← Maçlar
Estonya · Meistriliiga · 31. hafta15 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Flora Tall 1-3 Levadia Tall: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Flora Tall
1–3İY 1–1
Levadia Tall
Maç sonu

Flora Tall 1–3 Levadia Tall (15 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Flora Tall – Levadia Tall maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: E. Sorga 13' (pen.) (Flora Tall); M. Ainsalu 20', Joao Pedro 54', F. Liivak 72' (Levadia Tall).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Flora Tall üstte · Levadia Tall altta

01530İY607590 10' sarı kart: N. Kutateladze (Levadia Tall)13' gol: E. Sorga (Flora Tall)20' gol: M. Ainsalu (Levadia Tall)54' gol: Joao Pedro (Levadia Tall)58' sarı kart: S. Tovstik (Flora Tall)65' sarı kart: R. Valdmets (Flora Tall)66' oyuncu değişikliği: G. Reis ↔ E. Otoo (Levadia Tall)↔71' oyuncu değişikliği: D. Kuraksin ↔ I. Antonov (Flora Tall)↔71' oyuncu değişikliği: T. Varjund ↔ R. Alliku (Flora Tall)↔72' gol: F. Liivak (Levadia Tall)79' oyuncu değişikliği: R. Valdmets ↔ M. Kalimullin (Flora Tall)↔81' oyuncu değişikliği: N. Kutateladze ↔ R. Kirss (Levadia Tall)↔81' oyuncu değişikliği: M. Skvortsov ↔ G. Lehtmets (Levadia Tall)↔81' oyuncu değişikliği: Joao Pedro ↔ Alexandre (Levadia Tall)↔82' oyuncu değişikliği: S. Tovstik ↔ T. Usta (Flora Tall)↔87' sarı kart (Levadia Tall)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' sarı kart: N. Kutateladze (Levadia Tall)
  • 13' gol: E. Sorga (Flora Tall)
  • 20' gol: M. Ainsalu (Levadia Tall)
  • 54' gol: Joao Pedro (Levadia Tall)
  • 58' sarı kart: S. Tovstik (Flora Tall)
  • 65' sarı kart: R. Valdmets (Flora Tall)
  • 66' oyuncu değişikliği: G. Reis ↔ E. Otoo (Levadia Tall)
  • 71' oyuncu değişikliği: D. Kuraksin ↔ I. Antonov (Flora Tall)
  • 71' oyuncu değişikliği: T. Varjund ↔ R. Alliku (Flora Tall)
  • 72' gol: F. Liivak (Levadia Tall)
  • 79' oyuncu değişikliği: R. Valdmets ↔ M. Kalimullin (Flora Tall)
  • 81' oyuncu değişikliği: N. Kutateladze ↔ R. Kirss (Levadia Tall)
  • 81' oyuncu değişikliği: M. Skvortsov ↔ G. Lehtmets (Levadia Tall)
  • 81' oyuncu değişikliği: Joao Pedro ↔ Alexandre (Levadia Tall)
  • 82' oyuncu değişikliği: S. Tovstik ↔ T. Usta (Flora Tall)
  • 87' sarı kart (Levadia Tall)

