← Maçlar
Norveç · 3. Division · Grup 5 · 26. hafta1 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

Floya 9-0 Fauske/Sprint: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Floya
9–0İY 4–0
Fauske/Sprint
Maç sonu

Floya 9–0 Fauske/Sprint (1 Kasım 2026). İlk yarı 4–0.

Maç özeti

Floya – Fauske/Sprint maçı 9-0 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. Goller: U. R. Celius 4', 78', 87', S. Egerton 18', T. Whalen 26', 53', 54', H. Bogdan 33', Y. Johansen 57' (Floya).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Floya üstte · Fauske/Sprint altta

01530İY607590 4' gol: U. R. Celius (Floya)18' gol: S. Egerton (Floya)26' gol: T. Whalen (Floya)33' gol: H. Bogdan (Floya)53' gol: T. Whalen (Floya)54' gol: T. Whalen (Floya)57' gol: Y. Johansen (Floya)78' gol: U. R. Celius (Floya)87' gol: U. R. Celius (Floya)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' gol: U. R. Celius (Floya)
  • 18' gol: S. Egerton (Floya)
  • 26' gol: T. Whalen (Floya)
  • 33' gol: H. Bogdan (Floya)
  • 53' gol: T. Whalen (Floya)
  • 54' gol: T. Whalen (Floya)
  • 57' gol: Y. Johansen (Floya)
  • 78' gol: U. R. Celius (Floya)
  • 87' gol: U. R. Celius (Floya)

Maç olayları

  1. FloyaFauske/Sprint
  2. Gol U. R. Celius 9–087'
  3. Gol U. R. Celius 8–078'
  4. Gol Y. Johansen 7–057'
  5. Gol T. Whalen 6–054'
  6. Gol T. Whalen 5–053'
  7. Gol H. Bogdan 4–033'
  8. Gol T. Whalen 3–026'
  9. Gol S. Egerton 2–018'
  10. Gol U. R. Celius 1–04'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Floya
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%69 18/26%77 10/13
Beraberlik%12 3/26%15 2/13
Mağlubiyet%19 5/26%8 1/13
Fauske/Sprint
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%35 9/26%38 5/13
Beraberlik%15 4/26%15 2/13
Mağlubiyet%50 13/26%46 6/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Floya
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç3,12 (81 gol)3,62 (47 gol)
Yediği gol / maç1,38 (36 gol)0,92 (12 gol)
Fauske/Sprint
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç2,46 (64 gol)2,54 (33 gol)
Yediği gol / maç3,77 (98 gol)4,08 (53 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Floya
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%73 19/26%62 8/13
1,5 Üst%96 25/26%92 12/13
2,5 Üst%92 24/26%92 12/13
3,5 Üst%81 21/26%77 10/13
Gol yememe%23 6/26%38 5/13
Fauske/Sprint
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%88 23/26%85 11/13
1,5 Üst%100 26/26%100 13/13
2,5 Üst%100 26/26%100 13/13
3,5 Üst%88 23/26%92 12/13
Gol yememe%0 0/26%0 0/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Floya
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%50 13/26%46 6/13
Berabere%15 4/26%23 3/13
Geride%35 9/26%31 4/13
Fauske/Sprint
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%31 8/26%23 3/13
Berabere%15 4/26%8 1/13
Geride%54 14/26%69 9/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Floya (26 maç)

1/1121/X11/20X/13X/X1X/202/132/X12/25

Fauske/Sprint (26 maç)

1/161/X11/21X/12X/X1X/212/112/X22/211

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Floya (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 11 11
16-30 7 2
31-45 8 3
46-60 13 4
61-75 13 5
76-90 20 8

Fauske/Sprint (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 8
16-30 5 18
31-45 13 15
46-60 5 18
61-75 10 12
76-90 21 20

Kartlar

Floya

Sarı 1 · Kırmızı 1 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Fauske/Sprint

Sarı 0 · Kırmızı 0 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Floya için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 17, yenilen 4. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Fauske/Sprint 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 6-24). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Floya 0, Fauske/Sprint 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Fauske/Sprint 3-1 Floya.

Sıralama
2. (51 p) – 10. (31 p)
Form (son 5)
GGGGG – MMMMM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%92 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %92
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Floya iç saha 12 maçta maç başına 3,17 gol attı, 1,00 gol yedi; Fauske/Sprint dış saha 12 maçta 2,75 attı, 3,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Floya %92, Fauske/Sprint %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Floya %67, Fauske/Sprint %92. İlk yarıyı önde kapatma: Floya 5/12, Fauske/Sprint 3/12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %96; KG var ortalaması %79; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 28 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 3. Division · Grup 5 puan durumu · Group E

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Skedsmo 261826 6437 +2756 BMGGM
2Fløya 261736 7835 +4354 GGGGG
3Harstad 261646 8643 +4352 BGGGG
4Alta 261466 6441 +2348 GGMMG
5Finnsnes 2612410 4946 +340 BBGMM
6Skjetten 2612311 6357 +639 MMMGG
7Kongsvinger II 2612212 5872 -1438 GGGMG
8Lillestrøm II 2611114 8362 +2134 BMGMG
9Tromsø II 269611 5243 +933 BGMGG
10Strømsgodset II 2610313 6259 +333 BGGGM
11Fauske Sprint 269413 6498 -3431 MMMMM
12Skjervøy 268315 4073 -3327 GMMMM
13Bossekop 266416 4889 -4122 MMMGM
14Ulfstind 264319 4197 -5615 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Harstad 131021 6018 +4232
2Fløya 131021 4712 +3532
3Skedsmo 131003 3713 +2430
4Alta 13931 3916 +2330
5Finnsnes 13724 2717 +1023
6Kongsvinger II 13724 3530 +523
7Tromsø II 13634 2814 +1421
8Strømsgodset II 13625 3825 +1320
9Skjetten 13616 3629 +719
10Skjervøy 13607 2532 -718
11Lillestrøm II 13517 4732 +1516
12Fauske Sprint 13427 3145 -1414
13Ulfstind 13319 2439 -1510
14Bossekop 13238 1937 -189
#TakımOGBMAYAVP
1Skedsmo 13823 2724 +326
2Fløya 13715 3123 +822
3Harstad 13625 2625 +120
4Skjetten 13625 2728 -120
5Lillestrøm II 13607 3630 +618
6Alta 13535 2525 018
7Finnsnes 13526 2229 -717
8Fauske Sprint 13526 3353 -2017
9Kongsvinger II 13508 2342 -1915
10Strømsgodset II 13418 2434 -1013
11Bossekop 13418 2952 -2313
12Tromsø II 13337 2429 -512
13Skjervøy 13238 1541 -269
14Ulfstind 131210 1758 -415

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

X11,90218,05

Çifte şans

X25,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division · Grup 5'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.