijlstra (Arema FC)↔70' gol: C. Iury (Garuda Yaksa)78' oyuncu değişikliği: A. Maulana ↔ R. Darwis (Arema FC)↔83' oyuncu değişikliği: A. Fikri ↔ Tito Hamzah (Arema FC)↔83' oyuncu değişikliği: A. Farisi ↔ L. Guntara (Arema FC)↔85' oyuncu değişikliği: T. Numberi ↔ A. Gigis (Garuda Yaksa)↔85' oyuncu değişikliği: A. Setiawan ↔ A. Milanesta (Garuda Yaksa)↔89' sarı kart: D. Holec (Garuda Yaksa)90+4' sarı kart (Arema FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' gol: Matheus Blade (Arema FC)
  • 34' gol: B. Rubio (Garuda Yaksa)
  • 37' gol: J. Jean (Garuda Yaksa)
  • 46' oyuncu değişikliği: Samuel Otusanya ↔ Gustavo Franca (Arema FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Jean ↔ C. Iury (Garuda Yaksa)
  • 63' sarı kart: M. Sihran (Garuda Yaksa)
  • 65' sarı kart: Diego Landis (Arema FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: M. Sihran ↔ A. Kaka (Garuda Yaksa)
  • 66' oyuncu değişikliği: Gabriel Silva ↔ M. Zijlstra (Arema FC)
  • 70' gol: C. Iury (Garuda Yaksa)
  • 78' oyuncu değişikliği: A. Maulana ↔ R. Darwis (Arema FC)
  • 83' oyuncu değişikliği: A. Fikri ↔ Tito Hamzah (Arema FC)
  • 83' oyuncu değişikliği: A. Farisi ↔ L. Guntara (Arema FC)
  • 85' oyuncu değişikliği: T. Numberi ↔ A. Gigis (Garuda Yaksa)
  • 85' oyuncu değişikliği: A. Setiawan ↔ A. Milanesta (Garuda Yaksa)
  • 89' sarı kart: D. Holec (Garuda Yaksa)
  • 90+4' sarı kart (Arema FC)

Maç olayları

  1. Garuda YaksaArema FC
  2. 90+4'Sarı kart
  3. D. HolecSarı kart89'
  4. T. Numberi ↔ A. GigisOyuncu değişikliği85'
  5. A. Setiawan ↔ A. MilanestaOyuncu değişikliği85'
  6. 83'A. Fikri ↔ Tito HamzahOyuncu değişikliği
  7. 83'A. Farisi ↔ L. GuntaraOyuncu değişikliği
  8. 78'A. Maulana ↔ R. DarwisOyuncu değişikliği
  9. Gol C. Iury 3–1Asist: C. Frydek70'
  10. M. Sihran ↔ A. KakaOyuncu değişikliği66'
  11. 66'Gabriel Silva ↔ M. ZijlstraOyuncu değişikliği
  12. 65'Diego LandisSarı kart
  13. M. SihranSarı kart63'
  14. 46'Samuel Otusanya ↔ Gustavo FrancaOyuncu değişikliği
  15. J. Jean ↔ C. IuryOyuncu değişikliği46'
  16. Gol J. Jean 2–1Asist: A. Busnic37'
  17. Gol B. Rubio 1–134'
  18. 5'Gol Matheus Blade 0–1Asist: MV

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Garuda Yaksa
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%33 3/9%50 2/4
Beraberlik%22 2/9%0 0/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4
Arema FC
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%0 0/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Garuda Yaksa
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,78 (16 gol)1,50 (6 gol)
Arema FC
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,89 (17 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç2,22 (20 gol)3,50 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Garuda Yaksa
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%78 7/9%75 3/4
1,5 Üst%100 9/9%100 4/4
2,5 Üst%67 6/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%50 2/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4
Arema FC
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%67 6/9%75 3/4
1,5 Üst%100 9/9%100 4/4
2,5 Üst%89 8/9%100 4/4
3,5 Üst%78 7/9%75 3/4
Gol yememe%22 2/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Garuda Yaksa
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%33 3/9%50 2/4
Berabere%22 2/9%0 0/4
Geride%44 4/9%50 2/4
Arema FC
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%25 1/4
Berabere%11 1/9%0 0/4
Geride%56 5/9%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Garuda Yaksa (9 maç)