Maç olayları

  1. Flora TallLevadia Tall
  2. 87'Sarı kart
  3. S. Tovstik ↔ T. UstaOyuncu değişikliği82'
  4. 81'N. Kutateladze ↔ R. KirssOyuncu değişikliği
  5. 81'M. Skvortsov ↔ G. LehtmetsOyuncu değişikliği
  6. 81'Joao Pedro ↔ AlexandreOyuncu değişikliği
  7. R. Valdmets ↔ M. KalimullinOyuncu değişikliği79'
  8. 72'Gol F. Liivak 1–3Asist: N. Kutateladze
  9. D. Kuraksin ↔ I. AntonovOyuncu değişikliği71'
  10. T. Varjund ↔ R. AllikuOyuncu değişikliği71'
  11. 66'G. Reis ↔ E. OtooOyuncu değişikliği
  12. R. ValdmetsSarı kart65'
  13. S. TovstikSarı kart58'
  14. 54'Gol Joao Pedro 1–2Asist: M. Skvortsov
  15. 20'Gol M. Ainsalu 1–1Asist: M. Skvortsov
  16. Penaltı golü E. Sorga 1–0Penaltı13'
  17. 10'N. KutateladzeSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Flora Tall
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%56 20/36%61 11/18
Beraberlik%6 2/36%0 0/18
Mağlubiyet%39 14/36%39 7/18
Levadia Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%78 28/36%83 15/18
Beraberlik%19 7/36%17 3/18
Mağlubiyet%3 1/36%0 0/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Flora Tall
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,89 (68 gol)2,11 (38 gol)
Yediği gol / maç1,42 (51 gol)1,22 (22 gol)
Levadia Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç2,69 (97 gol)2,44 (44 gol)
Yediği gol / maç0,81 (29 gol)1,00 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Flora Tall
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%58 21/36%56 10/18
1,5 Üst%92 33/36%89 16/18
2,5 Üst%78 28/36%72 13/18
3,5 Üst%42 15/36%39 7/18
Gol yememe%31 11/36%39 7/18
Levadia Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%64 23/36%83 15/18
1,5 Üst%94 34/36%94 17/18
2,5 Üst%72 26/36%67 12/18
3,5 Üst%47 17/36%44 8/18
Gol yememe%36 13/36%17 3/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Flora Tall
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%33 12/36%39 7/18
Berabere%39 14/36%44 8/18
Geride%28 10/36%17 3/18
Levadia Tall
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%53 19/36%44 8/18
Berabere%33 12/36%39 7/18
Geride%14 5/36%17 3/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Flora Tall (36 maç)

1/1111/X11/20X/16X/X1X/272/132/X02/27

Levadia Tall (36 maç)

1/1171/X11/21X/18X/X4X/202/132/X22/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Flora Tall (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 6
16-30 7 8
31-45 10 7
46-60 9 7
61-75 11 7
76-90 10 7

Levadia Tall (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 10 6
16-30 19 4
31-45 11 4
46-60 12 4
61-75 17 3
76-90 18 6

Kartlar

Flora Tall

Sarı 76 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,1)

Levadia Tall

Sarı 72 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Flora Tallinn için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Levadia Tall için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 22, yenilen 1. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 46 kez karşılaştı: Flora Tallinn 20, Levadia Tall 15 galibiyet aldı, 11 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Haziran 2026, Levadia Tall 1-2 Flora Tallinn.

Sıralama
2. (55 p) – 1. (75 p)
Form (son 5)
MGGBG – GGBGG
H2H (G-B-M)
20-11-15 (46 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %87
iddaa MS 1-0-2
4,79 – 4,27 – 1,37
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Flora Tallinn iç saha 15 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,27 gol yedi; Levadia Tall dış saha 15 maçta 2,33 attı, 0,93 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Flora Tallinn %80, Levadia Tall %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Flora Tallinn %60, Levadia Tall %87. İlk yarıyı önde kapatma: Flora Tallinn 6/15, Levadia Tall 6/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,79, 0 – 4,27, 2 – 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,22.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %73; son 5 maçta toplam 32 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Estonya · Meistriliiga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Levadia Tallinn 362871 9729 +6891 GGGGB
2Paide 3619710 5643 +1364 GGMGB
3Flora Tallinn 3620214 6851 +1762 GMMGB
4Kalju Nomme 3618711 6136 +2561 MGGGB
5Tammeka 3617217 5060 -1053 MGMGM
6Laagri 3615219 5155 -447 GGMMM
7Vaprus 3611718 5169 -1840 MMBMG
8Nõmme United 3612222 5981 -2238 GGGMB
9Kuressaare 3610719 3655 -1937 MMBMB
10Trans Narva 366525 2979 -5023 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181341 5311 +4243
2Flora Tallinn 181107 3822 +1633
3Paide 181026 2620 +632
4Tammeka 181017 2824 +431
5Kalju Nomme 18936 3519 +1630
6Laagri 18927 3022 +829
7Vaprus 18756 2928 +126
8Kuressaare 18648 2126 -522
9Nõmme United 186012 3939 018
10Trans Narva 185310 2028 -818
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181530 4418 +2648
2Paide 18954 3023 +732
3Kalju Nomme 18945 2617 +931
4Flora Tallinn 18927 3029 +129
5Tammeka 187110 2236 -1422
6Nõmme United 186210 2042 -2220
7Laagri 186012 2133 -1218
8Kuressaare 184311 1529 -1415
9Vaprus 184212 2241 -1914
10Trans Narva 181215 951 -425

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 16:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,79X4,2721,37

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,22

3,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.