FK Septemvri Sofia 1-0 Loko Sofya: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Septemvri Sofia 1–0 Loko Sofya (6 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 8–10, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %39–%61, korner 3–8.
Maç özeti
FK Septemvri Sofia – Loko Sofya maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Pedro Ferreira 49' (FK Septemvri Sofia).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FK Septemvri Sofia: M. Kašćelan · Loko Sofya: Aleksandar Georgiev
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FK Septemvri Sofia üstteLoko Sofya altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 2 şut
- 16–30'Dep %55 · 3 şut
- 31–45+'Dep %57 · 3 şut
- 46–60'Dep %56 · 1 şut
- 61–75'Dengeli · 2 şut
- 76–90+'Dep %59 · 2 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FK Septemvri Sofia, Dep = Loko Sofya.
Maç olayları
- FK Septemvri SofiaLoko Sofya
- 87'Spas Delev ↔ caruzo caueOyuncu değişikliği
- Frantzety Herard ↔ nikola genchevOyuncu değişikliği86'
- 79'Krasimir Stanoev ↔ Kaloyan KostovOyuncu değişikliği
- nicolas fontaine ↔ Kubrat OnasciOyuncu değişikliği77'
- Andre Liberal ↔ edney ribeiroOyuncu değişikliği66'
- 63'Angel LyaskovSarı kart
- 60'Antonio Miguel Tavares Eiro de Carvalho ↔ Joyce Kati KatulondiOyuncu değişikliği
- Gol Pedro Ferreira 1–049'
- aleksandar dzhamov ↔ borislav stoichkovOyuncu değişikliği46'
- 46'Mohamed Medfai ↔ Dimitar KostadinovOyuncu değişikliği
- pedrinho ↔ Pedro IgorOyuncu değişikliği46'
- 33'Antonio Miguel Tavares Eiro de CarvalhoSarı kart
- Martin HristovSarı kart31'
- 24'Ante AralicaSarı kart
- Pedro FerreiraSarı kart2'
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
FK Septemvri Sofia
Loko Sofya
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (26 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Geride | %43 6/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Septemvri Sofia (14 maç)
Loko Sofya (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Septemvri Sofia (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Loko Sofya (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
FK Septemvri Sofia
Sarı 39 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,8)
Loko Sofya
Sarı 43 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FK Septemvri Sofia: iç saha, 7 maç · Loko Sofya: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FK Septemvri Sofia – Loko Sofya ilk 11'ler
FK Septemvri Sofia · 3-5-2
- 12V. IvanovK
- 4M. HristovD31' sarı kart 31. dk
- 25S. VulikićD
- 26V. OzornwaforD
- 6Pedro FerreiraO2' sarı kart 2. dk49' gol 49. dk
- 17N. FontaineF77' oyundan çıktı 77. dk
- 5Y. BaurenskiO
- 19pedrinhoD
- 11A. DzhamovF46' oyundan çıktı 46. dk
- 29F. HerardF86' oyundan çıktı 86. dk
- 27André Filipe Rio LiberalF66' oyundan çıktı 66. dk
- 16V. MihaylovO
- 24Z. AtanasovO
- 13K. ÖnaşçıO77' oyuna girdi 77. dk
- 1A. RadkovK
- 28S. StoichkovF
- 23B. StoichkovF46' oyuna girdi 46. dk
- 7E. RibeiroF66' oyuna girdi 66. dk
- 18Pedro IgorF46' oyuna girdi 46. dk
- 10N. IlievO
- 15P. GospodinovD
- 22N. GenchevF86' oyuna girdi 86. dk
Teknik direktör: M. Kašćelan
Loko Sofya · 4-3-3
- 99M. VelichkovK
- 6EirôD33' sarı kart 33. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 91R. BidoungaD
- 42N. NeychevO
- 14A. LyaskovD63' sarı kart 63. dk
- 31K. StanoevO79' oyundan çıktı 79. dk
- 8I. YordanovO
- 11A. TaouiF
- 16M. MedfaiO46' oyundan çıktı 46. dk
- 29A. AralicaF24' sarı kart 24. dk
- 7S. DelevF87' oyundan çıktı 87. dk
- 44B. KatsarovO
- 23O. OdukoD
- 20D. KostadinovO46' oyuna girdi 46. dk
- 77Caue CaruzoF87' oyuna girdi 87. dk
- 18Joyce Kati KatulondiF
- 3K. KostovD79' oyuna girdi 79. dk
- 26K. MiloshevO
- 9G. MinchevF
- 17M. PapazovF
- 21K. ChachevO
Teknik direktör: Aleksandar Georgiev
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Septemvri Sofia son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 4 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Loko Sofya için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Septemvri Sofia 5, Loko Sofya 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Nisan 2026, Loko Sofya 1-1 Septemvri Sofia.
- Sıralama
- 14. (8 p) – 12. (9 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – MBGBG
- H2H (G-B-M)
- 5-4-7 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- Korner ort. (maç)
- 8,4
- iddaa MS 1-0-2
- 3,12 – 3,12 – 1,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Septemvri Sofia iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,17 gol yedi; Loko Sofya dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Septemvri Sofia %50, Loko Sofya %83. İlk yarıyı önde kapatma: Septemvri Sofia 1/6, Loko Sofya 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Septemvri Sofia 4,5, Loko Sofya 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Septemvri Sofia 2,7, Loko Sofya 3,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,12, 0 – 3,12, 2 – 1,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 6 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