1/131/X01/20X/10X/X1X/212/102/X12/23

Arema FC (9 maç)

1/121/X11/20X/10X/X1X/202/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Garuda Yaksa (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 1
31-45 3 2
46-60 0 2
61-75 4 4
76-90 3 5

Arema FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 3 0
31-45 2 9
46-60 2 0
61-75 3 3
76-90 4 5

Kartlar

Garuda Yaksa

Sarı 23 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,6)

Arema FC

Sarı 15 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Garuda Yaksa için son 4 maçın dökümü: 0G 2B 2M, atılan 3, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Arema FC son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Garuda Yaksa bu sezon 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Arema FC bu sezon 4 maçta 2,50 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Garuda Yaksa %25, Arema FC %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Garuda Yaksa %75, Arema FC %75. İlk yarıyı önde kapatma: Garuda Yaksa 0/4, Arema FC 2/4.

Sıralama
15. (2 p) – 10. (6 p)
Form (son 5)
MBMB – BBBGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,15 – 3,23 – 2,44
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 3,23, 2 – 2,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 16 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Endonezya · Liga 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Persija 9702 198 +1121 MGGMG
2Dewa United 9621 1612 +420 BGMGG
3Persepam Madura Utd 9612 1610 +619 BGMGG
4Bali United 8512 239 +1416 GMGBG
5Persib Bandung 8512 158 +716 BGMGG
6Persita 8431 1711 +615 GGBGM
7Persebaya Surabaya 9342 108 +213 BMGBM
8Bhayangkara FC 8251 1110 +111 BBGBM
9Garudayaksa 9324 1216 -411 GMMGG
10Java United 8332 1210 +210 GGBBG
11Persik Kediri 8314 911 -210 GMGMM
12Pusamania Borneo 8314 810 -210 GMGMB
13PSM Makassar 9243 1014 -410 GGBMB
14Arema FC 9234 1720 -39 MMGMM
15Isenmulang Kalteng 9225 416 -126 GBBMG
16PSIM Yogyakarta 9126 614 -85 MMBGM
17PSS Sleman 8116 1116 -54 GBMMM
18Persijap 9027 518 -132 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Persija 5500 113 +815
2Persepam Madura Utd 5410 114 +713
3Bali United 4400 173 +1412
4Persib Bandung 4310 103 +710
5Dewa United 4310 84 +410
6Java United 4310 84 +410
7Persita 5311 97 +210
8Persebaya Surabaya 5230 85 +39
9Arema FC 5221 126 +68
10Bhayangkara FC 4220 41 +38
11Garudayaksa 4202 76 +16
12Persik Kediri 4202 57 -26
13PSM Makassar 4121 66 05
14Pusamania Borneo 4112 35 -24
15PSIM Yogyakarta 5113 510 -54
16PSS Sleman 3102 55 03
17Isenmulang Kalteng 3021 12 -12
18Persijap 5014 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Dewa United 5311 88 010
2Persija 4202 85 +36
3Persib Bandung 4202 55 06
4Pusamania Borneo 4202 55 06
5Persepam Madura Utd 4202 56 -16
6Isenmulang Kalteng 6204 314 -116
7Persita 3120 84 +45
8PSM Makassar 5122 48 -45
9Garudayaksa 5122 510 -55
10Bali United 4112 66 04
11Persik Kediri 4112 44 04
12Persebaya Surabaya 4112 23 -14
13Bhayangkara FC 4031 79 -23
14Java United 4022 46 -22
15PSIM Yogyakarta 4013 14 -31
16PSS Sleman 5014 611 -51
17Arema FC 4013 514 -91
18Persijap 4013 211 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,15X3,2322,44

Çifte şans

1X1,28121,16X21,37

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,92Üst1,50

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.