FK Liepaja 0-0 FK Tukums 2000/Tss: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Liepaja 0–0 FK Tukums 2000/Tss (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 18–9, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %58–%42, korner 9–3.
Maç özeti
FK Liepaja – FK Tukums 2000/Tss maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: FK Liepaja 2,5 – 0,4 FK Tukums 2000/Tss.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FK Liepaja: J. Goba · FK Tukums 2000/Tss: K. Dišlers
Maç akışı
FK Liepaja üstte · FK Tukums 2000/Tss altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' sarı kart: Rodolphe Ekou (FK Liepaja)
- 49' sarı kart: marcis davis valmiers (FK Tukums 2000/Tss)
- 55' oyuncu değişikliği: Rodolphe Ekou ↔ Bart Straalman (FK Liepaja)
- 60' oyuncu değişikliği: marcis davis valmiers ↔ Rudolfs Melkis (FK Tukums 2000/Tss)
- 72' sarı kart: Jun Toba (FK Tukums 2000/Tss)
- 75' oyuncu değişikliği: abiodun ogunniyi ↔ Amar haidara (FK Liepaja)
- 75' oyuncu değişikliği: Kyvon·Leidsman ↔ Lucas Crysthyan (FK Liepaja)
- 80' sarı kart: Kristaps klavins (FK Tukums 2000/Tss)
- 85' oyuncu değişikliği: danila patijcuks ↔ Bruno Melnis (FK Liepaja)
- 85' oyuncu değişikliği: Koyo Shigema ↔ Shun Shibata (FK Tukums 2000/Tss)
- 85' oyuncu değişikliği: Daniels radzenieks ↔ Joksts H. (FK Tukums 2000/Tss)
Maç olayları
- FK LiepajaFK Tukums 2000/Tss
- danila patijcuks ↔ Bruno MelnisOyuncu değişikliği85'
- 85'Koyo Shigema ↔ Shun ShibataOyuncu değişikliği
- 85'Daniels radzenieks ↔ Joksts H.Oyuncu değişikliği
- 80'Kristaps klavinsSarı kart
- abiodun ogunniyi ↔ Amar haidaraOyuncu değişikliği75'
- Kyvon·Leidsman ↔ Lucas CrysthyanOyuncu değişikliği75'
- 72'Jun TobaSarı kart
- 60'marcis davis valmiers ↔ Rudolfs MelkisOyuncu değişikliği
- Rodolphe Ekou ↔ Bart StraalmanOyuncu değişikliği55'
- 49'marcis davis valmiersSarı kart
- Rodolphe EkouSarı kart45'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 13/35 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %26 9/35 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %37 13/35 | %22 4/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 5/35 | %0 0/18 |
| Beraberlik | %29 10/35 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %57 20/35 | %72 13/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (49 gol) | 1,89 (34 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (49 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,26 (44 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (67 gol) | 2,28 (41 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 19/35 | %61 11/18 |
| 1,5 Üst | %77 27/35 | %83 15/18 |
| 2,5 Üst | %60 21/35 | %67 12/18 |
| 3,5 Üst | %34 12/35 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %23 8/35 | %28 5/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 25/35 | %61 11/18 |
| 1,5 Üst | %91 32/35 | %89 16/18 |
| 2,5 Üst | %63 22/35 | %61 11/18 |
| 3,5 Üst | %34 12/35 | %39 7/18 |
| Gol yememe | %6 2/35 | %6 1/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (2) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (2) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %100 2/2 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 2/2 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (2) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,5 | 12,5 |
| 6,5 Üst | %100 2/2 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 2/2 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 2/2 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 14/35 | %67 12/18 |
| Berabere | %23 8/35 | %17 3/18 |
| Geride | %37 13/35 | %17 3/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 6/35 | %17 3/18 |
| Berabere | %37 13/35 | %33 6/18 |
| Geride | %46 16/35 | %50 9/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Liepaja (35 maç)
FK Tukums 2000/Tss (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Liepaja (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 7 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 9 | 5 |
| 46-60 | 10 | 7 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 13 | 14 |
