← Maçlar
Çekya · 4. liga - Divizie B24 Ekim 2026 · 11:30 TSİ

FK Usti Nad Labem II 4-1 Vysehrad: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Usti Nad Labem II
4–1İY 3–0
Vysehrad
Maç sonu

FK Usti Nad Labem II 4–1 Vysehrad (24 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

FK Usti Nad Labem II – Vysehrad maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Usti Nad Labem II
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%21 3/14%29 2/7
Beraberlik%21 3/14%43 3/7
Mağlubiyet%57 8/14%29 2/7
Vysehrad
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%21 3/14%25 2/8
Beraberlik%7 1/14%0 0/8
Mağlubiyet%71 10/14%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Usti Nad Labem II
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (14 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç2,71 (38 gol)1,71 (12 gol)
Vysehrad
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç2,93 (41 gol)3,50 (28 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Usti Nad Labem II
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%50 7/14%71 5/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%71 10/14%57 4/7
3,5 Üst%57 8/14%43 3/7
Gol yememe%7 1/14%14 1/7
Vysehrad
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%86 12/14%75 6/8
1,5 Üst%93 13/14%88 7/8
2,5 Üst%93 13/14%88 7/8
3,5 Üst%57 8/14%63 5/8
Gol yememe%7 1/14%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Usti Nad Labem II
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%29 4/14%43 3/7
Berabere%29 4/14%29 2/7
Geride%43 6/14%29 2/7
Vysehrad
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%21 3/14%25 2/8
Berabere%43 6/14%13 1/8
Geride%36 5/14%63 5/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Usti Nad Labem II (14 maç)

1/131/X11/20X/10X/X2X/222/102/X02/26

Vysehrad (14 maç)

1/131/X01/20X/10X/X1X/252/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Usti Nad Labem II (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 0 1
46-60 0 2
61-75 0 0
76-90 0 0

Vysehrad (0 maç)

Kartlar

FK Usti Nad Labem II

Sarı 1 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 1,0)

Vysehrad

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çekya · 4. liga - Divizie B puan durumu · Group B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chomutov 12912 2510 +1528 GMBGG
2Sokol Hostouň 12813 3416 +1825 GBMMG
3Újezd Praha 4 12732 2620 +624 BGGBG
4Rapid Psáry 12723 2915 +1423 GBGBG
5Slaný 12534 2614 +1218 MGGBG
6Baník Sokolov 12606 2419 +518 MMGMM
7Brandýs nad Labem 12606 2928 +118 GGMGM
8Štětí 12534 2019 +118 GBBGG
9Karlovy Vary 12525 2522 +317 MMBBG
10Tempo Praha 12525 2320 +317 MGBGM
11Meteor Praha 12516 2325 -216 GGGMM
12Slovan Velvary 12426 1525 -1014 MMBMM
13Hvězda Cheb 12318 2236 -1410 MBMGM
14Slavoj Vyšehrad 12318 2135 -1410 MMMGM
15Ostrov 12318 1734 -1710 GGMMM
16Ústí nad Labem II 12237 1233 -219 BMBMG
#TakımOGBMAYAVP
1Chomutov 7511 155 +1016
2Rapid Psáry 6501 177 +1015
3Slaný 7412 217 +1413
4Štětí 7412 117 +413
5Baník Sokolov 7403 199 +1012
6Sokol Hostouň 5311 177 +1010
7Meteor Praha 7313 1612 +410
8Karlovy Vary 6312 1511 +410
9Újezd Praha 4 5311 117 +410
10Brandýs nad Labem 5302 1410 +49
11Tempo Praha 5302 128 +49
12Hvězda Cheb 7214 1718 -17
13Slovan Velvary 5212 58 -37
14Ústí nad Labem II 6132 811 -36
15Ostrov 6204 1115 -46
16Slavoj Vyšehrad 5113 911 -24
#TakımOGBMAYAVP
1Sokol Hostouň 7502 179 +815
2Újezd Praha 4 7421 1513 +214
3Chomutov 5401 105 +512
4Brandýs nad Labem 7304 1518 -39
5Rapid Psáry 6222 128 +48
6Tempo Praha 7223 1112 -18
7Karlovy Vary 6213 1011 -17
8Slovan Velvary 7214 1017 -77
9Baník Sokolov 5203 510 -56
10Meteor Praha 5203 713 -66
11Slavoj Vyšehrad 7205 1224 -126
12Slaný 5122 57 -25
13Štětí 5122 912 -35
14Ostrov 6114 619 -134
15Hvězda Cheb 5104 518 -133
16Ústí nad Labem II 6105 422 -183

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 4. liga - Divizie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.