← Maçlar
Çin · League One · 28. hafta24 Ekim 2026 · 14:30 TSİ

Foshan Nanshi FC 2-5 Nanjing City: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Foshan Nanshi FC
2–5İY 0–1
Nanjing City
Maç sonu

Foshan Nanshi FC 2–5 Nanjing City (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Foshan Nanshi FC – Nanjing City maçı 2-5 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Zhong Ziqin 72' (pen.), M. Ndiaye 82' (Foshan Nanshi FC); Ze Vitor 12', 80', 90+2', Wang Xijie 51', J. Ngom Mbekeli 59' (Nanjing City).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Foshan Nanshi FC üstte · Nanjing City altta

01530İY607590 12' gol: Ze Vitor (Nanjing City)46' oyuncu değişikliği: Yang Dejiang ↔ Zhai Zhaoyu (Nanjing City)↔51' gol: Wang Xijie (Nanjing City)59' gol: J. Ngom Mbekeli (Nanjing City)63' sarı kart: Meng Zhen (Nanjing City)63' oyuncu değişikliği: Hu Rentian ↔ Zheng Xuejian (Nanjing City)↔63' oyuncu değişikliği: Bruno Baio ↔ Zhu Qiwen (Nanjing City)↔65' oyuncu değişikliği: Liu Zongyuan ↔ Jin Liangkuan (Foshan Nanshi FC)↔72' gol: Zhong Ziqin (Foshan Nanshi FC)72' oyuncu değişikliği: N. Benavides ↔ W. Jiang (Foshan Nanshi FC)↔80' gol: Ze Vitor (Nanjing City)82' gol: M. Ndiaye (Foshan Nanshi FC)83' oyuncu değişikliği: Zhong Ziqin ↔ Mu Zihan (Foshan Nanshi FC)↔83' oyuncu değişikliği: W. Qurban ↔ An Bang (Nanjing City)↔83' oyuncu değişikliği: Aniwar Abduwahap ↔ Yu Zean (Foshan Nanshi FC)↔90+2' gol: Ze Vitor (Nanjing City)90+2' oyuncu değişikliği: J. Ngom Mbekeli ↔ Hu Jinghang (Nanjing City)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: Ze Vitor (Nanjing City)
  • 46' oyuncu değişikliği: Yang Dejiang ↔ Zhai Zhaoyu (Nanjing City)
  • 51' gol: Wang Xijie (Nanjing City)
  • 59' gol: J. Ngom Mbekeli (Nanjing City)
  • 63' sarı kart: Meng Zhen (Nanjing City)
  • 63' oyuncu değişikliği: Hu Rentian ↔ Zheng Xuejian (Nanjing City)
  • 63' oyuncu değişikliği: Bruno Baio ↔ Zhu Qiwen (Nanjing City)
  • 65' oyuncu değişikliği: Liu Zongyuan ↔ Jin Liangkuan (Foshan Nanshi FC)
  • 72' gol: Zhong Ziqin (Foshan Nanshi FC)
  • 72' oyuncu değişikliği: N. Benavides ↔ W. Jiang (Foshan Nanshi FC)
  • 80' gol: Ze Vitor (Nanjing City)
  • 82' gol: M. Ndiaye (Foshan Nanshi FC)
  • 83' oyuncu değişikliği: Zhong Ziqin ↔ Mu Zihan (Foshan Nanshi FC)
  • 83' oyuncu değişikliği: W. Qurban ↔ An Bang (Nanjing City)
  • 83' oyuncu değişikliği: Aniwar Abduwahap ↔ Yu Zean (Foshan Nanshi FC)
  • 90+2' gol: Ze Vitor (Nanjing City)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: J. Ngom Mbekeli ↔ Hu Jinghang (Nanjing City)

Maç olayları

  1. Foshan Nanshi FCNanjing City
  2. 90+2'Gol Ze Vitor 2–5Asist: J. Ngom Mbekeli
  3. 90+2'J. Ngom Mbekeli ↔ Hu JinghangOyuncu değişikliği
  4. Zhong Ziqin ↔ Mu ZihanOyuncu değişikliği83'
  5. 83'W. Qurban ↔ An BangOyuncu değişikliği
  6. Aniwar Abduwahap ↔ Yu ZeanOyuncu değişikliği83'
  7. Gol M. Ndiaye 2–4Asist: Z. Jiang82'
  8. 80'Gol Ze Vitor 1–4Asist: W. Qurban
  9. Penaltı golü Zhong Ziqin 1–3Penaltı72'
  10. N. Benavides ↔ W. JiangOyuncu değişikliği72'
  11. Liu Zongyuan ↔ Jin LiangkuanOyuncu değişikliği65'
  12. 63'Meng ZhenSarı kart
  13. 63'Hu Rentian ↔ Zheng XuejianOyuncu değişikliği
  14. 63'Bruno Baio ↔ Zhu QiwenOyuncu değişikliği
  15. 59'Gol J. Ngom Mbekeli 0–3
  16. 51'Gol Wang Xijie 0–2Asist: J. Ngom Mbekeli
  17. 46'Yang Dejiang ↔ Zhai ZhaoyuOyuncu değişikliği
  18. 12'Gol Ze Vitor 0–1Asist: J. Ngom Mbekeli