FK Tukums 2000/Tss (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 5 | 10 |
| 31-45 | 8 | 10 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 4 | 12 |
| 76-90 | 12 | 11 |
Kartlar
FK Liepaja
Sarı 79 · Kırmızı 5 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
FK Tukums 2000/Tss
Sarı 77 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 175 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FK Liepaja: tüm maçlar, 2 maç · FK Tukums 2000/Tss: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FK Liepaja – FK Tukums 2000/Tss ilk 11'ler
FK Liepaja · 4-2-3-1
- 24D. OšsK
- 28A. KorobenkoO
- 34João PedroD
- 4M. MartinsD
- 3K. IļjinsD
- 5L. StrumiaF
- 6E. RodolpheD45' sarı kart 45. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 7A. OgunniyiO75' oyundan çıktı 75. dk
- 44K. LeidsmanF75' oyundan çıktı 75. dk
- 70D. PatijčuksF85' oyundan çıktı 85. dk
- 18J. EdeF
- 35V. SorokinsD
- 2B. StraalmanD55' oyuna girdi 55. dk
- 9Crysthyan LucasF75' oyuna girdi 75. dk
- 23A. HaïdaraO75' oyuna girdi 75. dk
- 26V. IsajevsD
- 77Afonso LeiteF
- 17B. MelnisF85' oyuna girdi 85. dk
- 22Irad MushindiO
- 12D. PetkovićK
Teknik direktör: J. Goba
FK Tukums 2000/Tss · 5-3-2
- 1S. VilkovsK
- 21D. ValmiersD49' sarı kart 49. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 6K. VolkovsO
- 5J. TobaO72' sarı kart 72. dk
- 8R. ReingolcsD
- 16Kristaps KlavinsO80' sarı kart 80. dk
- 29K. ShigemaO85' oyundan çıktı 85. dk
- 4K. AnmanisO
- 10B. SamoilovsO
- 19D. RadzenieksF85' oyundan çıktı 85. dk
- 27R. DeružinskisF
- 35I. IvanausksK
- 25H. JokstsO85' oyuna girdi 85. dk
- 12A. KuprinsK
- 28R. MeļķisD60' oyuna girdi 60. dk
- 7S. ShibataO85' oyuna girdi 85. dk
- 22E. SpruktsF
- 88M. ŠtālsD
- 30M. ŠustsD
- 18D. CalbergsD
Teknik direktör: K. Dišlers
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
FK Liepaja için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Tukums 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-7). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: FK Liepaja 12, Tukums 6 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, Tukums 2-1 FK Liepaja.
- Sıralama
- 4. (46 p) – 9. (24 p)
- Form (son 5)
- GMBBB – MMBMG
- H2H (G-B-M)
- 12-5-6 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %69
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- iddaa MS 1-0-2
- 1,31 – 4,22 – 5,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FK Liepaja iç saha 16 maçta maç başına 1,94 gol attı, 1,06 gol yedi; Tukums dış saha 16 maçta 1,00 attı, 2,44 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %69, konukta %69. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FK Liepaja %62, Tukums %69. İlk yarıyı önde kapatma: FK Liepaja 11/16, Tukums 3/16.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,31, 0 – 4,22, 2 – 5,39. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,96.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %66; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Letonya · Virsliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 35 | +63 | 89 |
| 2 | Riga | 35 | +62 | 83 |
| 3 | Auda | 35 | +23 | 70 |
| 4 | BFC Daugavpils | 35 | +5 | 51 |
| 5 | FK Liepaja | 35 | 0 | 48 |
| 6 | Super Nova | 35 | -18 | 39 |
| 7 | FS Jelgava | 35 | -24 | 32 |
| 8 | Grobiņa | 35 | -37 | 29 |
| 9 | Tukums | 35 | -23 | 25 |
| 10 | Ogre United | 35 | -51 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 18 | +41 | 43 |
| 2 | Riga | 17 | +33 | 43 |
| 3 | Auda | 18 | +14 | 36 |
| 4 | FK Liepaja | 18 | +14 | 32 |
| 5 | BFC Daugavpils | 18 | +8 | 32 |
| 6 | Tukums | 17 | +2 | 20 |
| 7 | Grobiņa | 17 | -9 | 18 |
| 8 | Super Nova | 17 | -12 | 15 |
| 9 | FS Jelgava | 17 | -13 | 14 |
| 10 | Ogre United | 18 | -17 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 17 | +22 | 46 |
| 2 | Riga | 18 | +29 | 40 |
| 3 | Auda | 17 | +9 | 34 |
| 4 | Super Nova | 18 | -6 | 24 |
| 5 | BFC Daugavpils | 17 | -3 | 19 |
| 6 | FS Jelgava | 18 | -11 | 18 |
| 7 | FK Liepaja | 17 | -14 | 16 |
| 8 | Grobiņa | 18 | -28 | 11 |
| 9 | Ogre United | 17 | -34 | 7 |
| 10 | Tukums | 18 | -25 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
