← Maçlar
Azerbaycan · Premyer Liqa · 10. hafta31 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

FK Gabala 0-0 Karabağ: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Gabala
0–0İY 0–0
Karabağ
Maç sonu

FK Gabala 0–0 Karabağ (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

FK Gabala – Karabağ maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FK Gabala üstte · Karabağ altta

01530İY607590 14' sarı kart: E. Camalov (FK Gabala)45' sarı kart: Edson Eduardo (FK Gabala)46' oyuncu değişikliği: Matheus Silva ↔ B. Huseynov (Karabağ)↔46' oyuncu değişikliği: M. Jankovic ↔ R. Khadra (Karabağ)↔60' oyuncu değişikliği: J. Mouaddib ↔ O. Kashchuk (Karabağ)↔70' sarı kart: Z. Sawo (Karabağ)72' oyuncu değişikliği: M. Ubochioma ↔ Bruno Silva (FK Gabala)↔74' oyuncu değişikliği: R. Cephas ↔ M. Qurbanly (Karabağ)↔77' oyuncu değişikliği: Edson Eduardo ↔ N. Monzango (FK Gabala)↔88' oyuncu değişikliği: C. Makreckis ↔ S. Lobato (Karabağ)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: E. Camalov (FK Gabala)
  • 45' sarı kart: Edson Eduardo (FK Gabala)
  • 46' oyuncu değişikliği: Matheus Silva ↔ B. Huseynov (Karabağ)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Jankovic ↔ R. Khadra (Karabağ)
  • 60' oyuncu değişikliği: J. Mouaddib ↔ O. Kashchuk (Karabağ)
  • 70' sarı kart: Z. Sawo (Karabağ)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Ubochioma ↔ Bruno Silva (FK Gabala)
  • 74' oyuncu değişikliği: R. Cephas ↔ M. Qurbanly (Karabağ)
  • 77' oyuncu değişikliği: Edson Eduardo ↔ N. Monzango (FK Gabala)
  • 88' oyuncu değişikliği: C. Makreckis ↔ S. Lobato (Karabağ)

Maç olayları

  1. FK GabalaKarabağ
  2. 88'C. Makreckis ↔ S. LobatoOyuncu değişikliği
  3. Edson Eduardo ↔ N. MonzangoOyuncu değişikliği77'
  4. 74'R. Cephas ↔ M. QurbanlyOyuncu değişikliği
  5. M. Ubochioma ↔ Bruno SilvaOyuncu değişikliği72'
  6. 70'Z. SawoSarı kart
  7. 60'J. Mouaddib ↔ O. KashchukOyuncu değişikliği
  8. 46'Matheus Silva ↔ B. HuseynovOyuncu değişikliği
  9. 46'M. Jankovic ↔ R. KhadraOyuncu değişikliği
  10. Edson EduardoSarı kart45'
  11. E. CamalovSarı kart14'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Gabala
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%18 2/11%17 1/6
Beraberlik%18 2/11%33 2/6
Mağlubiyet%64 7/11%50 3/6
Karabağ
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%50 5/10%40 2/5
Beraberlik%40 4/10%60 3/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Gabala
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,55 (6 gol)0,33 (2 gol)
Yediği gol / maç1,64 (18 gol)1,50 (9 gol)
Karabağ
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,40 (14 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,80 (8 gol)0,20 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Gabala
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%36 4/11%17 1/6
1,5 Üst%55 6/11%50 3/6
2,5 Üst%55 6/11%50 3/6
3,5 Üst%18 2/11%17 1/6
Gol yememe%18 2/11%33 2/6
Karabağ
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%20 1/5
1,5 Üst%50 5/10%40 2/5
2,5 Üst%30 3/10%0 0/5
3,5 Üst%30 3/10%0 0/5
Gol yememe%50 5/10%80 4/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Gabala
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%0 0/11%0 0/6
Berabere%64 7/11%67 4/6
Geride%36 4/11%33 2/6
Karabağ
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%70 7/10%80 4/5
Geride%10 1/10%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Gabala (11 maç)

1/101/X01/20X/12X/X2X/232/102/X02/24

Karabağ (10 maç)

1/121/X01/20X/13X/X3X/212/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Gabala (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 2
31-45 0 4
46-60 1 0
61-75 1 4
76-90 0 5

Karabağ (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 1 1
46-60 1 2
61-75 3 1
76-90 4 2

Kartlar

FK Gabala

Sarı 16 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,5)

Karabağ

Sarı 7 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Qabala için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Karabağ için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 7, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 42 maçta galibiyetler Qabala 4 – Karabağ 30; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Qabala 1-1 Karabağ.

Sıralama
10. (7 p) – 3. (18 p)
Form (son 5)
GGMMM – BBGGB
H2H (G-B-M)
4-8-30 (42 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %25
iddaa MS 1-0-2
6,80 – 4,26 – 1,25
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Qabala iç saha 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 1,80 gol yedi; Karabağ dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Qabala %20, Karabağ %25. İlk yarıyı önde kapatma: Qabala 0/5, Karabağ 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,80, 0 – 4,26, 2 – 1,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %22; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Azerbaycan · Premyer Liqa puan durumu · Premyer Liqasi

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Neftchi Baku 11731 2611 +1524 BBBGG
2Turan 11632 128 +421 GMBGG
3Sabah FA 9621 204 +1620 GBGBM
4Qarabag 10541 148 +619 GBBBM
5Zira 11542 1615 +119 BBGBG
6Kapaz 10523 1010 017 GBGGM
7Şamaxı FK 10343 1514 +113 GBGMM
8Imisli FK 10316 915 -610 MMGGM
9Sumqayıt 9234 1314 -19 BGGMB
10Qabala 11227 618 -128 MMGBM
11Safa Baku 11128 820 -125 MMMBB
12Araz 11047 1123 -124 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1Zira 7520 136 +717
2Turan 5410 73 +413
3Neftchi Baku 5320 112 +911
4Kapaz 6321 66 011
5Sabah FA 4310 101 +910
6Qarabag 5311 107 +310
7Sumqayıt 6222 98 +18
8Şamaxı FK 3201 76 +16
9Imisli FK 4202 56 -16
10Qabala 6123 29 -75
11Araz 6033 59 -43
12Safa Baku 5014 39 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Neftchi Baku 6411 159 +613
2Sabah FA 5311 103 +710
3Qarabag 5230 41 +39
4Turan 6222 55 08
5Şamaxı FK 7142 88 07
6Kapaz 4202 44 06
7Imisli FK 6114 49 -54
8Safa Baku 6114 511 -64
9Qabala 5104 49 -53
10Zira 4022 39 -62
11Sumqayıt 3012 46 -21
12Araz 5014 614 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

16,80X4,2621,25

Çifte şans

1X2,40121,06

Karşılıklı gol

Var1,78Yok1,61

2,5 Alt / Üst

Alt1,90Üst1,52

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premyer Liqa'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.