← Maçlar
Litvanya · 1 Lyga · 29. hafta30 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

FK Kauno Zalgiris B 2-0 FC Neptunas Klaipeda: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Kauno Zalgiris B
2–0İY 1–0
FC Neptunas Klaipeda
Maç sonu

FK Kauno Zalgiris B 2–0 FC Neptunas Klaipeda (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

FK Kauno Zalgiris B – FC Neptunas Klaipeda maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: V. Pocius 40', D. Vysniauskas 90+2' (FK Kauno Zalgiris B).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FK Kauno Zalgiris B üstte · FC Neptunas Klaipeda altta

01530İY607590 40' gol: V. Pocius (FK Kauno Zalgiris B)90+2' gol: D. Vysniauskas (FK Kauno Zalgiris B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 40' gol: V. Pocius (FK Kauno Zalgiris B)
  • 90+2' gol: D. Vysniauskas (FK Kauno Zalgiris B)

Maç olayları

  1. FK Kauno Zalgiris BFC Neptunas Klaipeda
  2. Gol D. Vysniauskas 2–090+2'
  3. Gol V. Pocius 1–040'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%30 9/30%47 7/15
Beraberlik%7 2/30%0 0/15
Mağlubiyet%63 19/30%53 8/15
FC Neptunas Klaipeda
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%47 14/30%40 6/15
Beraberlik%10 3/30%13 2/15
Mağlubiyet%43 13/30%47 7/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç0,97 (29 gol)1,20 (18 gol)
Yediği gol / maç1,73 (52 gol)1,33 (20 gol)
FC Neptunas Klaipeda
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,13 (34 gol)1,00 (15 gol)
Yediği gol / maç1,27 (38 gol)1,13 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%37 11/30%33 5/15
1,5 Üst%73 22/30%80 12/15
2,5 Üst%53 16/30%47 7/15
3,5 Üst%27 8/30%20 3/15
Gol yememe%20 6/30%20 3/15
FC Neptunas Klaipeda
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%40 12/30%33 5/15
1,5 Üst%70 21/30%60 9/15
2,5 Üst%47 14/30%33 5/15
3,5 Üst%23 7/30%20 3/15
Gol yememe%27 8/30%27 4/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%13 4/30%7 1/15
Berabere%40 12/30%47 7/15
Geride%47 14/30%47 7/15
FC Neptunas Klaipeda
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%37 11/30%40 6/15
Berabere%30 9/30%27 4/15
Geride%33 10/30%33 5/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Kauno Zalgiris B (30 maç)

1/121/X01/22X/14X/X2X/262/132/X02/211

FC Neptunas Klaipeda (30 maç)

1/1111/X01/20X/12X/X2X/252/112/X12/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Kauno Zalgiris B (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 6
16-30 1 4
31-45 3 7
46-60 3 13
61-75 9 6
76-90 10 11

FC Neptunas Klaipeda (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 6
16-30 6 2
31-45 5 5
46-60 2 2
61-75 3 8
76-90 8 11

Kartlar

FK Kauno Zalgiris B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

FC Neptunas Klaipeda

Sarı 1 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kauno Žalgiris II için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 12. Son 5 maçta Neptūną Klaipėda 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-7). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Kauno Žalgiris II 2, Neptūną Klaipėda 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Haziran 2026, Neptūną Klaipėda 2-1 Kauno Žalgiris II.

Sıralama
13. (26 p) – 8. (44 p)
Form (son 5)
GMBMG – MMMMG
H2H (G-B-M)
2-1-6 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %36
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %36
iddaa MS 1-0-2
2,33 – 3,37 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kauno Žalgiris II iç saha 14 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,43 gol yedi; Neptūną Klaipėda dış saha 14 maçta 1,07 attı, 1,07 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kauno Žalgiris II %50, Neptūną Klaipėda %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kauno Žalgiris II %36, Neptūną Klaipėda %36. İlk yarıyı önde kapatma: Kauno Žalgiris II 0/14, Neptūną Klaipėda 6/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,33, 0 – 3,37, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 21:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Litvanya · 1 Lyga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Minija 302424 7922 +5774 MMGBG
2Babrungas 302352 5715 +4274 GGGBG
3Be1 NFA 301857 5232 +2059 GGBBM
4Žalgiris II 301659 4839 +953 GMGBG
5Tauras 301569 5642 +1451 BMGBG
6BFA 3015510 4742 +550 MMGBG
7Dainava 301398 4530 +1548 BGMGB
8Neptūną Klaipėda 3014313 3438 -445 MMMMB
9Atmosfera 3011811 4939 +1041 GGMBG
10Jonava 308814 3441 -732 MGMBB
11Garliava 308616 3540 -530 BGMBM
12Kauno Žalgiris II 309219 2952 -2329 BMGGM
13Transinvest 2 308517 3967 -2829 BGGBM
14Hegelmann II 308418 3766 -2928 GBMBB
15FA Šiauliai II 304620 3573 -3818 BMMMM
16Ekranas 305322 3068 -3818 BMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Minija 151401 4210 +3242
2Babrungas 151320 335 +2841
3Be1 NFA 151032 2816 +1233
4BFA 151014 2716 +1131
5Tauras 15924 3319 +1429
6Žalgiris II 15924 2819 +929
7Dainava 15834 2313 +1027
8Neptūną Klaipėda 15816 1921 -225
9Atmosfera 15645 2416 +822
10Kauno Žalgiris II 15708 1820 -221
11Jonava 15474 2115 +619
12Garliava 15546 1915 +419
13Transinvest 2 15456 2328 -517
14Hegelmann II 15528 2329 -617
15FA Šiauliai II 15249 1732 -1510
16Ekranas 153111 1638 -2210
#TakımOGBMAYAVP
1Babrungas 151032 2410 +1433
2Minija 151023 3712 +2532
3Be1 NFA 15825 2416 +826
4Žalgiris II 15735 2020 024
5Tauras 15645 2323 022
6Dainava 15564 2217 +521
7Neptūną Klaipėda 15627 1517 -220
8Atmosfera 15546 2523 +219
9BFA 15546 2026 -619
10Jonava 154110 1326 -1313
11Transinvest 2 154011 1639 -2312
12Garliava 153210 1625 -911
13Hegelmann II 153210 1437 -2311
14Ekranas 152211 1430 -168
15Kauno Žalgiris II 152211 1132 -218
16FA Šiauliai II 152211 1841 -238

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,33X3,3722,18

Çifte şans

1X1,36121,15X21,31

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,14

2,5 Alt / Üst

Alt2,01Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,07

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1 Lyga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.