Fuenlabrada 0-1 CF Pozuelo De Alarcon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fuenlabrada 0–1 CF Pozuelo De Alarcon (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Fuenlabrada – CF Pozuelo De Alarcon maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Fuenlabrada üstte · CF Pozuelo De Alarcon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 65' gol (CF Pozuelo De Alarcon)
Maç olayları
- FuenlabradaCF Pozuelo De Alarcon
- 65'Gol 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,78 (16 gol) | 2,00 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Geride | %22 2/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fuenlabrada (10 maç)
CF Pozuelo De Alarcon (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fuenlabrada (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 2 |
CF Pozuelo De Alarcon (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Fuenlabrada
Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
CF Pozuelo De Alarcon
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Fuenlabrada 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Pozuelo Alarcón 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-12).
Gol istatistikleri
Fuenlabrada bu sezon 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Pozuelo Alarcón bu sezon 6 maçta 1,83 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fuenlabrada %67, Pozuelo Alarcón %100. İlk yarıyı önde kapatma: Fuenlabrada 2/6, Pozuelo Alarcón 3/6.
- Sıralama
- 7. (9 p) – 9. (9 p)
- Form (son 5)
- BGBGM – GMGBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,20 – 4,49
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,20, 2 – 4,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,79. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,63.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 18:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7 puan durumu · Tercera: Group 7
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Móstoles | 9 | +15 | 20 |
| 2 | Colonia Moscardó | 9 | +10 | 17 |
| 3 | Las Rozas | 9 | +5 | 17 |
| 4 | Cala Pozuelo | 10 | +2 | 17 |
| 5 | Unión Adarve | 10 | +4 | 16 |
| 6 | Galapagar | 9 | +3 | 15 |
| 7 | Pozuelo Alarcón | 9 | -2 | 15 |
| 8 | Leganés II | 9 | +7 | 14 |
| 9 | Trival Valderas | 9 | +3 | 14 |
| 10 | Torrejón | 9 | +7 | 13 |
| 11 | Fuenlabrada | 10 | +1 | 13 |
| 12 | Parla Escuela | 9 | -2 | 10 |
| 13 | Real Aranjuez | 10 | -6 | 10 |
| 14 | Rayo Vallecano II | 10 | -5 | 9 |
| 15 | RC Alcobendas | 9 | -7 | 8 |
| 16 | Alcobendas Sport | 10 | -4 | 7 |
| 17 | SS Reyes II | 9 | -11 | 7 |
| 18 | Villanueva Pardillo | 9 | -20 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colonia Moscardó | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Torrejón | 5 | +11 | 12 |
| 3 | Las Rozas | 4 | +7 | 12 |
| 4 | Móstoles | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Unión Adarve | 5 | +7 | 11 |
| 6 | Pozuelo Alarcón | 4 | +3 | 10 |
| 7 | Cala Pozuelo | 5 | +1 | 10 |
| 8 | Trival Valderas | 5 | +3 | 9 |
| 9 | Fuenlabrada | 5 | +3 | 9 |
| 10 | RC Alcobendas | 4 | +4 | 7 |
| 11 | Leganés II | 4 | +4 | 7 |
| 12 | Rayo Vallecano II | 5 | +1 | 7 |
| 13 | Alcobendas Sport | 5 | +1 | 7 |
| 14 | Galapagar | 4 | +1 | 5 |
| 15 | Real Aranjuez | 5 | -3 | 5 |
| 16 | Parla Escuela | 4 | 0 | 4 |
| 17 | Villanueva Pardillo | 5 | -9 | 4 |
| 18 | SS Reyes II | 5 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galapagar | 5 | +2 | 10 |
| 2 | Móstoles | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Leganés II | 5 | +3 | 7 |
| 4 | Cala Pozuelo | 5 | +1 | 7 |
| 5 | Parla Escuela | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Trival Valderas | 4 | 0 | 5 |
| 7 | Las Rozas | 5 | -2 | 5 |
| 8 | Real Aranjuez | 5 | -3 | 5 |
| 9 | Unión Adarve | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Pozuelo Alarcón | 5 | -5 | 5 |
| 11 | Colonia Moscardó | 4 | 0 | 4 |
| 12 | SS Reyes II | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Fuenlabrada | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Rayo Vallecano II | 5 | -6 | 2 |
| 15 | Torrejón | 4 | -4 | 1 |
| 16 | RC Alcobendas | 5 | -11 | 1 |
| 17 | Alcobendas Sport | 5 | -5 | 0 |
| 18 | Villanueva Pardillo | 4 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
