Ferencvaros 2-1 Viktoria Plzen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ferencvaros 2–1 Viktoria Plzen (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–18, isabetli şut 6–7, topa sahip olma %54–%46, korner 7–3.
Maç özeti
Ferencvaros – Viktoria Plzen maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Kristoffer Zachariassen 49', 81' (pen.) (Ferencvaros); Denis Višinský 90' (Viktoria Plzen). xG: Ferencvaros 2,5 – 2,0 Viktoria Plzen.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ferencvaros: B. Borbely · Viktoria Plzen: R. Kováč
Maç akışı
Ferencvaros üstte · Viktoria Plzen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' sarı kart: Attila Osváth (Ferencvaros)
- 49' gol: Kristoffer Zachariassen (Ferencvaros)
- 64' oyuncu değişikliği: Christopher Kabongo ↔ Baboucarr Faal (Viktoria Plzen)
- 64' oyuncu değişikliği: Jiří Maxim Panoš ↔ Tomáš Ladra (Viktoria Plzen)
- 64' oyuncu değişikliği: Patrik Hrošovský ↔ Lukáš Červ (Viktoria Plzen)
- 64' oyuncu değişikliği: Krisztian Lisztes ↔ Daniel Arzani (Ferencvaros)
- 78' oyuncu değişikliği: Alexandr Sojka ↔ Salim Fago Lawal (Viktoria Plzen)
- 78' oyuncu değişikliği: Amar Memić ↔ Denis Višinský (Viktoria Plzen)
- 81' gol: Kristoffer Zachariassen (Ferencvaros)
- 84' oyuncu değişikliği: Bamidele Isa Yusuf ↔ Habib Maïga (Ferencvaros)
- 84' oyuncu değişikliği: Veljko Birmančević ↔ Callum O'Dowda (Ferencvaros)
- 90' gol: Denis Višinský (Viktoria Plzen)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Kristoffer Zachariassen ↔ Ádám Madarász (Ferencvaros)
- 90+1' oyuncu değişikliği: marius corbu ↔ Jonathan Levi (Ferencvaros)
- 90+3' sarı kart: Radoslav Kováč (Viktoria Plzen)
- 90+5' sarı kart: Lukáš Červ (Viktoria Plzen)
- 90+6' sarı kart: Toon Raemaekers (Ferencvaros)
Maç olayları
- FerencvarosViktoria Plzen
- Toon RaemaekersSarı kart90+6'
- 90+5'Lukáš ČervSarı kart
- 90+3'Radoslav KováčSarı kart
- Kristoffer Zachariassen ↔ Ádám MadarászOyuncu değişikliği90+1'
- marius corbu ↔ Jonathan LeviOyuncu değişikliği90+1'
- 90'Gol Denis Višinský 2–1
- Bamidele Isa Yusuf ↔ Habib MaïgaOyuncu değişikliği84'
- Veljko Birmančević ↔ Callum O'DowdaOyuncu değişikliği84'
- Penaltı golü Kristoffer Zachariassen 2–0Penaltı81'
- 78'Alexandr Sojka ↔ Salim Fago LawalOyuncu değişikliği
- 78'Amar Memić ↔ Denis VišinskýOyuncu değişikliği
- Veljko BirmančevićVAR: penaltı onaylandı77'
- 64'Christopher Kabongo ↔ Baboucarr FaalOyuncu değişikliği
- 64'Jiří Maxim Panoš ↔ Tomáš LadraOyuncu değişikliği
- 64'Patrik Hrošovský ↔ Lukáš ČervOyuncu değişikliği
- Krisztian Lisztes ↔ Daniel ArzaniOyuncu değişikliği64'
- Gol Kristoffer Zachariassen 1–0Asist: Veljko Birmančević49'
- Attila OsváthSarı kart7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %100 4/4 | %100 2/2 |
| Beraberlik | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %75 3/4 | %50 1/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,75 (11 gol) | 3,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (7 gol) | 1,00 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %50 1/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,8 | 14,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Berabere | %75 3/4 | %100 2/2 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Berabere | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Geride | %50 2/4 | %0 0/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ferencvaros (4 maç)
Viktoria Plzen (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ferencvaros (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Viktoria Plzen (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Ferencvaros
Sarı 10 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 2,5)
Viktoria Plzen
Sarı 10 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ferencvaros: tüm maçlar, 4 maç · Viktoria Plzen: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ferencvaros – Viktoria Plzen ilk 11'ler
Ferencvaros · 4-2-3-1
- 63Dániel István RadnótiK
