← Maçlar
Norveç · 3. Division · Grup 3 · 26. hafta1 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

Foerde 4-2 Askoey FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Foerde
4–2İY 3–2
Askoey FK
Maç sonu

Foerde 4–2 Askoey FK (1 Kasım 2026). İlk yarı 3–2.

Maç özeti

Foerde – Askoey FK maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-2 tamamlandı. Goller: V. Savland 14', 31', V. Lorgen 19', 59' (Foerde); Y. Estifanos 8', L. Pedersen 45' (Askoey FK).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Foerde üstte · Askoey FK altta

01530İY607590 8' gol: Y. Estifanos (Askoey FK)14' gol: V. Savland (Foerde)19' gol: V. Lorgen (Foerde)31' gol: V. Savland (Foerde)45' gol: L. Pedersen (Askoey FK)59' gol: V. Lorgen (Foerde)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: Y. Estifanos (Askoey FK)
  • 14' gol: V. Savland (Foerde)
  • 19' gol: V. Lorgen (Foerde)
  • 31' gol: V. Savland (Foerde)
  • 45' gol: L. Pedersen (Askoey FK)
  • 59' gol: V. Lorgen (Foerde)

Maç olayları

  1. FoerdeAskoey FK
  2. Gol V. Lorgen 4–259'
  3. 45'Gol L. Pedersen 3–2
  4. Gol V. Savland 3–131'
  5. Gol V. Lorgen 2–119'
  6. Gol V. Savland 1–114'
  7. 8'Gol Y. Estifanos 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Foerde
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%38 10/26%54 7/13
Beraberlik%15 4/26%15 2/13
Mağlubiyet%46 12/26%31 4/13
Askoey FK
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%46 12/26%46 6/13
Beraberlik%27 7/26%23 3/13
Mağlubiyet%27 7/26%31 4/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Foerde
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,96 (51 gol)2,46 (32 gol)
Yediği gol / maç2,31 (60 gol)1,54 (20 gol)
Askoey FK
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,73 (45 gol)1,92 (25 gol)
Yediği gol / maç1,50 (39 gol)1,77 (23 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Foerde
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%65 17/26%69 9/13
1,5 Üst%96 25/26%92 12/13
2,5 Üst%81 21/26%77 10/13
3,5 Üst%62 16/26%54 7/13
Gol yememe%8 2/26%15 2/13
Askoey FK
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%58 15/26%69 9/13
1,5 Üst%81 21/26%85 11/13
2,5 Üst%62 16/26%69 9/13
3,5 Üst%46 12/26%62 8/13
Gol yememe%38 10/26%31 4/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Foerde
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%35 9/26%38 5/13
Berabere%27 7/26%46 6/13
Geride%38 10/26%15 2/13
Askoey FK
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%35 9/26%38 5/13
Berabere%50 13/26%38 5/13
Geride%15 4/26%23 3/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Foerde (26 maç)

1/161/X11/22X/12X/X2X/232/122/X12/27

Askoey FK (26 maç)

1/181/X01/21X/14X/X7X/222/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Foerde (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 10 7
16-30 6 8
31-45 9 12
46-60 10 8
61-75 4 12
76-90 12 13

Askoey FK (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 6
16-30 11 4
31-45 3 9
46-60 6 4
61-75 6 5
76-90 7 10

Kartlar

Foerde

Sarı 0 · Kırmızı 3 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Askoey FK

Sarı 0 · Kırmızı 0 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 14:00 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Foerde 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 14-14). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Askøy için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 5, yenilen 13. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Foerde 2, Askøy 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,80 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Askøy 2-0 Foerde.

Sıralama
8. (31 p) – 5. (43 p)
Form (son 5)
MMMGB – MMMBM
H2H (G-B-M)
2-1-2 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,24 – 3,83 – 2,09
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Foerde iç saha 12 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,50 gol yedi; Askøy dış saha 12 maçta 1,92 attı, 1,58 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Foerde %67, Askøy %67. İlk yarıyı önde kapatma: Foerde 4/12, Askøy 5/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,24, 0 – 3,83, 2 – 2,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,47, Üst 1,12. Karşılıklı Gol: Var 1,13, Yok 3,31.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 27 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 16:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 3. Division · Grup 3 puan durumu · Group C

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Os 251915 8542 +4358 MBGGG
2Djerv 251753 6731 +3656 GGGGG
3Vard 251456 6945 +2447 GGGGG
4Fana 251429 6851 +1744 MGGGM
5Askøy 251276 4435 +943 MBMMM
6Brann II 251177 5846 +1240 GMMBG
7Austevoll 251078 4956 -737 GGGBM
8Førde 259412 4758 -1131 BGMMM
9Sogndal II 259313 6457 +730 MMGMM
10Stord 25799 5366 -1330 GMGGG
11Varegg 257513 4252 -1026 GGMMG
12Åsane II 256712 4560 -1525 BMMGG
13Gneist 255317 4376 -3318 MMMMM
14Fyllingsdalen 251321 2180 -596 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Os 121110 5113 +3834
2Djerv 131021 3615 +2132
3Fana 12822 3720 +1726
4Vard 12813 4222 +2025
5Askøy 13643 2016 +422
6Brann II 12633 3519 +1621
7Førde 12624 2818 +1020
8Austevoll 13535 2330 -718
9Varegg 13526 2324 -117
10Sogndal II 13517 3328 +516
11Gneist 13328 2639 -1311
12Åsane II 12246 2029 -910
13Stord 12156 2736 -98
14Fyllingsdalen 131210 1332 -195
#TakımOGBMAYAVP
1Djerv 12732 3116 +1524
2Os 13805 3429 +524
3Vard 13643 2723 +422
4Stord 13643 2630 -422
5Askøy 12633 2419 +521
6Austevoll 12543 2626 019
7Brann II 13544 2327 -419
8Fana 13607 3131 018
9Åsane II 13436 2531 -615
10Sogndal II 12426 3129 +214
11Førde 13328 1940 -2111
12Varegg 12237 1928 -99
13Gneist 12219 1737 -207
14Fyllingsdalen 120111 848 -401

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 21:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,24X3,8322,09

Çifte şans

1X1,39121,10X21,34

Karşılıklı gol

Var1,13Yok3,31

2,5 Alt / Üst

Alt3,47Üst1,12

3,5 Alt / Üst

Alt2,04Üst1,44

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division · Grup 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.