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Foshan Nanshi FC
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%10 3/30%7 1/15
Beraberlik%23 7/30%20 3/15
Mağlubiyet%67 20/30%73 11/15
Nanjing City
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%30 9/30%20 3/15
Beraberlik%23 7/30%27 4/15
Mağlubiyet%47 14/30%53 8/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Foshan Nanshi FC
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,00 (30 gol)0,80 (12 gol)
Yediği gol / maç2,37 (71 gol)2,20 (33 gol)
Nanjing City
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,07 (32 gol)1,07 (16 gol)
Yediği gol / maç1,33 (40 gol)1,40 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Foshan Nanshi FC
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%60 18/30%60 9/15
1,5 Üst%83 25/30%80 12/15
2,5 Üst%60 18/30%53 8/15
3,5 Üst%47 14/30%33 5/15
Gol yememe%13 4/30%13 2/15
Nanjing City
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%53 16/30%60 9/15
1,5 Üst%73 22/30%73 11/15
2,5 Üst%40 12/30%40 6/15
3,5 Üst%20 6/30%20 3/15
Gol yememe%23 7/30%13 2/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Foshan Nanshi FC
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%13 4/30%7 1/15
Berabere%20 6/30%40 6/15
Geride%67 20/30%53 8/15
Nanjing City
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%30 9/30%33 5/15
Berabere%33 10/30%27 4/15
Geride%37 11/30%40 6/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Foshan Nanshi FC (30 maç)

1/121/X21/20X/11X/X2X/232/102/X32/217

Nanjing City (30 maç)

1/171/X21/20X/12X/X3X/252/102/X22/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Foshan Nanshi FC (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 10
16-30 2 16
31-45 4 11
46-60 4 11
61-75 6 7
76-90 8 13

Nanjing City (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 5 7
31-45 8 7
46-60 7 6
61-75 3 6
76-90 4 10

Kartlar

Foshan Nanshi FC

Sarı 57 · Kırmızı 0 (30 maç · maç başı sarı 1,9)

Nanjing City

Sarı 69 · Kırmızı 4 (30 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Dongguan United için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 14. Nanjing City son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 9 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Dongguan United 0, Nanjing City 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Temmuz 2026, Nanjing City 3-1 Dongguan United.

Sıralama
16. (16 p) – 14. (25 p)
Form (son 5)
MMGBM – GBMMM
H2H (G-B-M)
0-4-3 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%46 – %31
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%54 – %54
iddaa MS 1-0-2
4,54 – 3,60 – 1,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dongguan United iç saha 13 maçta maç başına 0,69 gol attı, 1,85 gol yedi; Nanjing City dış saha 13 maçta 0,62 attı, 1,38 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %46, konukta %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dongguan United %54, Nanjing City %54. İlk yarıyı önde kapatma: Dongguan United 1/13, Nanjing City 3/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,54, 0 – 3,60, 2 – 1,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çin · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Guangzhou E-Power 301884 5831 +2762 GMBBM
2Nantong Zhiyun 301695 4022 +1857 GGGMG
3Shaanxi Union 301569 5730 +2751 GGMGG
4Guangxi Hengchen 301389 4639 +747 BBMMM
5Shenzhen Juniors 3012117 4336 +747 BBMBM
6Yanbian Longding 3012108 4331 +1246 MGGGB
7Wuxi Wugou 3012711 4635 +1143 GMGGB
8Hebei Kungfu 3011910 3130 +142 BMGBB
9Changchun Yatai 3012711 4746 +139 BBGGB
10Ningbo Professional 3011712 3637 -137 BBMGG
11Dalian Huayi 3091011 3843 -537 BBGMG
12Nanjing City 309714 3240 -834 BGGGG
13Suzhou Dongwu 3081111 3642 -632 BBBMG
14Heilongjiang Lava Spring 3051312 4053 -1328 MGMBM
15Meizhou Kejia 307419 2663 -3716 MMMMM
16Dongguan United 303720 3071 -4116 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Nantong Zhiyun 151212 269 +1737
2Shaanxi Union 151131 369 +2736
3Guangzhou E-Power 15942 2813 +1531
4Changchun Yatai 15924 2720 +729
5Dalian Huayi 15771 2718 +928
6Guangxi Hengchen 15762 2719 +827
7Shenzhen Juniors 15663 2119 +224
8Hebei Kungfu 15654 1514 +123
9Yanbian Longding 15573 2313 +1022
10Ningbo Professional 15645 2021 -122
11Nanjing City 15636 1619 -321
12Wuxi Wugou 15555 1917 +220
13Suzhou Dongwu 15537 1420 -618
14Heilongjiang Lava Spring 15276 1924 -513
15Meizhou Kejia 154110 1635 -1913
16Dongguan United 151311 1233 -216
#TakımOGBMAYAVP
1Guangzhou E-Power 15942 3018 +1231
2Yanbian Longding 15735 2018 +224
3Wuxi Wugou 15726 2718 +923
4Shenzhen Juniors 15654 2217 +523
5Nantong Zhiyun 15483 1413 +120
6Guangxi Hengchen 15627 1920 -120
7Hebei Kungfu 15546 1616 019
8Ningbo Professional 15537 1616 018
9Suzhou Dongwu 15384 2222 017
10Shaanxi Union 15438 2121 015
11Heilongjiang Lava Spring 15366 2129 -815
12Changchun Yatai 15357 2026 -614
13Nanjing City 15348 1621 -513
14Meizhou Kejia 15339 1028 -1812
15Dongguan United 15249 1838 -2010
16Dalian Huayi 152310 1125 -149

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.