- 14A. OsváthD7' sarı kart 7. dk
- 28T. RaemaekersD90+6' sarı kart 90+6. dk
- 4M. GómezD
- 20CaduD
- 17M. CorbuO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 6Á. NagyO
- 11B. YusufO84' oyundan çıktı 84. dk
- 16K. ZachariassenO49' gol 49. dk81' gol 81. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 7V. BirmančevićO49' asist 49. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 76K. LisztesF64' oyundan çıktı 64. dk
- 18Á. BagiF
- 15D. ArzaniF64' oyuna girdi 64. dk
- 90D. DibuszK
- 71C. LakatosD
- 10J. LeviF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 72Ádám MadarászO
- 80H. MaïgaO84' oyuna girdi 84. dk
- 54O. NagyD
- 47C. O'DowdaO84' oyuna girdi 84. dk
- 88P. RommensO
- 5G. ZohoréD
- 33L. ŐriK
Teknik direktör: B. Borbely
Viktoria Plzen · 4-2-3-1
- 1D. ŤapajK
- 29A. GabrielD
- 40S. DwehD
- 98F. PrebslD
- 14Merchas DoskiD
- 36S. PirgiÄO
- 17P. HrošovskýO64' oyundan çıktı 64. dk
- 12A. SojkaO78' oyundan çıktı 78. dk
- 20Jiří Maxim PanošO64' oyundan çıktı 64. dk
- 99A. MemićO78' oyundan çıktı 78. dk
- 25C. KabongoF64' oyundan çıktı 64. dk
- 23B. FaalF64' oyuna girdi 64. dk
- 18T. LadraF64' oyuna girdi 64. dk
- 7S. LawalF78' oyuna girdi 78. dk
- 2T. PališčákD
- 19C. SouaréO
- 10M. ToureF
- 3D. VavroD
- 9D. VišinskýO78' oyuna girdi 78. dk90' gol 90. dk
- 11M. VydraF
- 44F. WiegeleK
- 30V. BaierK
- 6L. ČervO64' oyuna girdi 64. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
Teknik direktör: R. Kováč
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Avrupa Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Ferencvaros için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 10, yenilen 5. Viktoria Plzen için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Ferencvaros 1, Viktoria Plzen 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Eylül 2025, Ferencvaros 1-1 Viktoria Plzen.
- Sıralama
- 6. (3 p) – 34. (0 p)
- Form (son 5)
- BBGBG – GMMMB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %33
- Korner ort. (maç)
- 7,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,84 – 3,49 – 3,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ferencvaros iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,50 gol yedi; Viktoria Plzen bu sezon 3 maçta 1,33 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ferencvaros %25, Viktoria Plzen %33. İlk yarıyı önde kapatma: Ferencvaros 3/4, Viktoria Plzen 0/3.
Korner ve kart
Maç başına korner: Ferencvaros 5,7, Viktoria Plzen 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,5. Maç başına kart: Ferencvaros 1,2, Viktoria Plzen 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 3,49, 2 – 3,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,09, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %29; maç başına toplam korner ortalaması 7,5; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 01:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Avrupa Ligi puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Bournemouth | 4 | +9 | 12 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 4 | +8 | 12 |
| 4 | Union St. Gilloise | 4 | +8 | 10 |
| 5 | Juventus | 4 | +7 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +3 | 10 |
| 7 | Bayer Leverkusen | 4 | +7 | 9 |
| 8 | Beşiktaş | 4 | +3 | 7 |
| 9 | Dinamo Zagreb | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Levski Sofia | 4 | +1 | 7 |
| 11 | Sunderland | 4 | 0 | 7 |
| 12 | NEC Nijmegen | 4 | -1 | 7 |
| 13 | Lyon | 4 | -1 | 7 |
| 14 | AZ Alkmaar | 4 | +3 | 6 |
| 15 | Anderlecht | 4 | +3 | 6 |
| 16 | OFI | 4 | +1 | 6 |
| 17 | Rennes | 4 | +1 | 6 |
| 18 | Omonia Nicosia | 4 | -1 | 6 |
| 19 | Torreense | 4 | -2 | 6 |
| 20 | Real Sociedad | 4 | +5 | 5 |
| 21 | Crystal Palace | 4 | +3 | 5 |
| 22 | Sparta Praha | 4 | 0 | 4 |
| 23 | 1899 Hoffenheim | 4 | 0 | 4 |
| 24 | Sturm Graz | 4 | -3 | 4 |
| 25 | Celje | 4 | -4 | 4 |
| 26 | Red Bull Salzburg | 4 | -5 | 4 |
| 27 | Celta Vigo | 4 | -2 | 3 |
| 28 | AC Milan | 4 | -3 | 3 |
