← Maçlar
Japonya · J2 League · 13. hafta24 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Fujieda Myfc 0-1 T Vortis: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Fujieda Myfc
0–1İY 0–1
T Vortis
Maç sonu

Fujieda Myfc 0–1 T Vortis (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Fujieda Myfc – T Vortis maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Y. Takagi 28' (T Vortis).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Fujieda Myfc üstte · T Vortis altta

01530İY607590 28' gol: Y. Takagi (T Vortis)46' oyuncu değişikliği: Y. Nakamura ↔ T. Okamoto (Fujieda Myfc)↔54' sarı kart: T. Sugimoto (T Vortis)60' oyuncu değişikliği: Kaique ↔ H. Tanaka (T Vortis)↔67' oyuncu değişikliği: W. Kanemoto ↔ T. Kawamoto (Fujieda Myfc)↔72' oyuncu değişikliği: S. Kodama ↔ Lucas Barcelos (T Vortis)↔72' oyuncu değişikliği: Y. Takagi ↔ M. Moyo (T Vortis)↔78' oyuncu değişikliği: R. Kawamoto ↔ S. Matsuki (Fujieda Myfc)↔78' oyuncu değişikliği: Y. Nagao ↔ U. Uehata (Fujieda Myfc)↔86' oyuncu değişikliği: Thonny Anderson ↔ D. Watari (T Vortis)↔86' oyuncu değişikliği: J. Miyazaki ↔ T. Yamaguchi (T Vortis)↔90' oyuncu değişikliği: R. Kajikawa ↔ K. Matsuda (Fujieda Myfc)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol: Y. Takagi (T Vortis)
  • 46' oyuncu değişikliği: Y. Nakamura ↔ T. Okamoto (Fujieda Myfc)
  • 54' sarı kart: T. Sugimoto (T Vortis)
  • 60' oyuncu değişikliği: Kaique ↔ H. Tanaka (T Vortis)
  • 67' oyuncu değişikliği: W. Kanemoto ↔ T. Kawamoto (Fujieda Myfc)
  • 72' oyuncu değişikliği: S. Kodama ↔ Lucas Barcelos (T Vortis)
  • 72' oyuncu değişikliği: Y. Takagi ↔ M. Moyo (T Vortis)
  • 78' oyuncu değişikliği: R. Kawamoto ↔ S. Matsuki (Fujieda Myfc)
  • 78' oyuncu değişikliği: Y. Nagao ↔ U. Uehata (Fujieda Myfc)
  • 86' oyuncu değişikliği: Thonny Anderson ↔ D. Watari (T Vortis)
  • 86' oyuncu değişikliği: J. Miyazaki ↔ T. Yamaguchi (T Vortis)
  • 90' oyuncu değişikliği: R. Kajikawa ↔ K. Matsuda (Fujieda Myfc)

Maç olayları

  1. Fujieda MyfcT Vortis
  2. R. Kajikawa ↔ K. MatsudaOyuncu değişikliği90'
  3. 86'Thonny Anderson ↔ D. WatariOyuncu değişikliği
  4. 86'J. Miyazaki ↔ T. YamaguchiOyuncu değişikliği
  5. R. Kawamoto ↔ S. MatsukiOyuncu değişikliği78'
  6. Y. Nagao ↔ U. UehataOyuncu değişikliği78'
  7. 72'S. Kodama ↔ Lucas BarcelosOyuncu değişikliği
  8. 72'Y. Takagi ↔ M. MoyoOyuncu değişikliği
  9. W. Kanemoto ↔ T. KawamotoOyuncu değişikliği67'
  10. 60'Kaique ↔ H. TanakaOyuncu değişikliği
  11. 54'T. SugimotoSarı kart
  12. Y. Nakamura ↔ T. OkamotoOyuncu değişikliği46'
  13. 28'Gol Y. Takagi 0–1Asist: T. Sugimoto

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Fujieda Myfc
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%19 3/16%25 2/8
Beraberlik%44 7/16%50 4/8
Mağlubiyet%38 6/16%25 2/8
T Vortis
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%31 5/16%25 2/8
Beraberlik%13 2/16%13 1/8
Mağlubiyet%56 9/16%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Fujieda Myfc
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,06 (17 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,31 (21 gol)0,75 (6 gol)
T Vortis
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç0,75 (12 gol)0,62 (5 gol)
Yediği gol / maç1,06 (17 gol)1,38 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Fujieda Myfc
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%56 9/16%50 4/8
1,5 Üst%69 11/16%63 5/8
2,5 Üst%38 6/16%25 2/8
3,5 Üst%31 5/16%13 1/8
Gol yememe%19 3/16%38 3/8
T Vortis
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%31 5/16%38 3/8
1,5 Üst%44 7/16%50 4/8
2,5 Üst%38 6/16%38 3/8
3,5 Üst%6 1/16%13 1/8
Gol yememe%44 7/16%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Fujieda Myfc
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%25 2/8
Berabere%50 8/16%63 5/8
Geride%25 4/16%13 1/8
T Vortis
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%25 4/16%13 1/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%25 4/16%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Fujieda Myfc (16 maç)

1/121/X21/20X/11X/X4X/232/102/X12/23

T Vortis (16 maç)

1/131/X01/21X/12X/X2X/242/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Fujieda Myfc (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 3
31-45 3 3
46-60 4 2
61-75 1 3
76-90 3 8

T Vortis (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 5
31-45 2 2
46-60 0 3
61-75 3 1
76-90 0 4

Kartlar

Fujieda Myfc

Sarı 27 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,7)

T Vortis

Sarı 19 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Fujieda Myfc için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 4, yenilen 6. Son 5 maçta Tokushima Vortis 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-5).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Fujieda Myfc 2, Tokushima Vortis 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Temmuz 2025, Tokushima Vortis 0-2 Fujieda Myfc.

Sıralama
10. (15 p) – 13. (14 p)
Form (son 5)
BBMBM – MBMMG
H2H (G-B-M)
2-1-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,29 – 2,82 – 2,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Fujieda Myfc iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,50 gol yedi; Tokushima Vortis dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fujieda Myfc %50, Tokushima Vortis %50. İlk yarıyı önde kapatma: Fujieda Myfc 2/6, Tokushima Vortis 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 2,82, 2 – 2,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 16:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,29X2,8222,53

Çifte şans

1X1,26121,21X21,33

Karşılıklı gol

Var1,68Yok1,70

1,5 Alt / Üst

Alt2,68Üst1,23

2,5 Alt / Üst

Alt1,50Üst1,92

3,5 Alt / Üst

Alt1,12Üst3,38

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.