FK Baskimi 2-1 FK Arsimi 1973: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Baskimi 2–1 FK Arsimi 1973 (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
FK Baskimi – FK Arsimi 1973 maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: S. Ristovski 50', L. Ribeiro 65' (FK Baskimi); E. Gaye 76' (FK Arsimi 1973).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FK Baskimi üstte · FK Arsimi 1973 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: M. Goni ↔ G. Doshev (FK Arsimi 1973)
- 46' oyuncu değişikliği: L. Kaba ↔ F. Jusufi (FK Arsimi 1973)
- 50' gol: S. Ristovski (FK Baskimi)
- 61' oyuncu değişikliği: G. Tenlep ↔ B. Limani (FK Baskimi)
- 61' sarı kart: G. Tenlep (FK Baskimi)
- 65' gol: L. Ribeiro (FK Baskimi)
- 67' oyuncu değişikliği: M. Januzi ↔ A. Stafa (FK Baskimi)
- 67' oyuncu değişikliği: H. Saiti ↔ A. Da Silva Sanca (FK Baskimi)
- 68' oyuncu değişikliği: F. Zuka ↔ M. Mislimi (FK Arsimi 1973)
- 68' oyuncu değişikliği: S. Mustafa ↔ A. Gafuri (FK Arsimi 1973)
- 76' gol: E. Gaye (FK Arsimi 1973)
- 76' oyuncu değişikliği: H. Sumer ↔ R. Asani (FK Baskimi)
- 76' oyuncu değişikliği: S. Ristovski ↔ T. Mirchevski (FK Baskimi)
- 79' oyuncu değişikliği: E. Gaye ↔ S. Memeti (FK Arsimi 1973)
Maç olayları
- FK BaskimiFK Arsimi 1973
- 79'E. Gaye ↔ S. MemetiOyuncu değişikliği
- 76'Gol E. Gaye 2–1
- H. Sumer ↔ R. AsaniOyuncu değişikliği76'
- S. Ristovski ↔ T. MirchevskiOyuncu değişikliği76'
- 68'F. Zuka ↔ M. MislimiOyuncu değişikliği
- 68'S. Mustafa ↔ A. GafuriOyuncu değişikliği
- M. Januzi ↔ A. StafaOyuncu değişikliği67'
- H. Saiti ↔ A. Da Silva SancaOyuncu değişikliği67'
- Gol L. Ribeiro 2–065'
- G. Tenlep ↔ B. LimaniOyuncu değişikliği61'
- G. TenlepSarı kart61'
- Gol S. Ristovski 1–050'
- 46'M. Goni ↔ G. DoshevOyuncu değişikliği
- 46'L. Kaba ↔ F. JusufiOyuncu değişikliği
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %67 8/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,75 (33 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,25 (27 gol) | 3,17 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Baskimi (12 maç)
FK Arsimi 1973 (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Baskimi (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 7 |
| 76-90 | 2 | 6 |
FK Arsimi 1973 (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Kartlar
FK Baskimi
Sarı 24 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
FK Arsimi 1973
Sarı 34 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 63 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Bashkimi Kumanovo 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-13). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Aresimi 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 17-12).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Bashkimi Kumanovo 2, Aresimi 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Ağustos 2026, Aresimi 1-0 Bashkimi Kumanovo.
- Sıralama
- 9. (7 p) – 8. (10 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – MBBGM
- H2H (G-B-M)
- 2-2-4 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 2,64 – 3,42 – 1,95
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bashkimi Kumanovo iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,80 gol yedi; Aresimi dış saha 5 maçta 0,60 attı, 3,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bashkimi Kumanovo %100, Aresimi %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bashkimi Kumanovo %60, Aresimi %20. İlk yarıyı önde kapatma: Bashkimi Kumanovo 1/5, Aresimi 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,64, 0 – 3,42, 2 – 1,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 25 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kuzey Makedonya · 1. Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Struga | 13 | +21 | 29 |
| 2 | Shkendija | 13 | +14 | 27 |
| 3 | Tikveš | 13 | +16 | 24 |
| 4 | Vardar Skopje | 13 | +8 | 24 |
| 5 | Sileks | 13 | +7 | 17 |
| 6 | Shkëndija Haraçinë | 12 | -7 | 15 |
| 7 | Bregalnica Štip | 12 | -6 | 13 |
| 8 | Aresimi | 12 | -15 | 10 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 12 | -21 | 10 |
| 10 | Skopje | 13 | -17 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Struga | 7 | +20 | 21 |
| 2 | Tikveš | 7 | +9 | 14 |
| 3 | Shkendija | 6 | +8 | 13 |
| 4 | Vardar Skopje | 6 | +6 | 12 |
| 5 | Sileks | 7 | +8 | 11 |
| 6 | Bregalnica Štip | 6 | +5 | 9 |
| 7 | Aresimi | 6 | 0 | 7 |
| 8 | Bashkimi Kumanovo | 6 | -7 | 7 |
| 9 | Shkëndija Haraçinë | 6 | -3 | 6 |
| 10 | Skopje | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 7 | +6 | 14 |
| 2 | Vardar Skopje | 7 | +2 | 12 |
| 3 | Tikveš | 6 | +7 | 10 |
| 4 | Shkëndija Haraçinë | 6 | -4 | 9 |
| 5 | Struga | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Sileks | 6 | -1 | 6 |
| 7 | Bregalnica Štip | 6 | -11 | 4 |
| 8 | Bashkimi Kumanovo | 6 | -14 | 3 |
| 9 | Aresimi | 6 | -15 | 3 |
| 10 | Skopje | 7 | -13 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