| 29 | Jagiellonia | 4 | -3 | 3 |
| 30 | Plzen | 4 | -4 | 3 |
| 31 | Marseille | 4 | -4 | 3 |
| 32 | Celtic | 4 | -5 | 3 |
| 33 | Hapoel Beer Sheva | 4 | -7 | 1 |
| 34 | Lillestrom | 4 | -8 | 1 |
| 35 | Lech Poznan | 4 | -10 | 1 |
| 36 | Ararat-Armenia | 4 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bournemouth | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Benfica | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Olympiakos Piraeus | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Juventus | 2 | +5 | 4 |
| 6 | Crystal Palace | 2 | +4 | 4 |
| 7 | Union St. Gilloise | 2 | +4 | 4 |
| 8 | Beşiktaş | 2 | +3 | 4 |
| 9 | NEC Nijmegen | 2 | +2 | 4 |
| 10 | Rennes | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Sturm Graz | 3 | 0 | 4 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 2 | +2 | 3 |
| 13 | Anderlecht | 2 | +1 | 3 |
| 14 | Lyon | 1 | +1 | 3 |
| 15 | Bayer Leverkusen | 2 | +1 | 3 |
| 16 | Torreense | 2 | 0 | 3 |
| 17 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 3 |
| 18 | OFI | 2 | 0 | 3 |
| 19 | Levski Sofia | 2 | 0 | 3 |
| 20 | Dinamo Zagreb | 2 | -1 | 3 |
| 21 | Jagiellonia | 2 | -1 | 3 |
| 22 | Sunderland | 2 | -1 | 3 |
| 23 | Celtic | 3 | -2 | 3 |
| 24 | Omonia Nicosia | 2 | -2 | 3 |
| 25 | Real Sociedad | 2 | -1 | 1 |
| 26 | Sparta Praha | 2 | -2 | 1 |
| 27 | Hapoel Beer Sheva | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Celje | 2 | -3 | 1 |
| 29 | Lech Poznan | 2 | -4 | 1 |
| 30 | Marseille | 1 | -1 | 0 |
| 31 | Celta Vigo | 2 | -2 | 0 |
| 32 | Plzen | 2 | -4 | 0 |
| 33 | AC Milan | 2 | -4 | 0 |
| 34 | Red Bull Salzburg | 1 | -4 | 0 |
| 35 | Ararat-Armenia | 2 | -7 | 0 |
| 36 | Lillestrom | 3 | -8 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayer Leverkusen | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Benfica | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Union St. Gilloise | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Bournemouth | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Juventus | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Real Sociedad | 2 | +6 | 4 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Levski Sofia | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Sunderland | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Olympiakos Piraeus | 2 | +1 | 4 |
| 12 | Red Bull Salzburg | 3 | -1 | 4 |
| 13 | Lyon | 3 | -2 | 4 |
| 14 | AZ Alkmaar | 2 | +3 | 3 |
| 15 | Sparta Praha | 2 | +2 | 3 |
| 16 | Anderlecht | 2 | +2 | 3 |
| 17 | AC Milan | 2 | +1 | 3 |
| 18 | Omonia Nicosia | 2 | +1 | 3 |
| 19 | OFI | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Beşiktaş | 2 | 0 | 3 |
| 21 | Celta Vigo | 2 | 0 | 3 |
| 22 | Plzen | 2 | 0 | 3 |
| 23 | Celje | 2 | -1 | 3 |
| 24 | Torreense | 2 | -2 | 3 |
| 25 | NEC Nijmegen | 2 | -3 | 3 |
| 26 | Marseille | 3 | -3 | 3 |
| 27 | Rennes | 2 | 0 | 2 |
| 28 | Lillestrom | 1 | 0 | 1 |
| 29 | Crystal Palace | 2 | -1 | 1 |
| 30 | 1899 Hoffenheim | 2 | -2 | 1 |
| 31 | Jagiellonia | 2 | -2 | 0 |
| 32 | Ararat-Armenia | 2 | -3 | 0 |
| 33 | Celtic | 1 | -3 | 0 |
| 34 | Sturm Graz | 1 | -3 | 0 |
| 35 | Hapoel Beer Sheva | 2 | -5 | 0 |
| 36 | Lech Poznan | 2 | -6 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün UEFA Europa League'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 AZ Alkmaar 2–1 Hapoel Beer Sheva
- 19:45 Lech Poznan 0–4 B. Leverkusen
- 19:45 Lyon 3–2 Crystal Palace
- 19:45 NK Celje 0–3 Omonia
- 19:45 Salzburg 0–4 AC Milan
- 19:45 Sparta Prag 1–1 Lillestrom
- 19:45 Torreense 1–2 Sunderland
- 19:45 Union Saint Gilloise 1–1 Real Sociedad
- 22:00 Benfica 4–1 Celtic
- 22:00 Bournemouth 3–0 Sturm Graz
- 22:00 Celta Vigo 1–2 Juventus
- 22:00 Dinamo Zagreb 1–0 Anderlecht
- 22:00 Hoffenheim 2–3 Beşiktaş
- 22:00 Jagiellonia Bialystok 3–1 Ararat
- 22:00 Marsilya 0–1 Olympiacos
- 22:00 NEC Nijmegen 1–1 Levski Sofya
- 22:00 Rennes 2–1 Ofi Crete
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
