← Maçlar
Çekya · FNL · 11. hafta18 Ekim 2026 · 11:15 TSİ

FK Viktoria Zizkov 2-2 Taborsko: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Viktoria Zizkov
2–2İY 0–1
Taborsko
Maç sonu

FK Viktoria Zizkov 2–2 Taborsko (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

FK Viktoria Zizkov – Taborsko maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: M. Honig 51', P. Mares 64' (FK Viktoria Zizkov); M. Varacka 36', L. Havel 60' (Taborsko).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FK Viktoria Zizkov üstte · Taborsko altta

01530İY607590 36' gol: M. Varacka (Taborsko)46' oyuncu değişikliği: M. Baafi ↔ V. Prosek (FK Viktoria Zizkov)↔46' oyuncu değişikliği: F. Papousek ↔ R. Hruby (FK Viktoria Zizkov)↔51' gol: M. Honig (FK Viktoria Zizkov)60' gol: L. Havel (Taborsko)64' gol: P. Mares (FK Viktoria Zizkov)71' oyuncu değişikliği: A. Toula ↔ L. Hruska (Taborsko)↔71' oyuncu değişikliği: M. Miska ↔ J. Splichal (Taborsko)↔79' sarı kart: J. Katerinak (Taborsko)84' oyuncu değişikliği: A. Batioja ↔ M. Hubinek (FK Viktoria Zizkov)↔88' sarı kart: P. Mares (FK Viktoria Zizkov)90' oyuncu değişikliği: M. Varacka ↔ A. Yuzvak (Taborsko)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' gol: M. Varacka (Taborsko)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Baafi ↔ V. Prosek (FK Viktoria Zizkov)
  • 46' oyuncu değişikliği: F. Papousek ↔ R. Hruby (FK Viktoria Zizkov)
  • 51' gol: M. Honig (FK Viktoria Zizkov)
  • 60' gol: L. Havel (Taborsko)
  • 64' gol: P. Mares (FK Viktoria Zizkov)
  • 71' oyuncu değişikliği: A. Toula ↔ L. Hruska (Taborsko)
  • 71' oyuncu değişikliği: M. Miska ↔ J. Splichal (Taborsko)
  • 79' sarı kart: J. Katerinak (Taborsko)
  • 84' oyuncu değişikliği: A. Batioja ↔ M. Hubinek (FK Viktoria Zizkov)
  • 88' sarı kart: P. Mares (FK Viktoria Zizkov)
  • 90' oyuncu değişikliği: M. Varacka ↔ A. Yuzvak (Taborsko)

Maç olayları

  1. FK Viktoria ZizkovTaborsko
  2. 90'M. Varacka ↔ A. YuzvakOyuncu değişikliği
  3. P. MaresSarı kart88'
  4. A. Batioja ↔ M. HubinekOyuncu değişikliği84'
  5. 79'J. KaterinakSarı kart
  6. 71'A. Toula ↔ L. HruskaOyuncu değişikliği
  7. 71'M. Miska ↔ J. SplichalOyuncu değişikliği
  8. Gol P. Mares 2–264'
  9. 60'Gol L. Havel 1–2
  10. Gol M. Honig 1–151'
  11. M. Baafi ↔ V. ProsekOyuncu değişikliği46'
  12. F. Papousek ↔ R. HrubyOyuncu değişikliği46'
  13. 36'Gol M. Varacka 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%29 4/14%33 2/6
Beraberlik%21 3/14%33 2/6
Mağlubiyet%50 7/14%33 2/6
Taborsko
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%21 3/14%25 2/8
Beraberlik%50 7/14%50 4/8
Mağlubiyet%29 4/14%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,93 (13 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,33 (8 gol)
Taborsko
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%43 6/14%50 3/6
1,5 Üst%64 9/14%67 4/6
2,5 Üst%57 8/14%50 3/6
3,5 Üst%21 3/14%33 2/6
Gol yememe%29 4/14%33 2/6
Taborsko
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%57 8/14%63 5/8
1,5 Üst%71 10/14%75 6/8
2,5 Üst%50 7/14%50 4/8
3,5 Üst%29 4/14%25 2/8
Gol yememe%21 3/14%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%14 2/14%17 1/6
Berabere%50 7/14%33 2/6
Geride%36 5/14%50 3/6
Taborsko
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%43 6/14%50 4/8
Berabere%14 2/14%13 1/8
Geride%43 6/14%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Viktoria Zizkov (14 maç)

1/111/X01/21X/12X/X1X/242/112/X22/22

Taborsko (14 maç)

1/131/X31/20X/10X/X1X/212/102/X32/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Viktoria Zizkov (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 1
31-45 2 3
46-60 4 6
61-75 2 4
76-90 3 4

Taborsko (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 5 3
31-45 3 6
46-60 2 4
61-75 2 2
76-90 4 4

Kartlar

FK Viktoria Zizkov

Sarı 26 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Taborsko

Sarı 36 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Viktoria Žižkov 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Taborsko 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-14). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Viktoria Žižkov 9, Taborsko 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Viktoria Žižkov 3-1 Taborsko.

Form (son 5)
GMGGM – MGMMB
H2H (G-B-M)
9-1-5 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,98 – 3,17 – 2,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Viktoria Žižkov iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Taborsko dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Viktoria Žižkov %50, Taborsko %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Viktoria Žižkov %50, Taborsko %60. İlk yarıyı önde kapatma: Viktoria Žižkov 1/4, Taborsko 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,98, 0 – 3,17, 2 – 2,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 16 Ekim 2026 19:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,98X3,1722,75

Çifte şans

1X1,22121,16X21,44

Karşılıklı gol

Var1,46Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt1,84Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.