Fremad Amager 2-1 Middelfart: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fremad Amager 2–1 Middelfart (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Fremad Amager – Middelfart maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: C. Boateng 62', M. Lauritsen 85' (Fremad Amager); F. Moller 38' (Middelfart).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Fremad Amager üstte · Middelfart altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' gol: F. Moller (Middelfart)
- 62' gol: C. Boateng (Fremad Amager)
- 85' gol: M. Lauritsen (Fremad Amager)
Maç olayları
- Fremad AmagerMiddelfart
- Gol M. Lauritsen 2–185'
- Gol C. Boateng 1–162'
- 38'Gol F. Moller 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %47 7/15 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (18 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 12/15 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Geride | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %33 2/6 |
| Berabere | %40 6/15 | %50 3/6 |
| Geride | %13 2/15 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fremad Amager (15 maç)
Middelfart (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fremad Amager (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Middelfart (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Fremad Amager
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Middelfart
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Fremad Amager 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-11). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Middelfart son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Fremad Amager 0, Middelfart 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Middelfart 1-1 Fremad Amager.
- Sıralama
- 8. (17 p) – 6. (19 p)
- Form (son 5)
- MGMMG – BBMGB
- H2H (G-B-M)
- 0-2-5 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 2,38 – 3,16 – 2,22
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Fremad Amager iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,67 gol yedi; Middelfart dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fremad Amager %83, Middelfart %80. İlk yarıyı önde kapatma: Fremad Amager 1/6, Middelfart 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,38, 0 – 3,16, 2 – 2,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %82; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · 2. Division puan durumu · 2nd Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nykobing FC | 14 | +21 | 31 |
| 2 | Roskilde | 15 | +16 | 29 |
| 3 | B 93 | 15 | +6 | 24 |
| 4 | Middelfart | 15 | +6 | 22 |
| 5 | Skive | 15 | +2 | 21 |
| 6 | Naestved | 15 | +2 | 21 |
| 7 | Fremad Amager | 15 | -5 | 21 |
| 8 | VSK Århus | 15 | +1 | 20 |
| 9 | Brabrand | 14 | -6 | 15 |
| 10 | HIK | 15 | -11 | 15 |
| 11 | FA 2000 | 15 | -14 | 12 |
| 12 | Thisted FC | 15 | -18 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nykobing FC | 7 | +14 | 17 |
| 2 | Roskilde | 7 | +13 | 17 |
| 3 | Middelfart | 9 | +8 | 16 |
| 4 | B 93 | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Skive | 8 | +4 | 13 |
| 6 | VSK Århus | 7 | +4 | 12 |
| 7 | Fremad Amager | 7 | 0 | 12 |
| 8 | Naestved | 7 | +1 | 10 |
| 9 | HIK | 7 | -4 | 8 |
| 10 | Brabrand | 8 | -4 | 6 |
| 11 | FA 2000 | 7 | -6 | 5 |
| 12 | Thisted FC | 8 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nykobing FC | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Roskilde | 8 | +3 | 12 |
| 3 | B 93 | 8 | +1 | 11 |
| 4 | Naestved | 8 | +1 | 11 |
| 5 | Brabrand | 6 | -2 | 9 |
| 6 | Fremad Amager | 8 | -5 | 9 |
| 7 | Skive | 7 | -2 | 8 |
| 8 | VSK Århus | 8 | -3 | 8 |
| 9 | HIK | 8 | -7 | 7 |
| 10 | FA 2000 | 8 | -8 | 7 |
| 11 | Middelfart | 6 | -2 | 6 |
| 12 | Thisted FC | 7 | -11 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Division'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Brabrand 1–2 FA 2000
- 20:00 Naestved 0–0 Roskilde
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
